Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 18 wrz 2011, 22:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 wrz 2011, 22:39
Posty: 8
GG: 0

witam. jestem tu nowy i mam prosbe do uzytkownikow. mianowicie jakie szkoly w rzeszowie polecacie na przygode z kategoria c ? gdzie maja talent do przekazania wiedzy zoltodziobowi, auta jak w wordzie i w miare przystepna cene. z gory dziekuje!


Post Wysłano: 19 wrz 2011, 17:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 mar 2011, 17:05
Posty: 38
Samochód: MAN TGA
Lokalizacja: Polska

Kolego polecam Ci ZRYW Rzeszów,siedzibę mają na placu wolności 2 pokój 207. dwa lata temu za kat C zapłaciłem 1700zł a za C+E 1600zł. Plac manewrowy mają na Siemieńskiego za Biedronką.Plac trochę chujowy ale jak na takim placu nauczysz jeździć to we Wordzie będzie malina. Tam był kiedyś świetny instruktor,nazywał się Adam,wiem że go zwolnili ale gość zajebiście potrafił wytłumaczyć. Kategorie C zdałem za 1 razem a C+E za drugim.Ogólnie polecam.


Pozdro


Post Wysłano: 19 wrz 2011, 22:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 wrz 2011, 22:39
Posty: 8
GG: 0

ok dzieki a wiesz moze jakie auto maja (mieli) ?


Post Wysłano: 21 wrz 2011, 10:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 mar 2011, 17:05
Posty: 38
Samochód: MAN TGA
Lokalizacja: Polska

Witam,jeżeli chodzi o kat C to mieli 3 many,dwa izoterma i jeden taka skrzynia z HDS.Najlepiej jeździło się takim zielonym manem,on jest trochę dłuższy niż we WORDZIE ale ma za to identyczną skrzynie biegów. Co kat C+E to mają również mana TGA 18.440 XLX.Jeżeli chciałbyś jeszcze coś więcej wiedzieć to pisz.

Pozdro


Post Wysłano: 21 wrz 2011, 19:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 wrz 2011, 22:39
Posty: 8
GG: 0

jak szybko zrobiles kat c ?


Post Wysłano: 21 wrz 2011, 21:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 mar 2011, 17:05
Posty: 38
Samochód: MAN TGA
Lokalizacja: Polska

Kategorie C zrobiłem w trzy tygodnie i zdałem za 1 razem.


Post Wysłano: 04 paź 2011, 14:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 wrz 2011, 12:29
Posty: 20
GG: 0

Witam!

Przymierzam się do kursu na C. Czy możecie mi polecić jeszcze jakąś inną szkołę w Rzeszowie? Zastanawiam się na OSK WIRAŻ. Czy ktoś z szanownych forumowiczów, mógłby napisać jakąś opinie o tym ośrodku?


Post Wysłano: 05 paź 2011, 23:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 wrz 2011, 22:39
Posty: 8
GG: 0

Cytuj:
Witam!

Przymierzam się do kursu na C. Czy możecie mi polecić jeszcze jakąś inną szkołę w Rzeszowie? Zastanawiam się na OSK WIRAŻ. Czy ktoś z szanownych forumowiczów, mógłby napisać jakąś opinie o tym ośrodku?
bylem ostatnio na wykladach w zrywie i koles mowil o ile mowil prawdziwie to ze maja najwieksza zdawalnosc (ponad 40%) w tyle zostaje lok. nie znam ogolnie poziomow szkolenia osk w rzeszowie bo nie jestem stad.


Post Wysłano: 06 paź 2011, 9:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 mar 2011, 17:05
Posty: 38
Samochód: MAN TGA
Lokalizacja: Polska

myszaster, prawda z tą najlepszą zdawalnością ponieważ Bolek pokazywal mi listę i widziałem jak wygląda zdawalność w Zrywie, z całą szczerością polecam tą szkołę jazdy w Rzeszowie.


Pozdro.


Post Wysłano: 17 lis 2011, 0:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2010, 19:18
Posty: 277
GG: 11426561
Samochód: IVECO STRALIS (tandem)

A ja mam pytanie odnośnie KW w Rzeszowie. Czy ktoś robił? U kogo za ile, jaką czy KW pełną czy przyśpieszoną? Jak wyglądał mniej wiecej przebieg i jak wygląda takie szkolenie.


Post Wysłano: 29 lis 2011, 13:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 wrz 2011, 12:29
Posty: 20
GG: 0

zrobiłem C i KW w Wirażu i generalnie mimo szczerych chęci odradzam ten ośrodek. Panuje tam totalny bałagan, nikt nie wie o co chodzi i ogólnie dogadać się tam z kimś w jakiejkolwiek innej sprawie niż przyniesienie kasy to się trzeba porządnie nachodzić, nadzwonić i naw*urwiać. Co do C: Jest tam chyba trzech instruktorów, ja miałem okazję jeździć z dwoma. Pierwszy z nich krótko mówiąc nie nadaje się do pracy z ludźmi, zamiast jeździć z kursantem po mieście to załatwia jakieś swoje sprawy jeżdżąc po wioskach, pali szlugi w szoferce, spóźnia się na jazdy, nie informuje o zmianach godzin itp itd ogólnie rozpierducha na całego i gdyby nie to, że niestety zapłaciłem za C i KW z góry to bym za nic w świecie w takich warunkach nie dokończył tam tych kursów. (zainteresowanym mogę podać nazwiska instruktorów na PW). Plac tragiczny - nie mam obiekcji do zjechanego asfaltu, ale takie rzeczy jak zainstalowanie normalnych lamp czy odmalowanie linii to chyba nie wymagają jakichś specjalnych zabiegów. Ja jeździłem w wieczorem lub w nocy i jak jeszcze popadał deszcz to można było zapomnieć o jakiejkolwiek widoczności tych linii na ziemi. Co do samochodów to mają trzy Many w tym jeden podobny to tego jaki jest na egzaminie. To akurat jest ok, ale trudno by było, żeby szkolili na Starach czy Jelczach, więc to żadna rewelacja. Ten cały Pan Staszek nie ogarnia niczego i zamiast prowadzić biuro OSK i bawić się w sekretarkę to powinien robić to co do tej pory czyli pewnie być kierowcą. Co do KW: podobnie lub nawet to samo. Płaciłem za całą 2600 - zero książek, płyt, pomocy itd. Od wykładowcy dostaliśmy tylko testy do przerobienia i tyle. Wykłady to samo - jak się miały zaczynać o 16:00 to się zaczynały o 16:40. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie to jest duża różnica. Żeby umówić się na wyjazd na mate poślizgową to trzeba było dzwonić po kilka razy po instruktorach z Jarosławia i Przemyśla i to też bez pewniaka, że na pewno uda się umowić. Tutaj najlepszym przykładem jest fakt, że dzwonię do gościa, mówie, że z tej i tej grupy jestem, że na C i czy jedzie - odpowiada mi, że tak tak jade przyjedź wszystko jest ok. No to biore wolne w pracy, ide na 2:00 na ustalony wyjazd, a nagle p. Instruktor mówi do mnie, że jest mały problem bo to jedzie grupa na.... autobusy. No to ja się go pytam dlaczego mi nie powiedział, o tym przez telefon, nie brałbym wolnego i ogólnie nie tracił czasu, a ten do mnie, że jak mam już wolne to moge pojechać, pojeżdże autobusem i..... on mi to zaliczy. :shock: Jakbym chciał robić na autobusy to bym zrobił D a nie C a na marginesie, żeby to był jeszcze autobus to może bym się zgodził, ale tutaj przerobionego busa VW Crafter nazywa autobusem - szydera. Podsumowując - jeżeli są osoby zainteresowane zrobieniem C i KW w Rzeszowie to niech lepiej się dobrze rozejrzą i nie wybierają najtańszej opcji (tak jak ja). Zdałem C i KW akurat za pierwszym razem, więc moja opinia o tym ośrodku nie jest wyrazem frustracji po niezdanym egzaminie, czy czymś w tym stylu. Ogólnie wniosek jest taki, że miałem zamiar E i HDS-y zrobić również w OSK Wiraż, ale widze jak to wygląda od środka i nie ma opcji, żebym tam to zrobił. Poszukam, popatrze i wtedy się zdecyduje a wszystkim nowym kursantom szczerze ten ośrodek odradzam.
-----
Na marginesie możecie polecić jakąś szkołe w Rzeszowie gdzie można solidnie zrobić E? OSK Wiraż odpada - :lol:
Cytuj:
A ja mam pytanie odnośnie KW w Rzeszowie. Czy ktoś robił? U kogo za ile, jaką czy KW pełną czy przyśpieszoną? Jak wyglądał mniej wiecej przebieg i jak wygląda takie szkolenie.
Ja robiłem w Wirażu KW za 2600. Jeden chłopak do 21 lat robił pełną i zapłacił 3600. Różnic w szkoleniu nie ma żadnych. Instruktorem jest były/obecny inspektor ITD i on w sumie jest OK, nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Wykłady są w każdy wtorek i czwartek planowo od 16:00 przeważnie do 19:00. Przebieg wygląda tak, że najpierw idziesz na własną rękę zrobić sobie psychotesty i badanie lekarskie, później chodzisz na wykłady, pod koniec kursu masz wyjazd na mate poślizgową. Pytań jest ponad 600 i ćwiczysz je na papierze oraz przez strony jak baza-wiedzy.pl czy kierowca.pl Jazda wygląda tak, że masz tor do przejechania. Najpierw slalom między pachołkami na macie, później zatrzymujesz się na górce i ruszasz z dwójki, później jedziesz dalej i masz trzy czy cztery wąskie zakręty i na koniec zawrotka. Później masz drugi taki sam przejazd tylko bez włączonego ABS-u. Na koniec ćwiczysz hamowanie z 30,40 i 50 kmh na tej śliskiej macie z Abs-em i bez. Teoretycznie masz 4 godziny na torze i 16 w ruchu miejskim, ale chyba nikt tego nie stosuje i normalnie podpisujesz kwity na tym torze, że wyjeździłeś wszystko ;) Jeżeli ćwiczyłeś testy i chodziłeś na wykłady to nie ma opcji, żeby nie zdać ;)


Ostatnio zmieniony 29 lis 2011, 14:09 przez online, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 29 lis 2011, 14:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2010, 19:18
Posty: 277
GG: 11426561
Samochód: IVECO STRALIS (tandem)

To Ty kolego robiłes KW pełna czy przyśpieszoną? Napisałes ze płaciłes za całą 2600zł. Czyli mam to rozumiec ze pełną robiłes czyli 280 godzin?


Post Wysłano: 29 lis 2011, 14:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 wrz 2011, 12:29
Posty: 20
GG: 0

Robiłem KW przyśpieszoną dla osób powyżej 21 lat.


Post Wysłano: 29 lis 2011, 14:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2011, 17:02
Posty: 207
GG: 11
Samochód: Opel
Lokalizacja: Papenburg/Niemcy

Cytuj:
Na marginesie możecie polecić jakąś szkołe w Rzeszowie gdzie można solidnie zrobić E? OSK Wiraż odpada - :lol:
Od Wirażu szerokim łukiem. U mnie dostali dyskwalifikację za debilną rozmowę przez telefon. Gość potraktował mnie jak intruza :roll:

Robiłem kat. C w OSK EKSA. Super instruktorzy, auto jak na egzaminie, rzeczowo, szybko i przyjemnie. Cena wyższa niż w konkurencyjnych OSK, ale warto. Niestety nie mają auta, żeby szkolić na CE. Instruktor polecił mi OSK Szkoła Auto (http://www.oskauto.rzeszow.pl/). Pytałem wczoraj gościa i śpiewa za CE 1900. Nadmienił też, że szkolą na bieżąco, nie ma zastoju. Chyba pójdę do nich trzasnąć tę kategorię :wink:
--------------------------------------------------------------------------------------
Tu jest podobny temat-----> viewtopic.php?f=47&t=29797
Prosiłbym moda o połączenie tych wątków :]


Post Wysłano: 29 lis 2011, 14:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2010, 19:18
Posty: 277
GG: 11426561
Samochód: IVECO STRALIS (tandem)

A kojarzycie czy moze w sędziszowie małopolskim u OSK Bartkowicz zrobi KW?


Post Wysłano: 01 gru 2011, 16:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2011, 17:02
Posty: 207
GG: 11
Samochód: Opel
Lokalizacja: Papenburg/Niemcy

Przemyślałem sobie sprawę i nie będę robił CE tylko wezmę się za KWP...I tu rodzi się pytanie gdzie robić. Zrobiłem małe rozeznanie:
- OSK EKSA- normalne wykłady pn-pt od 16 do 20. Cena 2800.
- OSK ZRYW- typowy e-learning bez łażenia na wykłady. Cena 2900.
- OSK LOK- Cena 3000 (u mnie dyskwalifikacja).
- OSK WIRAŻ- cena 2600 (u mnie dyskwalifikacja).

Czy przy e-learning nauczę się czegoś, czy tylko chodzi o papier? Może znacie jeszcze jakieś OSK, przede wszystkim jakieś sprawdzone?


Post Wysłano: 01 gru 2011, 16:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2010, 19:18
Posty: 277
GG: 11426561
Samochód: IVECO STRALIS (tandem)

Cytuj:
Przemyślałem sobie sprawę i nie będę robił CE tylko wezmę się za KWP...I tu rodzi się pytanie gdzie robić. Zrobiłem małe rozeznanie:
- OSK EKSA- normalne wykłady pn-pt od 16 do 20. Cena 2800.
- OSK ZRYW- typowy e-learning bez łażenia na wykłady. Cena 2900.
- OSK LOK- Cena 3000 (u mnie dyskwalifikacja).
- OSK WIRAŻ- cena 2600 (u mnie dyskwalifikacja).

Czy przy e-learning nauczę się czegoś, czy tylko chodzi o papier? Może znacie jeszcze jakieś OSK, przede wszystkim jakieś sprawdzone?
Jakbyś tak mół kolego to podaj w tych ośrodkach ale ceny KW pełnej. Bo wyżej podałes KW przyśpieszone.


Post Wysłano: 01 gru 2011, 22:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2011, 17:02
Posty: 207
GG: 11
Samochód: Opel
Lokalizacja: Papenburg/Niemcy

Cytuj:
Jakbyś tak mół kolego to podaj w tych ośrodkach ale ceny KW pełnej. Bo wyżej podałes KW przyśpieszone.
Nie mam info na temat KW pełnej. Wystarczy podzwonić i popytać :]


Post Wysłano: 09 gru 2011, 23:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 wrz 2011, 22:39
Posty: 8
GG: 0

w srode zdalem na kat. c. robilem w zrywie i polecam jaknabardziej te szkole, mimo strasznego placu ktory na poczatku odstrasza ale jak juz czytalem przed zapisaniem sie na ten kurs wczesniej ze jak sie nauczysz w gorszych warunkach to w dobrych nie bedzie problemu. i tak fatkycznie jest bo zdalem za 1 podejsciem. instruktorzy dobrze ucza, mili, moze poza jednym:) jezdzilem ze wszystkimi ktorzy ucza na c i zarazem na ce. auta jak na egzaminie, akurat ciagniki maja nowsze niz łupki na c ;p. do powrotu u nich na ce zacheca mnie glwnie to ze dobrze ucza, pozniej dopiero sprzet czy plac. maja najwieksza zdawalnosc w rzeszowie, czemu w sumie sie nie dziwie. a no i dobra cena tez zacheca.


dajcie jeszcze jakies szkoly co ucza przyspieszonej kwalifikacji w rzeszowie :)


Post Wysłano: 14 gru 2011, 13:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2011, 17:02
Posty: 207
GG: 11
Samochód: Opel
Lokalizacja: Papenburg/Niemcy

Cytuj:
dajcie jeszcze jakies szkoly co ucza przyspieszonej kwalifikacji w rzeszowie :)
ZRYW :lol:

Jestem u nich na KWP i już kierownik zdążył mnie wyprowadzić z równowagi. Dzwoniłem do niego i pytałem kiedy egzamin itd. On potraktował mnie jak złodzieja i osobę, która chce go wpędzić w bankructwo :roll:

Pierwsze pytanie do mnie to ile wpłaciłem. Ja pie...le.... Potem stwierdził, że "specjalnie" dla mnie musi sprowadzić symulator (Do ciężkiej cholery...przecież mu za to płacę nie małe pieniądze). Następnie pożalił się, że egzamin kosztuje go 1000zł, a ma tylko trzech kursantów (Pewnie myślał, że mu coś dopłacę :lol: ). Ogólnie stanęło na tym, że w styczniu będziemy się kontaktować (gdzie KWP zaczęte początkiem grudnia). Będę sukcesywnie gnębił człowieka bo jest masakrycznie niekonkretny. Zobaczę jak się sprawy potoczą, ale jak tak dalej będzie mnie traktować ta szkoła to trzeba będzie się z nimi rozstać i narobić im antyreklamy...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: