Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 lip 2016, 17:44
Posty: 2

Witam wszystkich, mam na imię Tomasz. Postanowiłem troszkę pojeździć dużymi w międzynarodówce. Posiadam umiarkowany stopień niepełnosprawności, jestem już po badaniach lekarskich i psychotechnicznych (ważne 5 lat), dziś też dostałem już PKK. Moje pytanie czy któryś z kolegów zgłaszał do pracodawcy, że posiada (oczywiści jeśli ma:) takie orzeczenie? Czy dostaje dodatkowe 10 dni urlopu? Jak wygląda sprawa z czasem pracy? Czy w ogóle mówić przyszłemu pracodawcy, że jest się osobą niepełnosprawną. Dziękuję za podpowiedzi.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

jak patrzę na niektórych kierowców to sie czasami zastanawiam gdzie lekarz miał oczy.
nie bierz tego do siebie, ale w mojej ocenie kierowca powinien byc sprawny na ciele i umyśle.
dziś sytuacja na rynku pracy jest taka, że przyjmują każdego kto ma papiery byle by samochód nie stał na bazie.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

zzx, a jak nie będzie miał palca u nogi i będzie miał stopień niepełnosprawności, to też się do niczego nie nadaje? jeśli się czuje na siłach i da sobie radę, a pracodawca nie będzie miał nic przeciwko, to czemu ma nie probować ;)

Ja bym powiedział pracodawcy - raz żeby nie było później jakichś niedomówień, dwa - za niepełnosprawnego pracodawca ma profity ;)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
zzx, a jak nie będzie miał palca u nogi i będzie miał stopień niepełnosprawności, to też się do niczego nie nadaje? jeśli się czuje na siłach i da sobie radę, a pracodawca nie będzie miał nic przeciwko, to czemu ma nie probować ;)

Ja bym powiedział pracodawcy - raz żeby nie było później jakichś niedomówień, dwa - za niepełnosprawnego pracodawca ma profity ;)
nie mówimy o braku palca, ale o np. 'kulawym" widuję czesto własnie takiego kierowcę ledwo chodzi więc jaka ma sprawność w kierowaniu pojazdem?

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Cytuj:
Cytuj:
zzx, a jak nie będzie miał palca u nogi i będzie miał stopień niepełnosprawności, to też się do niczego nie nadaje? jeśli się czuje na siłach i da sobie radę, a pracodawca nie będzie miał nic przeciwko, to czemu ma nie probować ;)

Ja bym powiedział pracodawcy - raz żeby nie było później jakichś niedomówień, dwa - za niepełnosprawnego pracodawca ma profity ;)
nie mówimy o braku palca, ale o np. 'kulawym" widuję czesto własnie takiego kierowcę ledwo chodzi więc jaka ma sprawność w kierowaniu pojazdem?
Nie no rozumiem, chodziło mi o jakąś niesprawność która nie jest specjalnie widoczna.. Choć jak pisałem , jeśli gość nie ma problemów z różnymi czynnościami i chce to robić, to myślę że nie ma powodów by mu odmówić ;)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 lip 2016, 17:44
Posty: 2

zzx ze mną 2 gości "stare wygi" doświadczeni kierowcy, pełnosprawni byli u Pani psycholog chyba im się badania kończyły.Jeden 2 razy testy pisemne robił a drugi manuala "ręka, noga, światełko ..." A ja za 1 razem wszystko zaliczyłem. A pracodawca za mnie dostanie zwrot 1150 zł (może się któryś w końcu podzieli :) a ja mam 36 dni urlopu i chyba nadgodziny bo mi tylko 7 godzin wedle prawa można pracować.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
zzx ze mną 2 gości "stare wygi" doświadczeni kierowcy, pełnosprawni byli u Pani psycholog chyba im się badania kończyły.Jeden 2 razy testy pisemne robił a drugi manuala "ręka, noga, światełko ..." A ja za 1 razem wszystko zaliczyłem. A pracodawca za mnie dostanie zwrot 1150 zł (może się któryś w końcu podzieli :) a ja mam 36 dni urlopu i chyba nadgodziny bo mi tylko 7 godzin wedle prawa można pracować.
kierowca na 7 godzin? :D i później nadgodziny?
chyba dla żony prezesa - by zawiózł ją po zakupy do sklepu.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 sie 2016, 18:58
Posty: 1

Hahha, dobre sobie, kierowca pracujący 7 godzin :D

_________________
http://monitor-inwestycji.pl/


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: