Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 lip 2017, 22:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lip 2017, 20:56
Posty: 2

Witam

Mam dylemat mam 21 lat i niedawno zrobiłem prawo jazdy na D, C i E do C. Najpierw robiłem KW pełną do D a później KW przyśpieszoną uzupełniająca do C ( wiek mnie nie puszczał brakowało mi trochę i doradzili mi że tak będzie lepiej). I zastanawia mnie jedna rzecz czy mogę prowadzić autobusy normalnie czy tylko na liniach regularnych do 50km. W osk powiedzieli mi że mogę jeździć normalnie do 50km w koło komina na jakieś bliskie wycieczki itd... W necie wyczytałem że mogę śmiało wszędzie jak mam dodatkowo C. Ograniczeń na prawku nie mam żadnych wpisanych czyli chyba mogę normalnie jeździć? Bardzo proszę o jakąś radę albo do kogo się zwrócić z takim pytaniem.

Z góry dzięki


Post Wysłano: 22 wrz 2017, 8:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 wrz 2017, 10:48
Posty: 12

Robilem tak samo jak Ty. Jezeli n autobus masz pelna, mozesz od razu smigac bez ograniczen. Robilem tak samo jak Ty, zeby mnie nic nie trzymalo.


Post Wysłano: 28 wrz 2017, 22:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2008, 21:29
Posty: 809
GG: 6974206
Lokalizacja: PODLASIE

Cytuj:
Robilem tak samo jak Ty. Jezeli n autobus masz pelna, mozesz od razu smigac bez ograniczen. Robilem tak samo jak Ty, zeby mnie nic nie trzymalo.
Ja również, gdy ukończysz pełne KW wówczas możesz jeździć wszędzie...

_________________
Pozdrawiam MAN Lion's Coach :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: