Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 kwie 2012, 3:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 wrz 2011, 12:29
Posty: 20
GG: 0

Instruktorem jest jeden starszy koleś, który na codzień jest też czynnym kierowcą. Jeździ niestety tylko od 15:00. Mi w 8 godzin pokazał więcej niż przez 25 w zrywie. Ogólnie to albo siedzi w kabinie, albo komentuje z zewnątrz. Plac jest ok, asfaltowy, linie widoczne, po zmroku mają lampy więc i wtedy nawet coś widać. Auto MAN taki jak na egzaminie tylko z większą kabiną. Tutaj foto: http://img32.imageshack.us/img32/7965/zdjcie007aa.jpg Jak dla mnie szkoła bez wad, jedynie tylko to, że jeżdżą dopiero od 15:00. Jak coś Cię jeszcze interesuje to pisz! Pozdrawiam!


Post Wysłano: 02 kwie 2012, 11:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 mar 2012, 12:33
Posty: 3
GG: 0

hej moze ktos polecic dobra szkole na kat. C w rzeszowie ?????????


Post Wysłano: 02 kwie 2012, 11:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 wrz 2011, 12:29
Posty: 20
GG: 0

Przeczytaj cały temat, ktoś wcześniej polecał szkołe EKSA. Znajomy tam robił C i nie narzekał, zdał za drugim razem, ogólnie nic złego nie mówił, więc raczej szkoła jest godna uwagi. Samochód jak na egzaminie, instruktorzy OK, plac z tego co pamiętam lekko dziurawy, ale duży.


Post Wysłano: 02 kwie 2012, 12:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 wrz 2010, 8:50
Posty: 46
GG: 0

Cytuj:
Gdy jeździłem z instruktorem po rzeszowie gdy zdawałem na C to widziałem tą ciężarówkę, a instruktor mówił ze gdy się na takiej uczy to ciężko później zdać egzamin :?

_________________
Nic na siłę, lewy pas, gaz i płynę.


Post Wysłano: 02 kwie 2012, 15:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 mar 2012, 12:33
Posty: 3
GG: 0

dzieki z polecenie szkoly jutro pojde sie zapytac do EKSY o prawko bo z tego co tu pisza forumowicze maja identyczny samochod jak na egzaminie w WORD wiec dzieki za polecenie szkoly :D


Post Wysłano: 02 kwie 2012, 15:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 sty 2012, 12:00
Posty: 7
GG: 0
Samochód: scania

Obrazek


Ostatnio zmieniony 02 kwie 2012, 16:06 przez dominikw, łącznie zmieniany 2 razy.

Post Wysłano: 02 kwie 2012, 15:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 sty 2012, 12:00
Posty: 7
GG: 0
Samochód: scania

ja robilem prawko na c w EKSA zdalem za pierwszym razem napewno mi wiele dalo ze jezdzilem na takim samym aucie wiec polecam ta szkole i instruktorow poniewaz tlumacza bardzo dobrze i zrozumiale teraz u nich robie KW i tez jes dobrze


Post Wysłano: 03 kwie 2012, 2:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 wrz 2011, 12:29
Posty: 20
GG: 0

Cytuj:
Cytuj:
Gdy jeździłem z instruktorem po rzeszowie gdy zdawałem na C to widziałem tą ciężarówkę, a instruktor mówił ze gdy się na takiej uczy to ciężko później zdać egzamin :?
ciekawe co miał na myśli? trudno bo co..? że naczepa wysoka? :)


Post Wysłano: 03 kwie 2012, 12:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 wrz 2010, 8:50
Posty: 46
GG: 0

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Gdy jeździłem z instruktorem po rzeszowie gdy zdawałem na C to widziałem tą ciężarówkę, a instruktor mówił ze gdy się na takiej uczy to ciężko później zdać egzamin :?
ciekawe co miał na myśli? trudno bo co..? że naczepa wysoka? :)
No właśnie nie pamiętam o co mu dokładnie chodziło, może coś o osiach mówił? Ogólnie ta naczepa jest chyba krótsza niż ta na egzaminie, czyż nie?

_________________
Nic na siłę, lewy pas, gaz i płynę.


Post Wysłano: 03 kwie 2012, 13:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 wrz 2011, 12:29
Posty: 20
GG: 0

na moje oko to jest taka sama jak na egzaminie tylko z wyższymi burtami, jeżeli jest krótsza (w co wątpię) to pewnie o kilka centymetrów, które nie robią różnicy. W Zrywie mają podobną naczepę też z wysoką burtą tylko że tam oś jest delikatnie skrętna co ułatwia manewry, ale później na egzaminie można się zdziwić i może właśnie to miał na myśli instruktor..


Post Wysłano: 05 kwie 2012, 8:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 sty 2012, 12:00
Posty: 7
GG: 0
Samochód: scania

http://www.facebook.com/profile.php?id= ... =3&theater o tu możecie zobaczyć mana na jakim sie uczyłem- ten z niebieską plandeką jest taki jak ten man z wordu


Post Wysłano: 05 kwie 2012, 11:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 wrz 2010, 8:50
Posty: 46
GG: 0

Byłem w tym LOK, chciałem dokupić sobie kilka h jazdy by sobie przypomnieć jak się jeździ, ale wolny termin za 2 miesiące :shock:

_________________
Nic na siłę, lewy pas, gaz i płynę.


Post Wysłano: 07 kwie 2012, 17:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 sty 2012, 12:00
Posty: 7
GG: 0
Samochód: scania

http://imageshack.us/photo/my-images/71 ... 287fs.jpg/ man taki sam jak w wordzie na takim sie uczylem i zdalem prawko za pierwszym podejsciem


Post Wysłano: 07 kwie 2012, 19:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sty 2012, 21:12
Posty: 13
GG: 0
Samochód: audi
Lokalizacja: lancut

Cytuj:
Byłem w tym LOK, chciałem dokupić sobie kilka h jazdy by sobie przypomnieć jak się jeździ, ale wolny termin za 2 miesiące :shock:
??? na jaka kategorie C czy CE? ja teraz jestem w LOKu na kat.CE i jazdy mam prawie codziennie jakos nie zauwazylem u nich jakiegos nawalu kursantow :>


Post Wysłano: 07 kwie 2012, 19:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sty 2012, 21:12
Posty: 13
GG: 0
Samochód: audi
Lokalizacja: lancut

Cytuj:
http://www.facebook.com/profile.php?id= ... =3&theater o tu możecie zobaczyć mana na jakim sie uczyłem- ten z niebieską plandeką jest taki jak ten man z wordu
ooo ja tez jezdzilem tym mankiem i powiem ze nawet fajnie mi sie nim jezdzilo :P


Post Wysłano: 09 kwie 2012, 10:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 wrz 2010, 8:50
Posty: 46
GG: 0

Cytuj:
Cytuj:
Byłem w tym LOK, chciałem dokupić sobie kilka h jazdy by sobie przypomnieć jak się jeździ, ale wolny termin za 2 miesiące :shock:
??? na jaka kategorie C czy CE? ja teraz jestem w LOKu na kat.CE i jazdy mam prawie codziennie jakos nie zauwazylem u nich jakiegos nawalu kursantow :>
Na CE, baba w tym ośrodku mówiła coś o jakimiś chyba dofinansowaniu europejskim, czy coś tam z zakładu pracy, w sumie to już nie pamietam, no i ze piorytetem są teraz kierowcy którzy się tam uczą, ale będe dzwonił jeszcze do szefa i może tam jakoś się wcisnę.

_________________
Nic na siłę, lewy pas, gaz i płynę.


Post Wysłano: 24 kwie 2012, 20:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sty 2012, 21:12
Posty: 13
GG: 0
Samochód: audi
Lokalizacja: lancut

slyszeliscie o "najlepszej" szkole w miescie-dzis na nauce jazdy spalila im sie ciezarowka na ce.... http://kontakt24.tvn.pl/temat,ciezarowk ... goryId=496 I TU http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /120429777

pewnie pozar byl spowodowany zlym stanem technicznym pojazdu, patrzac na te wszystkie elki Zrywu jezdzace po miescie to albo poobijane albo brudne albo zabytki...no to chyba jeden zabytek odszedl do przeszlosci :> Jedno co mnie zastanawia to to ze strazak tj.kursant nie potrafili ugasic pozaru.... zreszta Zryw jest jakas dziwna szkola teraz wiadomo skad mieli weze strazackie ktore wyznaczaja linie na placu manewrowym... :mrgreen: PS;(zdjecia placu sa w tym watku kilka postow wstecz)


Post Wysłano: 07 maja 2012, 14:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 wrz 2010, 8:50
Posty: 46
GG: 0

A co za szkoła znajduję się obok stadionu stali w rzeszowie? ostatnio pytałem na cb i ktoś polecał mi tą szkołe, moze ktos coś o niej powiedzieć? Jak się nazywa, czy instruktorzy jacyś ogarnięci, no i czy ktoś tam uczył się jezdzić na C+E ?

_________________
Nic na siłę, lewy pas, gaz i płynę.


Post Wysłano: 07 maja 2012, 17:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 maja 2008, 21:25
Posty: 388
GG: 4287442
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Wiązownica

Cytuj:
A co za szkoła znajduję się obok stadionu stali w rzeszowie? ostatnio pytałem na cb i ktoś polecał mi tą szkołe, moze ktos coś o niej powiedzieć? Jak się nazywa, czy instruktorzy jacyś ogarnięci, no i czy ktoś tam uczył się jezdzić na C+E ?
Koło stadionu to jest ta szkoła http://www.oskauto.rzeszow.pl/, tylko że na Hetmańskiej mają biuro, a plac mają koło zajezdni MPK / fabryki KORAL na ulicy Trembeckiego.

Jeśli chodzi o instruktorów to słyszałem że nie olewają swoich kursantów, i dobrze przygotowują do egzaminu. (Na kategorie zawodowe uczą właściciele tej szkoły)


Post Wysłano: 08 maja 2012, 16:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2012, 6:58
Posty: 8
GG: 0

Na kat. C, tak jak koledzy wyzej polecam EKSE. Kurs przebiegl szybko, sprawnie i egzamin zdany za pierwszym razem ;)

Jaka szkole polecilibyscie na kat. C + E ?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: