Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 gru 2011, 21:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 wrz 2011, 22:39
Posty: 8
GG: 0

dobrze wiedziec jesli chodzi o ten kurs. raz jezdzilem z bolkiem takze nie zdazylem sie o nim przekonac. ale jesli do mnie zwracal sie tak jak piszesz to chyba bym nie wytrzymal i go [wycenzurowano]. place wymagam tym bardziej kolo 3tysiecy..


Post Wysłano: 14 gru 2011, 21:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2011, 17:02
Posty: 207
GG: 11
Samochód: Opel
Lokalizacja: Papenburg/Niemcy

Cytuj:
dobrze wiedziec jesli chodzi o ten kurs. raz jezdzilem z bolkiem takze nie zdazylem sie o nim przekonac. ale jesli do mnie zwracal sie tak jak piszesz to chyba bym nie wytrzymal i go [wycenzurowano]. place wymagam tym bardziej kolo 3tysiecy..
Gość ma u mnie krechę jak stąd do Warszawy. Zobaczymy co dalej będzie pokazywał :roll:


Post Wysłano: 14 gru 2011, 21:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 wrz 2011, 22:39
Posty: 8
GG: 0

robil ktos w eksie? jak tam jest?


Post Wysłano: 14 gru 2011, 22:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2011, 17:02
Posty: 207
GG: 11
Samochód: Opel
Lokalizacja: Papenburg/Niemcy

Cytuj:
robil ktos w eksie? jak tam jest?
Robiłem tam prawko na kat. "C" :] Naprawdę mili ludzie. Nie poszedłem do nich na KWP bo pierwszy raz to organizują, a poza tym trzeba dużo łazić na wykłady :wink:


Post Wysłano: 15 gru 2011, 0:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 gru 2011, 22:59
Posty: 22
GG: 0
Samochód: Melex
Lokalizacja: Rzeszów

W Eksie, tam jest 3 instruktorów 2 Many nowy i staruszek, godziny w miarę można sobie rozplanować tylko przypilnować 3eba bo zdarza się żę rąbią na minutach ^^


Post Wysłano: 15 gru 2011, 8:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2011, 17:02
Posty: 207
GG: 11
Samochód: Opel
Lokalizacja: Papenburg/Niemcy

Widlak 787 jeździłem z Wiesiem i naprawdę gość nie ciął w h.ja.
Mam do Ciebie pytanie. Nie robiłeś CE w SZKOŁA AUTO? Jak u nich jest?


Post Wysłano: 30 gru 2011, 18:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 wrz 2011, 12:29
Posty: 20
GG: 0

Dzisiaj zapisałem się na E w OSK ZRYW. Słyszałem, że to dobra szkoła z dużą zdawalnością. Zobaczymy jak mi tam pójdzie. :D


Post Wysłano: 31 gru 2011, 18:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 maja 2008, 21:25
Posty: 388
GG: 4287442
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Wiązownica

Jeśli chodzi o KW pełną (280h) w WIRAŻ, Jarosław to koszt 3500 zł.

Jeszcze jest szkoła nauki jazdy w Przeworsku, nie wiem jak tam szkolą co i jak, może komuś się przyda to dodaję adres strony www. http://osk-efekt.przeworsk.pl/ :wink:


Post Wysłano: 02 sty 2012, 10:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 mar 2011, 17:05
Posty: 38
Samochód: MAN TGA
Lokalizacja: Polska

Cytuj:
Cytuj:
dajcie jeszcze jakies szkoly co ucza przyspieszonej kwalifikacji w rzeszowie :)
ZRYW :lol:

Jestem u nich na KWP i już kierownik zdążył mnie wyprowadzić z równowagi. Dzwoniłem do niego i pytałem kiedy egzamin itd. On potraktował mnie jak złodzieja i osobę, która chce go wpędzić w bankructwo :roll:

Pierwsze pytanie do mnie to ile wpłaciłem. Ja pie...le.... Potem stwierdził, że "specjalnie" dla mnie musi sprowadzić symulator (Do ciężkiej cholery...przecież mu za to płacę nie małe pieniądze). Następnie pożalił się, że egzamin kosztuje go 1000zł, a ma tylko trzech kursantów (Pewnie myślał, że mu coś dopłacę :lol: ). Ogólnie stanęło na tym, że w styczniu będziemy się kontaktować (gdzie KWP zaczęte początkiem grudnia). Będę sukcesywnie gnębił człowieka bo jest masakrycznie niekonkretny. Zobaczę jak się sprawy potoczą, ale jak tak dalej będzie mnie traktować ta szkoła to trzeba będzie się z nimi rozstać i narobić im antyreklamy...



Ja tam kolego robiłem kiedyś prawo jazdy C i C+E i chwalę tą szkołę jazdy. Nie wiem jak tam teraz jest bo ja prawko robiłem u nich kilka lat temu.


Pozdro


Post Wysłano: 10 sty 2012, 21:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sty 2012, 21:12
Posty: 13
GG: 0
Samochód: audi
Lokalizacja: lancut

Widlak 787 a z kim jezdziles? jestem obecnie na kursie na kat. C w EKSIE i sobie chwale. nic mi nie wiadomo zeby tam szkolilo na C 3 instruktorow, jest tylko jeden :> instruktor Maciek. Mam wyjezdzone 25h, instruktor nie powiem przyklada sie, duzo mowi o przepisch, tlumaczy bardzo dobrze przynajmniej dla mnie bardzo zrozumiale, nie mialem problemow z tym zeby ucinal mi minuty.

PS. A robil ktos KW w Eksie? bo ja sie zastanawiam i nie wiem ktory OSK wybrac, kogo polecacie? :>


Post Wysłano: 10 sty 2012, 21:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2011, 17:02
Posty: 207
GG: 11
Samochód: Opel
Lokalizacja: Papenburg/Niemcy

Cytuj:
jestem obecnie na kursie na kat. C w EKSIE i sobie chwale. nic mi nie wiadomo zeby tam szkolilo na C 3 instruktorow, jest tylko jeden
Jest 3. Jeździłem z Wieskiem i Mariuszem. Dwóch wojskowych. Niezłe z nich modele, darcie łacha non stop :] Maciek zazwyczaj jeździł z rana, a oni po 15.


Post Wysłano: 10 sty 2012, 22:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sty 2012, 21:12
Posty: 13
GG: 0
Samochód: audi
Lokalizacja: lancut

ja pracuje na zmiany i jezdze z Mackiem o roznych porach. Jak sie zapisywalem na kurs to dziewczyna z biura Eksy mi mowila ze maja trzech instruktow, i dala mi do nich numery, i wyjasnila jak pracuja ze dwoch moze tylko po poludniu a maciek jest na etacie i moze o roznych porach, dlatego zdecydowalem sie z nim umowic na jazde, powiem Ci szczerze ze tych dwoch instruktorow wojskowych nie widzialem, i chyba nie jezdzili bo jeden man ciagle stal. A KW robiles, czy tak jak ja sie rozgladasz?


Post Wysłano: 10 sty 2012, 22:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sty 2012, 21:12
Posty: 13
GG: 0
Samochód: audi
Lokalizacja: lancut

Cytuj:
Cytuj:
Niezłe z nich modele, darcie łacha non stop :] .
co masz na mysli :D


Post Wysłano: 10 sty 2012, 23:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2011, 17:02
Posty: 207
GG: 11
Samochód: Opel
Lokalizacja: Papenburg/Niemcy

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Niezłe z nich modele, darcie łacha non stop :] .
co masz na mysli :D
Można z nimi pośmiać. Zobaczy coś, zaraz walnie jakiś tekst i jest wesoło. Luzacka atmosfera sprawiała, że miło się jeździło i pod względem merytorycznym też było wszystko ok.

Co do drugiego MANA. Jest używany tylko w sytuacjach awaryjnych, typu: dwóch kursantów usilnie próbuje umówić się na tę samą godzinę lub gdy biały jest w naprawie.

KWP robię w ZRYWIE. Moje osobiste odczucia sprawiają, że nie polecam. Dziwnie tam traktują ludzi. O KW pytaj tutaj: http://www.oskauto.rzeszow.pl/


Post Wysłano: 11 sty 2012, 12:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 sty 2012, 12:00
Posty: 7
GG: 0
Samochód: scania

hej mam pytanie chcialbym sie zapisac na prawo jazdy kat C i nie wiem jaka szkole nauki jazdy wybrac w rzeszowie bo jest ich kilka jaka jest godna polecenia gdzie szkola dobrze i solidnie gdzie sie naucze jezdzic a nie takiej szkoly gdzie liczy sie tylko kasa a kursanta maja daleko w D**** :twisted:


Post Wysłano: 11 sty 2012, 12:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2011, 17:02
Posty: 207
GG: 11
Samochód: Opel
Lokalizacja: Papenburg/Niemcy

Cytuj:
hej mam pytanie chcialbym sie zapisac na prawo jazdy kat C i nie wiem jaka szkole nauki jazdy wybrac w rzeszowie bo jest ich kilka jaka jest godna polecenia gdzie szkola dobrze i solidnie gdzie sie naucze jezdzic a nie takiej szkoly gdzie liczy sie tylko kasa a kursanta maja daleko w D**** :twisted:
EKSA z siedzibą przy stacji paliw na obwodnicy. Dlaczego? Odpowiedź jest na poprzedniej stronie.


Post Wysłano: 11 sty 2012, 13:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 gru 2011, 22:59
Posty: 22
GG: 0
Samochód: Melex
Lokalizacja: Rzeszów

Cytuj:
Widlak 787 a z kim jezdziles? jestem obecnie na kursie na kat. C w EKSIE i sobie chwale. nic mi nie wiadomo zeby tam szkolilo na C 3 instruktorow, jest tylko jeden :> instruktor Maciek. Mam wyjezdzone 25h, instruktor nie powiem przyklada sie, duzo mowi o przepisch, tlumaczy bardzo dobrze przynajmniej dla mnie bardzo zrozumiale, nie mialem problemow z tym zeby ucinal mi minuty.

PS. A robil ktos KW w Eksie? bo ja sie zastanawiam i nie wiem ktory OSK wybrac, kogo polecacie? :>
Kolego Ja robiłem prawo jazdy C w lecie tamtego roku,jeździłem dwoma manami w ciągu 30h miałem trzech instruktorów (podam Ci ich imiona Maciek,Wiesław,Mariusz ). Może teraz coś się zmieniło nie wiem.


Post Wysłano: 11 sty 2012, 21:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 sty 2012, 12:00
Posty: 7
GG: 0
Samochód: scania

Cytuj:
Widlak 787
Kolego Ja robiłem prawo jazdy C w lecie tamtego roku,jeździłem dwoma manami w ciągu 30h miałem trzech instruktorów (podam Ci ich imiona Maciek,Wiesław,Mariusz ). Może teraz coś się zmieniło nie wiem.
a za ktorym razem zdales? i ktory instruktor Cie szkolil? kogo z tej trojki najbardziej polecasz, z ktorym sie najlepiej jezdzilo, widze ze EKSA ma dobra opinie ale troche drogo jest, jutro pojde wypytac co i jak i chyba wlasnie tam sie zapisze :roll:


Post Wysłano: 11 sty 2012, 22:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 sty 2012, 21:37
Posty: 3
GG: 0
Samochód: BMW

Cytuj:
Cytuj:
Widlak 787
Kolego Ja robiłem prawo jazdy C w lecie tamtego roku,jeździłem dwoma manami w ciągu 30h miałem trzech instruktorów (podam Ci ich imiona Maciek,Wiesław,Mariusz ). Może teraz coś się zmieniło nie wiem.
a za ktorym razem zdales? i ktory instruktor Cie szkolil? kogo z tej trojki najbardziej polecasz, z ktorym sie najlepiej jezdzilo, widze ze EKSA ma dobra opinie ale troche drogo jest, jutro pojde wypytac co i jak i chyba wlasnie tam sie zapisze :roll:
ja robilem kurs w Eksie i polecm jak najbardziej ta szkole, szczegolnie instruktora Mariusza z ktorym jezdzilem caly kurs, naprawde profesjonalnie bo zdalem za pierwszym razem, takze nie szczedz kasy na kurs, bo te zoszczedzone 2-3 STOWKI wydasz w WORD bo bedziesz zdawal kilka razy na C, wiec uwazam ze lepiej wydac ta kase w OSK i byc dobrze przygotowanym do jazdy i do jedzenia juz w zyciu bo to chyba najwazniejsze, powodzenia stary w wyborze osrodka i na calym kursie :wink:


Post Wysłano: 11 sty 2012, 22:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2011, 17:02
Posty: 207
GG: 11
Samochód: Opel
Lokalizacja: Papenburg/Niemcy

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Widlak 787
Kolego Ja robiłem prawo jazdy C w lecie tamtego roku,jeździłem dwoma manami w ciągu 30h miałem trzech instruktorów (podam Ci ich imiona Maciek,Wiesław,Mariusz ). Może teraz coś się zmieniło nie wiem.
a za ktorym razem zdales? i ktory instruktor Cie szkolil? kogo z tej trojki najbardziej polecasz, z ktorym sie najlepiej jezdzilo, widze ze EKSA ma dobra opinie ale troche drogo jest, jutro pojde wypytac co i jak i chyba wlasnie tam sie zapisze :roll:
ja robilem kurs w Eksie i polecm jak najbardziej ta szkole, szczegolnie instruktora Mariusza z ktorym jezdzilem caly kurs, naprawde profesjonalnie bo zdalem za pierwszym razem, takze nie szczedz kasy na kurs, bo te zoszczedzone 2-3 STOWKI wydasz w WORD bo bedziesz zdawal kilka razy na C, wiec uwazam ze lepiej wydac ta kase w OSK i byc dobrze przygotowanym do jazdy i do jedzenia juz w zyciu bo to chyba najwazniejsze, powodzenia stary w wyborze osrodka i na calym kursie :wink:
Mariusz jest bardzo skrupulatnym człowiekiem. Bardzo przyjemnie się z nim jeździ. Wiesiu również jest dobry.

Robiłem tam lejce i zdałem za pierwszym. Nie żałuj kasy na kurs bo potem to się mści okrutnie. Goście z innych szkół mieli problemy z opanowaniem mańka na egzaminie. Mi poszło śpiewająco bo przecież w EKSIE mają identyczny jak w WORD Rzeszów.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: