Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 13 maja 2018, 21:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2008, 13:45
Posty: 944
Samochód: MERCEDES ACTROS MPIII 1844
Lokalizacja: Siedlce

Siemanko, ze dwa miechy temu dostałem mandat kredytowany od Policji, ale nie miałem czasu bawić się w jego opłacanie.

Ktoś robił im przelew np. w euro? Bo konta na czeskie korony to raczej w Polsce nikt nie ma :D
Nie wiem czy przelać im +/- kwotę mandatu przeliczoną na euro, czy płacić u nich na poczcie (podobno jest 15 dni na opłacenie) czy w ogóle olać temat i nie płacić.

Jaki koledzy mają doświadczenia?

Pzd.


Post Wysłano: 13 maja 2018, 21:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Za czasów jak jeździłem na Czechy dostałem mandat kredytowany i go nie opłaciłem. Po kilku miesiącach zmieniłem kierunki, a do dzisiaj po ponad 2 latach nie przyszło żadne pismo ani nic. Zagadaj do użytkownika Davo, bo on lata na Czechy od dawien dawna i z tego co pamiętam to też miał jakieś mandaty i nie płacił ich.

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 13 maja 2018, 21:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

W internetowym banku przy robieniu przelewów zagranicznych , wybierasz sobie walutę , wpiszesz odpowiednia kwotę. A bank sobie sam przeliczy tak żeby było dobrze .

Kiedyś płaciłem czeski mandat to właśnie w ten sposób , przelew internetowy/przelew zagraniczny , numer konta wklepałem numer mandatu , odpowiednia waluta i kwota i poszlooo.

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 14 maja 2018, 7:54

Z wszystkich państw europy tylko mandatów z czech nie płacę a mam na koncie 3, najstarszy 2lata temu. Kilka kontroli celnych, policji i cisza nic się nie dzieje. :roll:


Post Wysłano: 14 maja 2018, 21:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

W grudniu przy kontroli celna znalazła mi w komputerze zaległy mandat z....2011 albo 2012 roku i się zapiera że nie wyda dokumentów bez zapłaty.
Ja mu tłumacze że przedawniony dawno i trudno, a on swoje...
No i co zrobić?
Sprawa jest o 1000 koron godzina 23 albo później dostawa na rano więc myślę trudno za 170 zeta zawale stałą robotę?
Po godzinie targowania zapłaciłem to wiesniakom i polecialem dalej...
Podsumowanie jest takie, NIE PŁACIĆ, po 7 latach ścigania mnie dopłaciłem kilka złotych a listy przychodziły itp. Być może bym tego nie zapłacił nigdy bo wiele kontroli miałem przez ten czas i nikt się nie dokopał...


Post Wysłano: 16 maja 2018, 0:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2008, 13:45
Posty: 944
Samochód: MERCEDES ACTROS MPIII 1844
Lokalizacja: Siedlce

Dzięki za odpowiedzi :)

W takim razie i ja nie płacę, poczekam niech się sami upomną :P


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: