Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2008, 21:28
Posty: 7
GG: 0
Samochód: Iveco

Witam. Mam nietypowy problem. W styczniu kończy mi się ważność prawa jazdy na kat. B i C. Nie jestem zatrudniony jako kierowca pojazdów ciężarowych i w najbliższym czasie nie będę. W Urzędzie Komunikacji dostałem info, że oprócz orzeczenia lekarskiego muszę zrobić badania psychologiczne. Czy istnieje możliwość przedłużenia ważności prawa jazdy bez badań psychologicznych? W sumie taka wymiana będzie mnie kosztować ok 400zł, jak dla mnie jest to wyrzucenie pieniędzy w błoto. W tej chwili nie potrzebuję kat C i tak jak pisałem wcześniej raczej mi się nie przyda w niedługim czasie. Mieliście podobny problem? Czy jest możliwość przedłużenia prawa jazdy tylko na kat B?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

przeczytaj sobie art 90 ( i następne) prawa o ruchu drogowym i będziesz miał wszystko jasne - od razu zaznaczam nie dotyczy to "KOD-u 95" tylko prostego uprawnienia.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2008, 21:28
Posty: 7
GG: 0
Samochód: Iveco

Dzięki kolego za zainteresowanie tematem, czytałem te przepisy, ale nie wyczytałem czegoś co by dotyczyło mojego problemu. Muszę zrobić wszystkie badania bo mam za mało czasu na czytanie przepisów , dzwonie i chodzenie po różnych instytucjach.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

o jezu ......nie zrozumiałeś?
takich orłów jest całe mnóstwo...

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: