Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 cze 2012, 9:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 cze 2012, 9:34
Posty: 1
Samochód: mes

witam mam pytanie gzdzie mozna zrobic kat c+e w rzeszowie bo wlasnie koncze kurs na kat c w EKSIE gdzie przebiegl szybko i sprawnie i oczywiscie bez stresu szkoda ze nie mozna zrobic kat c+e w Eksie bo robil bym tam wszystko czyli prwako z kwalifikacja i ADRy


Post Wysłano: 14 cze 2012, 21:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sty 2012, 21:12
Posty: 13
GG: 0
Samochód: audi
Lokalizacja: lancut

jesli chodzi o kat. CE to powiem Ci tak... w Rzeszowie trochę ciężko zrobić CE( wiem to po rozmowach ze znajomymi. Ja niedawno zdawałem kat. CE (zdałem za drugim razem, pierwszy raz oblałem na mieście :evil: a za drugim się udało:) Kurs robiłem w LOK, ale powiem, że średnio to wyglądało-miałem trochę takie wrażenie że instruktor robi mi laskę że ze mną jeździ i ze czasem coś wytłumaczy od niechcenia. Z umawianiem trochę ciężko było (trochę mi się spieszyło) udało mi się zrobić kurs w niecałe dwa miechy.Jazdy musiałem brać co było- kiepskie szanse by jeździć codziennie. Kumpel robił prawko w pod koniec zeszłego roku w Zrywie i był strasznie niezadowolony (zaczął jazdę z synem właściciela zrywu- instruktor młody chyba bez praktyki-podobno tak tłumaczył że kumpel nie za bardzo wiedział o co mu chodzi, a i jeżdżąc po mieście-lubi trzymać nogi na desce rozdzielczej(dla mnie to trochę olewanie kursanta), przy końcu udało mu się zmienić instruktora na starszego gościa z kilkunastoletnią praktyka na tirze i szło już znacznie lepiej z placem-nawiasem mówiąc kumpel zdał za 4 razem.Ja poszedłem do LOK-u po takiej wstępnej weryfikacji szkól wśród znajomych-ale gdybym miał jeszcze raz wybierać to zastanowiłbym czy na pewno wybrać LOK. Kuzyn zaczął w maju robić CE w OSK AUTO- pierwsza jazda odbyła się jeszcze w tym samym tygodniu w którym się zapisał-a następna umówił się dopiero za dwa tygodnie (wcześniej nie było nic wolnego). także ciężko na razie cokolwiek powiedzieć o tej szkole :|


Post Wysłano: 04 sie 2012, 12:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 sie 2012, 11:51
Posty: 1
Samochód: merc

witam robilem prawko w EKSIE nie polecam szkoly poniewaz zamiast jezdzic pelna godzine to jezdzilem 40 minut instruktor taki starszy co z nim jezdzilem przez caly kurs mial mni e doslownie w dupie na placu nic nie tlumaczyl i nigdy go nie bylo niewiem dlaczego koledzy wyzej zachwalajata szkole nie dojze ze drogi kurs bo kosztuje 2150 zl to nie jezdxzilem pelnych godzin instruktor caly czas sie krzyczal i nic nie tlumaczyl bardzo zaluje ze poszedlem do tej szkoly pozdrawiam najpierw sobie warto sprawdzic ta szkole a potem isc zeby nie zalowac podjetej decyzji


Post Wysłano: 07 sie 2012, 8:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2012, 6:58
Posty: 8
GG: 0

Koledzy wyzej zachwalali bo jezdzili z Mackiem:) Z tym starszym tez mi sie zdarzylo jezdzic ze 2 razy, fakt ze na godzinie lubial oszukac tak z 15 min ale nie mialem zadnej sytuacji zeby sie wydzieral czy cos. Na placu tez wszystko spoko tlumaczyl.


Post Wysłano: 14 sie 2012, 10:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2012, 9:58
Posty: 1
Samochód: mmm

witam wlasnie skonczylem kurs na prawo jazdy kat C w EKSIE nie polecam szkoly poniewaz oszukuja z czasem obsluga biura nie posiada zadnej wiedzy na temat prawajazdy i traktuje ludzi kursantow jak intruzow istrasznie dlugo trzeba czekac na jazdy trzeba sie dopasowac do godzin instruktora a sa to godziny pzewaznie popoludniowe na dodatek instruktor z ktorym jezdzilem taki starszy gosc wojskowy mariusz to strasznie sie denerwuje jak cos nie wychodzi kursantowi krzyczy i nic nie tlumaczy w sumie moje jazdy z tym instruktorem byly straszne i przebiegly w stresie bardzo zaluje ze tam poszedlem na kurs pozdrawiam i uwazajcie zeby nie popelnic bledu


Post Wysłano: 14 sie 2012, 12:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 wrz 2008, 21:48
Posty: 539

ja robiłęm B.C.CE w ZRYW u Bolesłąwa Skowrona, i jak najbardziej polecam wszystkim.
większość moich znajomych tez tam robila i nikt nie narzekał.


Post Wysłano: 03 wrz 2012, 18:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 wrz 2012, 18:39
Posty: 1
Samochód: mac

witam wlasnie skonczylem prawko na kat .C w EKSIE nie polecam szkoly jednym slowem istna porazka jako kurs .Kurs nie dojrze ze drogi bo mnie [z badaniami w PKSsie] kosztowal mnie 2500zl plus egzamin gdzie pozniej jak sie dowiedzialem np w zrywie mozna zrobic kurs z badaniami za 1850zl plus egzamin . To jeszcze jak w poscie wyzej strasznie chamowaty i wulgarny instruktor wojskowy Mariusz T. ktorego nie polecam i zaluje ze z nim jezdzilem . Jednym slowem PORAZKA


Post Wysłano: 15 paź 2012, 10:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 paź 2012, 10:27
Posty: 2

Witam
Gdzie najlepiej zrobić szkolenie dodatkowe na c+e w Rzeszowie waszym zdaniem ? Nie jestem z Rzeszowa i prosiłbym o pomoc w wyborze OSK, które ma taki sam lub zbliżony pojazd co WORD.


Post Wysłano: 04 sty 2013, 9:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 wrz 2010, 8:50
Posty: 46
GG: 0

http://www.oskauto.rzeszow.pl/ - tu robiłem prawo jazdy kat. C+E, jeśli ktoś się zastanawia gdzie zrobić C,CE to oskauto będzie najlepszym wyborym i ręczę ze nie pożałujecie wydanych pieniędzy, z instruktorami podczas jazd mozna pogadać, posmiać się, wszystko odbywa się w bezstresowej admosferze. Gdy kiedyś najdzie mnie na zrobienie kat. D to tylko i wyłącznie tam.

_________________
Nic na siłę, lewy pas, gaz i płynę.


Post Wysłano: 04 kwie 2016, 12:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 mar 2013, 14:01
Posty: 8

Widzę, że już chwilę temu pisaliście na ten temat, ale ja obecnie szukam dobrego OSK. Moglibyście coś doradzić? Jak to wygląda teraz w Rzeszowie? W internecie znalazłem najwięcej informacji o http://www.eksa.rzeszow.pl/osrodek-szkolenia-kierowcow/ ale chciałbym poznać kilka opcji i coś wybrać. Co byście polecili?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: