Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 paź 2016, 19:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 paź 2016, 19:30
Posty: 2

Witam, czekam na karte juz ponad 2 tygodnie, dzisiaj jeszcze raz dla pewnosci sprawdziłem potwierdzenie przelewu, i na potwierdzeniu mam kwote 169,74, a na info car jest 172,20. Jak to teraz wyglada, przy robieniu przelewu brałem inforamcje z strony internetowej i na pewno była to kowta 169,74. Na statusie karty nic nie zmieniło, weryfikacja.... Jutro z rana tam zadzwonie, ma ktos podobne doswiadczenia ?


Post Wysłano: 11 paź 2016, 21:24

Wiesz, jest taka fajna strona jak strona organu wydającego Kartę Kierowcy. Tam są wszystkie potrzebne informacje, które są na bieżąco aktualizowane, w szczególności wysokości opłat i numerów kont.
Sugeruję zatem skorzystać z tam zamieszczonych informacji, bo są one najbardziej wiarygodne. A jakieś "pseudo strony", które nie są autoryzowane przez poważne instytucje, można traktować na zasadzie prognozy pogody lub też podań, legend ludowych.
A tak na marginesie - pewnie poczekasz sobie chwilę na wydanie karty, jako, że mija właśnie 10 lat od wydania pierwszych kart, czyli znów będzie masa wniosków o ponowne wydanie karty. Jako, że ważność karty wynosi maks. 5 lat - jest to właśnie druga wymiana kart.


Post Wysłano: 11 paź 2016, 21:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

http://tachograf.pwpw.pl/aktualnosci_sz ... tml?id=491

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 11 paź 2016, 23:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 paź 2016, 19:30
Posty: 2

Kolego Użytkownik, korzystam z oficjalnych stron, nie martw sie :)
Dzięki kolego, własnie tez to przeczytałem, nie pomyslał bym, ze z dnia na dzien moze sie zmienic wysokośc opłaty, dlatego tez cos mi nie pasowało, bo na takie rzeczy zwracam uwage. Wszystko wyjasnione


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: