Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 sie 2018, 6:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2014, 21:48
Posty: 531
Samochód: Man tgs6x6 Daf xf 95
Lokalizacja: Olsztyn

O ponad miesiąc nie zaglądałem tutaj ,a tu proszę: Harry Poter i jego bezsensowne ograniczenia :lol: :lol: :lol: .Człowieku zajmij się czymś.


Post Wysłano: 14 sie 2018, 8:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

U mnie kiedyś postawili na drodze gdzie jeździły 4-ośki ograniczenie do 30 dla ciężarówek (wcześniej zwykły teren zabudowany dla wszystkich). Przez telefon gość z zarządu dróg powiedział mi, że przedtem ciężarówki jeździły 70, teraz jeżdżą 50, zgodnie z zasadą +20.
Takie to nasze ograniczenia i nasze przestrzeganie przepisów. Koło się zamyka.


Post Wysłano: 15 sie 2018, 7:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6304
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
...To chyba jakieś jaja... 100 km/h mógł ktoś jechać po drodze przystosowanej do 30??...
znowu się nasuwa pytanie: ile masz lat?
30km/h to ograniczenie prędkości, a nie przystosowanie drogi.
droga, o której wspomniałem jest bez przejazdu dojazdem do magazynów.
więc porównywanie jej do wszystkich dróg na których obowiązuje ograniczenie do 30km/h jest bardzo niefortunne.

na tej drodze nie było ograniczenia, ale gdy przedstawiciele handlowi i kierowcy pojazdów dystrybucyjnych zaczęli sobie pozwalać za dużo, co stanowiło zagrożenie dla działkowców, pieszych i rowerzystów, na wniosek ich wstawiono ograniczenie. ale to pozostawało martwe, bo kto będzie kontrolował prędkość na ślepej drodze, więc na kolejne apelacje ustawiono wysepki zwężające, mające za zadanie zwolnić prędkość pojazdów. podejrzewam, że jak to nie da rezultatów pojawią się progi zwalniające.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 15 sie 2018, 13:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2018, 20:54
Posty: 10

Ale, tak czy inaczej, to był teren zabudowany więc trzeba być kompletnym bezmózgowcem żeby nie czaić iż zasuwając tak szybko w takich miejscach stanowi się poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa pieszych...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: