Strona 14 z 14 [ Posty: 266 ] Przejdź na stronę Poprzednia 110 11 12 13 14
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 sie 2014, 7:19
Posty: 27
Samochód: Citroen C3 Picasso
Lokalizacja: WLKP POS

Nie mam niestety zdjęcia całego zestawu a tylko ciężarówki.
Mam nadzieję że właściciel pojazdu się nie obrazi :D.
Jeśli to ogląda to pozdrawiam :D i polecam ten OSK. Myślę że C i C+E zdane za pierwszym wystarczająco świadczą o wysokim standardzie nauczania.
Obrazek


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 lip 2015, 23:41
Posty: 5

ja robiłem w auto szkole Gregor na Man TGL 12.240, zdałem za pierwszym :) Skrzynia z językiem do zmiany górnej/dolnej skrzyni. A ezgamin zdawałem też na takim samym tyle, że minimalnie krótszym i bez obrysówek tylnych odstających (co mnie trochę przeraziło bo to był mój punkt odniesienia)

Obrazek


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2016, 11:07
Posty: 1

witam wszystkich przyszłych kierowców
zdawałem kat C w Łodzi 14 styczeń 2016r
teoria bez problemu tylko uważajcie w szkole dostałem książkę z płytą z państwowej wytwórni papierów wartościowych logo na testach PWPW a potem kupiłem drugą płytę pod ośrodkiem WORD z firmy IMAGE dlaczego?bo usłyszałem że testy z PWPW to tylko 70 procent pytań więc kupiłem drugą na egzaminie teoretycznym wszystkie pytania były z płyty IMAGE
PRAKTYKA
nie ważne jak się nazywał egzaminator jak umiesz jeżdzić i czujesz się dobrze to zdasz
TRASA
ze smutnej w lewo do ronda solidarności potem w prawo w żródłową prosto i w lewo za na drugim skrzyżowaniu tam jest podwójna ciągła skośna więc trzeba odpowiednio się złamać potem w prawo w koło szpitala MSWA potem w lewo w sterlinga w prawo do placu wolności zawracanie potem dojazd do północnej i w lewo na światłach myślałem że będzie kazał potem w prawo w smugową bo tam też jest ciężki skręt ale pojechaliśmy na bałucki rynek tam nic ciężkiego nie ma tylko uważajcie są dwa pasy do skrętu w lewo
potem kazał jechać kierunek warszawa więc byłem pewny że mnie prowadzi na rondo M1 żeby zawrócić ale kazał skręcić w prawo w stronę smutnej tam jest zakaz ale egzaminatorów nie obowiązuje i powrót na smutną
wynik pozytywny
mam nadzieję że pomogłem komuś
pozdrawiam


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lip 2013, 0:00
Posty: 3
GG: 7711955
Samochód: Astra G / MAN TGA

W momencie kiedy zaczynałem kurs (jesień 2015) miał 200km przebiegu. Jeden z 5 pojazdów szkoleniowych w Agora Miraż Bydgoszcz.. Dziś juz wszystkie kursy mam za sobą :)

Obrazek


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sty 2021, 11:47
Posty: 4

Kurs na C+E jak i egzamin w wordzie miałem na tym manie
Obrazek

Ogólnie fajna przygoda :U


Dawno nic nie było więc zarzucę zdjęcie.


Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 14 z 14 [ Posty: 266 ] Przejdź na stronę Poprzednia 110 11 12 13 14


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: