Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 28 gru 2007, 1:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 wrz 2006, 21:26
Posty: 53
GG: 6471399
Samochód: Ikarus
Lokalizacja: Łódź/Aleksandrów

Hah, teraz się skapnąłem, że do mnie też pisał. Krył się pod pseudonimem Dominik WC. Było to jakoś w październiku. Ciągle pytał czy nie jestem zainteresowany jakimiś dźwigami i czy może mam znajomych, którzy by kupili takie maszyny, bo potrzebna jest mu kasa. Oferował je w skali 1:50, a ceny, które podawał oscylowały w granicy 500 zł. Jednak spławiłem kolesia szybko bo gadał takie głupoty, że się w pale nie mieściło, żeby za wszelką cene wcisnąć mi jakiś model. Dlatego cała akcja zakończyła się zablokowaniem kretyna :D


Post Wysłano: 09 sty 2008, 16:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 cze 2007, 17:12
Posty: 17
Lokalizacja: Niepołomice

O szczwel! Miałem zamiar od niego kupić jakiś, ale kesh na szczęście nie miałem i powiedziałem mu, że kupie kiedy indziej :shock: dobrze, że napotkałem ten temat :shock: :shock:


Tytuł: Re:
Post Wysłano: 11 sty 2008, 22:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Cytuj:
Ja bym mu wpier*&#&! !!
Ja też. :mrgreen:

Musi za to ponieść konsekwencje !
Myśli, że przez gadu gadu sprzeda swoją "kolekcję". Naciąga ludzi na koszty. Oszustwo jest karane. Dostałby trochę czasu aby to przemyśleć w kryminale i by się skończyło. Dostałby nauczkę. jak pozostawimy to tak jak jest to "kolega" nadal będzie się czuł bezkarnie.

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 12 sty 2008, 20:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 wrz 2007, 10:58
Posty: 24
GG: 1403588
Lokalizacja: Tarnów

Dobrze że zaglądnąłem w ten temat bo inaczej bym coś u niego kupił ale i tak jak go poprosiłem o fotki to kontakt z kolesiem się urwał :roll:

_________________
Moje marzenie: Jeździć SCANIĄ a po przejściu na emeryturę opowiadać swoim wnukom o moich nie zapomnianych trasach i wciągnąć w ten fantastyczny zawód jakim jest Driver:pXD


Post Wysłano: 13 sty 2008, 9:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 gru 2006, 13:01
Posty: 60
GG: 0
Samochód: gwiazda

Skoro wszyscy są za tym żeby go ukarać to niech ktoś powie jak :)

_________________
http://www.btcdriver.yoyo.pl/pwn.php?ID=990


Post Wysłano: 17 sty 2008, 1:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 sty 2008, 23:06
Posty: 2
Lokalizacja: B-B

myśle, że to nie takie łatwe zadanie
zrobić prowokację - chcecie mu coś wysłać bez kasy albo zrobić przelew i nigdy danej rzeczy nie dostać, sami wiecie jak działa nasz system sądowniczy, jest to do wygrania ale będzie się sprawa ciągła nie wiadomo jak długo (sam przerabiam ten problem, gdyż kupiłem jedną rzecz na allegro ze sklepu i do tej pory nie otrzymałem jej wraz z innymi osobami a sprawa już trwa niemal rok)
to co mogę poradzić to przemyślcie każdy krok i nie napalajcię się, jeśli proponuje sprzedaż albo zakup to tylko przez allegro - jest program ochrony kupujących 50-500zł
przed wysyłką kasa musi być na koncie a jeżeli coś kupujecie to proście o prawdziwe zdjęcia a nie te z katalogu

wjazd na chatę też nie wchodzi w grę :twisted: :/

_________________
Z zamiłowania do ciężarówek


Post Wysłano: 03 lut 2008, 15:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 paź 2007, 14:34
Posty: 26
Lokalizacja: Wielkopolska- Kobylin

witajcie w klubie do mnie tez pisał i się go pytałem o fotki to mi dał linka ale sie nie chciał otworzyć to powiedziałem ze żegnam pana i na tym się skończyło jeszcze na jakimś forum cos o dźwigach było ze sie podawał za pracownika firmy.

_________________
Scania R


Post Wysłano: 26 gru 2010, 19:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2009, 13:47
Posty: 415
GG: 32844623
Lokalizacja: Radomsko

Witam,

Chciałbym przestrzec wszystkich przez użytkownikiem o nicku: <WoJtAs> (Wojciech Sachowski).

Po przeczytaniu jego posta w komisie zaoferowałem mu sprzedaż DAFa XF105 "Hoyer", on akurat miał na sprzedaż Renault Magnum "Eisenkeck", więc umówiliśmy się, że wpłaci Mi 50 zł, Ja mu wyślę Dafa, a on Mi Renault (ustaliliśmy za nią 40 zł). Pieniądze wpłynęły 9 grudnia, więc model wysłałem, on obiecał wysłać w przeciągu kilku dni (podobno miał dużo zajęć na głowie), więc poczekałem. Po trzech dniach dostałem wiadomość, że model wysłany - nie przyszedł do tej pory, kolega nie odpisuje na GG, PW, nie odbiera telefonów.

Raz tylko napisał, że to wina poczty - dziwne, paczka od Artura przyszła normalnie, Tony wysłał w poniedziałek - we wigilię rano u Mnie była.

Krótko mówiąc, kolega nie wysłał Mi modelu (oszukał na 40zł).


Post Wysłano: 30 cze 2011, 19:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2008, 19:38
Posty: 220
Lokalizacja: POS

Cytuj:
Witam,

Chciałbym przestrzec wszystkich przez użytkownikiem o nicku: <WoJtAs> (Wojciech Sachowski).

Po przeczytaniu jego posta w komisie zaoferowałem mu sprzedaż DAFa XF105 "Hoyer", on akurat miał na sprzedaż Renault Magnum "Eisenkeck", więc umówiliśmy się, że wpłaci Mi 50 zł, Ja mu wyślę Dafa, a on Mi Renault (ustaliliśmy za nią 40 zł). Pieniądze wpłynęły 9 grudnia, więc model wysłałem, on obiecał wysłać w przeciągu kilku dni (podobno miał dużo zajęć na głowie), więc poczekałem. Po trzech dniach dostałem wiadomość, że model wysłany - nie przyszedł do tej pory, kolega nie odpisuje na GG, PW, nie odbiera telefonów.

Raz tylko napisał, że to wina poczty - dziwne, paczka od Artura przyszła normalnie, Tony wysłał w poniedziałek - we wigilię rano u Mnie była.

Krótko mówiąc, kolega nie wysłał Mi modelu (oszukał na 40zł).
Myślę, że sprawa została wyjaśniona?


Post Wysłano: 30 cze 2011, 22:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 gru 2006, 16:12
Posty: 137
GG: 1605293
Lokalizacja: Głogów

Cytuj:
Cytuj:
Myślę, że sprawa została wyjaśniona?
a mi masz cos do powiedzenia?

_________________
NAJLEPSZA polska galeria ciężarówek w sieci www.trucksfoto.pl


Post Wysłano: 02 lip 2011, 9:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2009, 13:47
Posty: 415
GG: 32844623
Lokalizacja: Radomsko

Co z tego, że została wyjaśniona (po nagłośnieniu sprawy na kilku forach) jak nadal oszukujesz ludzi na Allegro ? Lepiej uważać moim zdaniem.. :?


Post Wysłano: 02 lip 2011, 14:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

Panie kolego <WoJtAs>, dlaczego nie odpowiadasz na moje maile w sprawie zapłaty za wylicytowany model? Znudziło mi się czekanie na pieniądze od ciebie i w dniu wczorajszym postanowiłem wlepić ci negatywny komentarz, ale to jeszcze nie koniec sprawy :twisted: C. d. n.


Post Wysłano: 07 lip 2011, 21:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lut 2009, 21:52
Posty: 94
Samochód: stare ale jare
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Uważajcie także tutaj :!: :arrow: http://allegro.pl/paleta-samochodow-zar ... 90643.html
Wygrałem aukcję u tego gościa,zrobiłem przelew a przesyłki nie ma :( kręt :!:


Post Wysłano: 19 lip 2011, 14:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lip 2011, 23:03
Posty: 6
GG: 0

Witam serdecznie. Panowie proponuje naciąganie wsteczne:) a jakby tak miał wysłać 20 paczek za pobraniem, żadnej by nie przyjęto to pare zlotych by mu pękło


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: