Autor
Wiadomość
Tytuł: KW
Post Wysłano: 30 sty 2016, 22:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 sty 2016, 21:53
Posty: 13

Witam, za około 20 dni mam egzamin z kwalifikacji wstępnej pełnej. Dużo osób pisze, że to lajt i zdaje sie bez problemu, ale są tez tacy którzy ponoć dostaja nowe pytania i większość oblewa a czasem cała grupa. Slajdy czytałem wszystkie, ucze sie z baza-wiedzy, u przewoźników i z e-kierowcy, tyle że ta symulacje egzaminu co dostałem z e-learningiem to jest ta sama baza pytań co ta do kupienia z e-kierowcy?


Tytuł: Re: KW
Post Wysłano: 30 sty 2016, 23:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2013, 17:30
Posty: 484
Samochód: Focus/SCANIA
Lokalizacja: Łódź

nie sraj żarem bo grozi pożarem :wink: nie ma nowych pytań są po prostu inaczej ułożone po to byś uruchomił mózgownice a nie nauczył się wszystkiego na pamięć.


Tytuł: Re: KW
Post Wysłano: 31 sty 2016, 0:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2016, 3:54
Posty: 24

Masz łeb i ch.uj to kombinuj :D
A wracając do temu, ja mam egzamin z kwalifikacji 10 lutego, uczę się slajdów z eprawko.eu tam po każdym dziale są pytania + dodatkowo robię pytania z polcom i baza-wiedzy.

Czyli mówisz pirek, że pytania są mniej więcej takie same ?


Tytuł: Re: KW
Post Wysłano: 31 sty 2016, 12:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sty 2015, 10:47
Posty: 28
GG: 2583403
Samochód: W210 320CDI

Nic się nie martw. Ucz się z tego co sie uczysz, trochę na logikę i na pewno dobrze pójdzie :)


Tytuł: Re: KW
Post Wysłano: 31 sty 2016, 16:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 cze 2013, 20:00
Posty: 130

Jedyne co pozwolę sobie dorzucić, bo jestem dosyć na świeżo, to na uzupełnieniu do D miałem dwa pytania o spółki, a na C pamiętam było pytanie o wysokość kary dla przedsiębiorcy, więc to zalecam sobie przyswoić: rodzaje spółek i ogólne ich cechy, wysokości kar dla przedsiębiorców. Ja głównie to sobie powtarzałem w wolnej chwili, żeby nic mnie nie zaskoczyło - reszta jest do zrobienia z podstawową wiedzą i na prawdę nie ma czym się stresować.


Tytuł: Re: KW
Post Wysłano: 31 sty 2016, 18:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2016, 3:54
Posty: 24

A jeszcze mam takie głupie pytanie, kiedy otrzymujemy wyniki z egzaminu ? Chwile po zakończeniu egzaminu czy jakoś innego dnia ?


Tytuł: Re: KW
Post Wysłano: 31 sty 2016, 20:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sty 2014, 13:05
Posty: 30
Samochód: Mercedes Atego
Lokalizacja: okolice Teresina

Cytuj:
A jeszcze mam takie głupie pytanie, kiedy otrzymujemy wyniki z egzaminu ? Chwile po zakończeniu egzaminu czy jakoś innego dnia ?
Ja wyniki miałem jakieś 15 minut po tym jak ostatnia osoba oddała test.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka


Tytuł: Re: KW
Post Wysłano: 31 sty 2016, 21:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2016, 3:54
Posty: 24

Dzięki za odpowiedź :)


Tytuł: Re: KW
Post Wysłano: 02 lut 2016, 15:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lut 2016, 14:51
Posty: 10
GG: 1037374
Lokalizacja: Rybnik

Na początku chciałem się przywitać bo jestem tutaj świeży :) I piszę w takiej sprawie tydzień temu maiłem egzamin na KWP no i po wszystkim panowie powiedzieli że przyjdzie nam pisemko pocztą do domu no i właśnie chciałem zapytać mniej więcej jak długo się czeka, czy spodziewać się awiza poleconego, czy po prostu zwykły list w skrzynce?
z góry bardzo dziękuje za odpowiedz:)


Tytuł: Re: KW
Post Wysłano: 10 mar 2016, 14:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sty 2015, 17:09
Posty: 77
Samochód: bmw

Mam panowie pytanie..dzwoniłem do szkoły luz w Tarnowie odnośnie Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej czy jest możliwośc nauki e-learning.. to oni mówią,że jest ale u nich w siedzibie :lol: a mnie takie coś nie odpowiada..bo ja muszę sam na spokojnie w domu siąść i uczyć sie tego a nie gdzieś po ośrodkach

w domu sobie człowiek siądzie a to kawka,piwko,coś zje i się patrzy a nie tam

_________________
B-3x 2011
C-1x 2013
C+E 1x 2016
KW 1x 2016
KK 2016
Wózki jezdniowe 1x 2015


Tytuł: Re: KW
Post Wysłano: 10 mar 2016, 16:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2013, 17:30
Posty: 484
Samochód: Focus/SCANIA
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
bo ja muszę sam na spokojnie w domu siąść i uczyć sie tego a nie gdzieś po ośrodkach
w domu sobie człowiek siądzie a to kawka,piwko,coś zje i się patrzy a nie tam
oni doskonale wiedzą o tym, że są programy które przyśpieszają czas wyświetlania slajdu i zamiast 30 sek czekania aż slajd się zmieni możesz ustawić, że slajdy będą sie zmieniać co 3 sek i jesteś w stanie cały kurs zrobić i 1 dnień :wink:


Tytuł: Re: KW
Post Wysłano: 10 mar 2016, 16:35

Jeżeli cokolwiek ogarnąłeś na kursie, a nie tylko klikałeś slajdy żeby tylko przeszło, to nie ma się czego obawiać. Kiedy ja robiłem K.W. to wszyscy, którzy regularnie uczestniczyli w zajęciach zdali bez problemu. Ci natomiast, którzy pojawili się na pierwszych i ostatnich zajęciach nie mieli pojęcia o niczym i musieli powtarzać egzamin.


Tytuł: Re: KW
Post Wysłano: 10 mar 2016, 16:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

Cytuj:
Mam panowie pytanie..dzwoniłem do szkoły luz w Tarnowie odnośnie Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej czy jest możliwośc nauki e-learning.. to oni mówią,że jest ale u nich w siedzibie :lol: a mnie takie coś nie odpowiada..bo ja muszę sam na spokojnie w domu siąść i uczyć sie tego a nie gdzieś po ośrodkach

w domu sobie człowiek siądzie a to kawka,piwko,coś zje i się patrzy a nie tam
Ale po co?
Z Ciebie i tak nie będzie kierowca.
Najwyżej posiadacz prawa jazdy.

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Tytuł: Re: KW
Post Wysłano: 10 mar 2016, 16:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2013, 17:30
Posty: 484
Samochód: Focus/SCANIA
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
Ale po co?
Z Ciebie i tak nie będzie kierowca.
Najwyżej posiadacz prawa jazdy.
No i zniszczyłeś mu marzenia i plan na siebie :(


Tytuł: Re: KW
Post Wysłano: 10 mar 2016, 18:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sty 2015, 17:09
Posty: 77
Samochód: bmw

pracować na tym będę to wiem.

Ale wracając do pytania.. czy na e-kierowca są te same pytania?

_________________
B-3x 2011
C-1x 2013
C+E 1x 2016
KW 1x 2016
KK 2016
Wózki jezdniowe 1x 2015


Tytuł: Re: KW
Post Wysłano: 15 kwie 2016, 16:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sty 2015, 17:09
Posty: 77
Samochód: bmw

ja też idę na KW

cena u mnie to 2200 e-learning na miejscu u nich w biurze.W tym 2200 jest już wszystko egzamin itp

tylko,że za nim wydam te 2200z własnej kieszeni :D to napisze wniosek do UP bo tam jestem zarejestrowany.. a że posiadam C i C+E to szansę mam bardzo duze na uzyskanie KW tak się dowiedziałem

więc spróbuje niż tracić 2300z kieszeni

_________________
B-3x 2011
C-1x 2013
C+E 1x 2016
KW 1x 2016
KK 2016
Wózki jezdniowe 1x 2015


Tytuł: Re: KW
Post Wysłano: 15 kwie 2016, 18:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2013, 17:30
Posty: 484
Samochód: Focus/SCANIA
Lokalizacja: Łódź

jak robiłem KWP to przyszli agenci co dostali sie na kurs z UP. Gadali ze sobą i klikneli co jakiś czas na kolejny slajd. Efekt był taki, że nie zdali... jak zapłacisz swoimi ciezko zarobionymi pieniędzmi to bardziej sie przyłożysz :wink:


Tytuł: Re: KW
Post Wysłano: 15 kwie 2016, 19:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sty 2015, 17:09
Posty: 77
Samochód: bmw

nie nie o to się nie martwie..bo jak bym dostał kurs..to ja się zawsze przykładam bo mi zależy na zdobyciu tego.

Kolego a możesz powiedzieć mi jedno? u nas jest tak na komputerze slajdy+dostajemy książkę około 700pyań z odpowiedziami i te same pytania co w książce są są na egzaminie mówił koleś.. mówił zdarzy się nie raz,że dodadzą jedno albo dwa nowe pytania ale rzadko

dla tego ja tu nie rozumiem czegoś..skoro będa pytania te co w książce..to czemu jeszcze mam klikać na komputerze? i jak to kolego na komputerze jest? np pisze pytanie.. i obok jaka poprawna odpowiedz? a po przerobieniu działu egzamin by przejść dalej? ale jak ja np czytam pierwszy raz to pytanie to skąd mam wiedzieć jaka jest odpowiedz.. a co jeśli przeklikam dział jeden i egzamin..i obleje..to od nowa muszę cały dział klikać czy rozwiązuje ten egzamin po każdym dziale do skutku aż przejdę?

_________________
B-3x 2011
C-1x 2013
C+E 1x 2016
KW 1x 2016
KK 2016
Wózki jezdniowe 1x 2015


Tytuł: Re: KW
Post Wysłano: 15 kwie 2016, 19:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2013, 17:30
Posty: 484
Samochód: Focus/SCANIA
Lokalizacja: Łódź

na tych slajdach jest np jak działa silnik (benzyniak, diesel, wankla, parowy), jakieś głupoty o zdrowiu i inne przydatne rzeczy :wink: ja po wyklikaniu jednego działu przechodziłem do nastepnego, była możliwość robienia testu ale chyba nikt tego nie robił :mrgreen: na slajdach nie ma pytan tylko treść ktora może być zamianiona w pytanie. Ja na KWP wysłałem swoja panne bo nie mialem czasu na klikanie to po jednym dniu powiedziala mi, że do tej pory nie miała zielonego pojecia o mechanice itp a po wyjsciu z kursu można było z nia pogadać dość sensownie o silnikach itp :mrgreen: Najwiecej nauczyłem się z książeczki bo gdy gdzieś jechałem to sobie rozwiazywałem pytania i starałem sie coś zapamietac. Pytania dość często się powtarzają ale mają inne odpowiedzi


Tytuł: Re: KW
Post Wysłano: 19 kwie 2016, 12:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sty 2015, 17:09
Posty: 77
Samochód: bmw

Złożyłem wniosek do UP

teraz czekać 30dni :evil: niby mówili,że przeważnie to w ciągu dwóch tygodni.

Ale chodź by nawet..za nim przyznają.. o ile przyznają to z 2mc się pewnie będzie ciągnąc wszystko za nim się człowiek na kurs zapisze

a tak to to jak bym ze swojej kasy to już bym na kursie był od wczoraj i za mc bym skończył

no ale 2300zl to jest trochę.. jak bym miał za free dostać kurs to było by git

ale też nie wiadomo jak to oni przydzielają.. bo ja nie chce się włóczyć gdzieś na drugi koniec Polski mimo,ze zapewniają zakwaterowanie koszty paliwa itp.. bo najlepiej uczy się w domu na spokojnie a nie siedząc z kilkoma w pokoju.Koszt kw w większym mieście może być w granicach 1700,1800zl

+dojazd+zakwaterowanie+wyżywienie to i tak im wyjdzie więcej niż zapłacić u mnie na miejscu 2300 i ja sam sobie dojadę te 20km na szkolenie

_________________
B-3x 2011
C-1x 2013
C+E 1x 2016
KW 1x 2016
KK 2016
Wózki jezdniowe 1x 2015


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: