Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 05 mar 2017, 16:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 mar 2017, 15:43
Posty: 3

Witam.
Czy istnieje jakiś jakiś darmowy lub niedrogi program co odczyta dane z karty kierowcy oraz pokaże je w przejrzystej formie na monitorze?
Program będzie mi służył do użytku prywatnego.


Post Wysłano: 05 mar 2017, 16:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Witam.
Czy istnieje jakiś jakiś darmowy lub niedrogi program co odczyta dane z karty kierowcy oraz pokaże je w przejrzystej formie na monitorze?
Program będzie mi służył do użytku prywatnego.
Czytnik z allegro plus licencja na program. Nie pamiętam cen - czytnik koło stówy a licencja trochę więcej.


Post Wysłano: 05 mar 2017, 17:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 mar 2017, 15:43
Posty: 3

Widziałem na allegro tachobit.
Gdzieś jeszcze znalazłem tachostudio.
Tachoscan używa ITD ale to już chyba za drogi program jak na prywatny użytek.
Fajnie by było jakby taki program analizował te odczyty i ewentualnie pokazywał przekroczenia.


Post Wysłano: 05 mar 2017, 18:06

No facet, beeeez przesaaady... Nie umiesz policzyć, zapisać? To już do czegoś takiego komputery i czytniki potrzebne? Kartka, ołówek, czasem zwykły kalkulator i po krzyku. Masz wszystko czarno na białym.


Post Wysłano: 05 mar 2017, 18:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
No facet, beeeez przesaaady... Nie umiesz policzyć, zapisać? To już do czegoś takiego komputery i czytniki potrzebne? Kartka, ołówek, czasem zwykły kalkulator i po krzyku. Masz wszystko czarno na białym.
Czasem warto jednak archiwizować swoją kartę. Chociażby w przypadku gdy mamy w planach sądzić się z nieuczciwym pracodawcą. Ten może nawet w skrajnych przypadkach zniszczyć dowody (pliki z zapisanymi danymi kierowcy). W takim wypadku własne archiwum jest na wagę złota.


Post Wysłano: 05 mar 2017, 18:30

Archiwizacja danych z karty jak najbardziej. Czytnik i po sprawie. Ale żeby nie umieć zliczyć godzin?


Post Wysłano: 05 mar 2017, 18:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Pokaż palcem w którym miejscu napisał, że nie umie zliczyć godzin. Z jakichś względów chciałby taki program mieć, to zadał proste pytanie. Zadał, bo mógł.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 05 mar 2017, 18:42

No tak, mógł.
Po raz kolejny wychodzę na nietolerancyjnego egocentryka, który wyznaje zasadę: Skoro ja mogę/umiem to inni też mogą.


Post Wysłano: 06 mar 2017, 19:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 mar 2017, 15:43
Posty: 3

Jak najbardziej najprostszą metodą jest kartka ołówek czy też długopis. Nawet wydruki można z tacho robić i policzyć sobie.
Codziennie mam dostęp do komputera chyba jak większość w tych czasach. A technologia idzie nam do przodu i powoli zastępuje kartki i ołówki to czemu z tego nie korzystać.


Post Wysłano: 06 mar 2017, 19:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Ja mam tachobit z programem. Użyty kilka razy. Bardzo prosty i przejrzysty w użytku. Pokaże wszystkie aktywności i przegiecia. Chętnie sprzedam bo u mnie leży się marnuje. Cena na priv


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: