Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 29 sty 2014, 21:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 wrz 2013, 20:52
Posty: 6

Cytuj:
Ja bym się najpierw upewnił w PUPie, czy ta lojalka jest zgodna z prawem jeżeli za kurs płaci UE.
Jeśli takie coś robią to musi być zgodne z prawem - kto wie, może to będzie na zasadzie takiej, że EPO daje jakąś swoją kasę. Nic nie było wspomniane czy 100% z EU czy nie. Słyszałem o kursach z UE po których były obowiązkowe praktyki bezpłatne...
Cytuj:
Warto się zastanowić czy na pewno warto ?? Może lepiej pożyczyć kasę od dziadka, babci i nie być uzależniony przez dwa lata??
Też się nad tym zastanawiałem, tylko jest druga strona medalu... kto chce młodego zatrudniać? Dwa lata to zlecą raz dwa :) Najważniejsze... słyszałem, że kaske na czas płacą. Będę musiał uruchomić kontakty i dopytać. To jest duża firma to wiadomo jak to w dużych firmach, pracownik jest numerem a nie kolegą szefa.
Cytuj:
większość takich kursów za lojalkę to lipy były...
Będzie coś więcej wiadomo to zobaczy się jakie warunki proponują
Cytuj:
P.S. A KW też robią czy tylko prawko, bo nic nie wspominałeś ?? :D
O tym mi nic nie wspomniała, ale może być tak że oni płacą na KW i resztę rzeczy, to lojalka wydaje się być logiczna.
Cytuj:
Nie jestem ze śląskiego, ale czy te konkursy nie są 'wspólne' dla całego kraju ?
Czytałeś mój post? Właśnie zamieszkanie na terenie woj. śląskiego to jeden z trzech warunków :)


Będę na bieżąco informował :)


Post Wysłano: 31 sty 2014, 15:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 wrz 2013, 20:52
Posty: 6

Dzisiaj rozmawiałem z panią z kadr, która powiedziała, że jednak nie będzie takich kursów, ponieważ EPO korzystało już z jakiś środków z UE i już nie mogą. Także temat nieaktualny...


Post Wysłano: 24 kwie 2014, 9:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 kwie 2014, 9:33
Posty: 8

Witam. Jestem w pup wpisany jako bezrobotny ale nie dostanę pieniędzy na kwalifikacje i C+E bo mam 26 lat, a szkolenie jest do 25.
Nie znalazłem innych darmowych szkoleń dla bezrobotnych ale dużo jest dla pracowników.
Np http://kluczowekadry.atcgrupa.pl/KK-darmowe-kursy czy jeśli zatrudnię się w zaprzyjaźnionej firmie na np 3 miesiące to są szanse na szkolenie? Czy trzeba być dłuższy okres?


Post Wysłano: 30 maja 2014, 21:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 maja 2014, 18:27
Posty: 23

ogólnie to "produkcja" kierowców trwa... w tym roku z urzędu pracy były szkolenia na kat. C, C+E, KW przyśpieszoną (na którą się załapałem) , jak by ktoś chciał to Word Częstochowa sponsoruje (za kase z UE) prawko C, C+E, D, KW i na koparki ;)


Post Wysłano: 31 maja 2014, 20:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 kwie 2011, 13:10
Posty: 56
GG: 13663938
Samochód: brak

Witam
Orientuje się ktoś czy jest jakieś dofinansowanie na kierowców kat. D w opolskim ? i jakie warunki muszę spełniać żeby się na to załapać ? dodam że mam za niedługo 21 lat


Post Wysłano: 22 lip 2014, 20:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2010, 23:09
Posty: 353
Samochód: MAN TGA/Opel Vectra B
Lokalizacja: Góra Kalwaria

A z UP jak chciałbym dofinansowanie na E i KW to coś im trzeba konkretnie mówić czy tylko zarejestrować się i standard powiedzieć że brak kasy na coś takiego? Ktoś korzystał z UP w Piasecznie może i mógłby podpowiedzieć?


Post Wysłano: 22 lip 2014, 22:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 maja 2014, 18:27
Posty: 23

Cytuj:
A z UP jak chciałbym dofinansowanie na E i KW to coś im trzeba konkretnie mówić czy tylko zarejestrować się i standard powiedzieć że brak kasy na coś takiego? Ktoś korzystał z UP w Piasecznie może i mógłby podpowiedzieć?
Z tego co się orientuje to możesz zrobić 1 kurs na rok, wejdź na strone UP w Piasecznie i zobacz jakie szkolenia mają na dany rok, jak nie będą mieli szkolenia na KW albo E , to indywidualnego szkolenia raczej Ci nie zasponsorują.


Post Wysłano: 22 lip 2014, 22:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2008, 20:59
Posty: 1007
Lokalizacja: Różan

Cytuj:
Z tego co się orientuje to możesz zrobić 1 kurs na rok, wejdź na strone UP w Piasecznie i zobacz jakie szkolenia mają na dany rok, jak nie będą mieli szkolenia na KW albo E , to indywidualnego szkolenia raczej Ci nie zasponsorują.
A jak są wnioski na indywidualne szkolenia, to tylko można zrobić np. C czy wszystko tzn. C, C+E, KWP?

_________________
Kupię pokrywę zaworów Scania w kształcie litery V z silnika 14 litrowego

"To są HPI'ki co się trzęsą wszystkie plastiki"

R730-------------\8/


Post Wysłano: 23 lip 2014, 1:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 lip 2008, 15:18
Posty: 542
GG: 6150050
Samochód: zielony

Cytuj:
Cytuj:
Z tego co się orientuje to możesz zrobić 1 kurs na rok, wejdź na strone UP w Piasecznie i zobacz jakie szkolenia mają na dany rok, jak nie będą mieli szkolenia na KW albo E , to indywidualnego szkolenia raczej Ci nie zasponsorują.
A jak są wnioski na indywidualne szkolenia, to tylko można zrobić np. C czy wszystko tzn. C, C+E, KWP?
C+KW można zrobi powołując się na fakt iż określony skutek - możliwość zatrudnienia - daje jedynie połączenie tych dwóch szkoleń. Chyba że w gwarancji zatrudnienia masz napisane wprost że ma być C+E, to wtedy to te jest postawa do takiego umotywowania wniosku... Aczkolwiek całkowity koszt szkoleń nie może przekroczyć wartości 3 średnich krajowych.

_________________
A/B/BE/C/CE/D/DE :twisted:
Star 244/Atego 1223/F2000 32.403/FH13 440/TGA 18.480/TGS 18.440/Axor 1840/Stralis 450
Solbusy/SOR-y/Setry
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje


Post Wysłano: 23 lip 2014, 23:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2010, 23:09
Posty: 353
Samochód: MAN TGA/Opel Vectra B
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Z tego co się orientuje to możesz zrobić 1 kurs na rok, wejdź na strone UP w Piasecznie i zobacz jakie szkolenia mają na dany rok, jak nie będą mieli szkolenia na KW albo E , to indywidualnego szkolenia raczej Ci nie zasponsorują.
A jak są wnioski na indywidualne szkolenia, to tylko można zrobić np. C czy wszystko tzn. C, C+E, KWP?
C+KW można zrobi powołując się na fakt iż określony skutek - możliwość zatrudnienia - daje jedynie połączenie tych dwóch szkoleń. Chyba że w gwarancji zatrudnienia masz napisane wprost że ma być C+E, to wtedy to te jest postawa do takiego umotywowania wniosku... Aczkolwiek całkowity koszt szkoleń nie może przekroczyć wartości 3 średnich krajowych.
Słuchaj a jak dziś sie zarejestrowałem i dostałem izyte na 6.08 to na tej wizycie mam powiedzieć że mam możłiwość zatrudnienia i moge coś takiego przedstawić ale potrzebuje E i KW czy jak to wygląda? Bo tak jak pisałem samo C już mam brakuje mi E i KW a nie ukrywam że brak funduszy jest i dlatego się zarejestrowałem bo coś słyszałem ze wysyłają na coś takiego


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: