Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 lis 2017, 18:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lis 2017, 18:03
Posty: 2

Witam, mam do Was takie pytanie, co do tych właśnie testów, czy jak to nazwać badań.

Moje pytanie brzmi, tak jeśli nie zdam takich właśnie badań, czy może zostać mi odebrane prawo jazdy kategorii B?
Dodam jeszcze do tego, ze chcę zrobić własnie akurat jak na razie samo C, a potem jakby co to E. Mam 22 lata, pytam się tak z ciekawości, bo różnie to bywa ;)

Dzieki wielkie za pomoc, oraz wypowiedź ;) Pozdrawiam


Post Wysłano: 09 lis 2017, 20:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2014, 21:48
Posty: 531
Samochód: Man tgs6x6 Daf xf 95
Lokalizacja: Olsztyn

jak nie zdasz psychotestów to nikt tobie "B" nie zabierze,ale powinieneś sam się zastanowić czy ich nie oddać.Psychotesty to badanie które weryfikuje twoją zdolność myślenia przewidywania i refleksu :wink:


Post Wysłano: 09 lis 2017, 20:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lis 2017, 18:03
Posty: 2

Cytuj:
jak nie zdasz psychotestów to nikt tobie "B" nie zabierze,ale powinieneś sam się zastanowić czy ich nie oddać.Psychotesty to badanie które weryfikuje twoją zdolność myślenia przewidywania i refleksu :wink:
Cześć, no akurat z moim refleksem i myśleniem akurat nie jest źle, tylko się tak pytam z ciekawości co by było. Różnie to bywa, życie płata figle ;)

Dzięki wielkie Marek za wypowiedź ;) Pozdrawiam.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: