Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 29 gru 2016, 19:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2015, 22:54
Posty: 101

Witam.

Miałem w Norwegii kontrolę na jednym z punktów kontrolnych z wagą i skierowali mnie do hali na dodatkowy przegląd układu hamulcowego - wszystko wyszło ok poza hamulcem postojowym naczepy (trzyma tylko na 1 osi, a jak deptał pedał wszystko grało jak należy)- żadnego mandatu od razu do ręki nie dostałem, jednak nie otrzymałem też sms'a z linkiem do strony, z której można pobrać/ wydrukować protokół z kontroli.
Dobrze byłoby zobaczyć co tam naskrobali, żeby chociaż wiedzieć na co mogą się czaić przy następnym spotkaniu jeżeli jednak wpisali coś o czym mi nie powiedzieli - chociaż lepiej zobaczyć jedno wielkie OK na tym protokole :D

Zna ktoś tę stronę, gdzie można szukać tego protokołu np. po wpisaniu nr rej. czy nazwiska?
Przekopałem cały portal Vegvesen.no ale nie znalazłem nigdzie, żadnej poszlaki w tym kierunku...

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam. :)


Post Wysłano: 29 gru 2016, 19:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 13:36
Posty: 871
Samochód: jakiś tam Tyr...
Lokalizacja: GPS signal not found...

Czasami potrafi po kilku dniach przyjść SMS. Papiery przyjdą na Twój adres. Jeśli coś mówili to tak zrobią. Nikt do ręki mandatu nie dostaje. Przynajmniej do tej pory się z tym nie spotkałem. Jak Cię po kontroli puścili w drogę dalej to nie jest źle. Przy następnej kontroli powiedz kiedy i gdzie miałeś kontrolę i podaj tablice rejestracyjne auta którym wtedy jechałeś. Zapewne wezmą Cię na stodołę i sprawdzą czy usterki zostały naprawione.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

_________________
"...a niepodzielnie królującą elitę stanowią świętokrzyscy patelniarze..."


Post Wysłano: 29 gru 2016, 19:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2015, 22:54
Posty: 101

młody dzięki za szybką odpowiedź. :D

Problem w tym, że te kilka dni to już minęło - kontrola była tydzień przed świętami - a sms'a ni widu ni słychu...

Ale jak mówisz, że wszelkie papiery przyjdą pocztą do domu to gitara, nie ma chyba po co szukać na siłę tego protokołu.
W drogę puścili mnie od razu jak inspektor spisał co trzeba, oddał dokumenty i wytłumaczył, że przyjdzie sms, którego nie ma... chyba im system padł i sms w ogóle nie wyszedł, jak zdiagnozowali polaka bez większych problemów w 8 letnim aucie :mrgreen:

Co do mandatu, to kilku kierowców mi mówiło, że protokół sms'em a ewentualny mandat od razu do ręki, żeby jak najszybciej opłacić rozgrzeszenie od norwegów :)

Pozdrawiam.


Post Wysłano: 29 gru 2016, 20:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 13:36
Posty: 871
Samochód: jakiś tam Tyr...
Lokalizacja: GPS signal not found...

Musisz poczekać na Dzodzo. On jeździ w polskiej firmie. Bankowo Ci to lepiej wytłumaczy. Ja mam miejscowe papiery to pewnie dlatego wysyłają pocztą. Nie chcę Cię wprowadzać w błąd. Ale jeśli Cię puścili to tragedii nie powinno być jeśli chodzi o stan techniczny...

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

_________________
"...a niepodzielnie królującą elitę stanowią świętokrzyscy patelniarze..."


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: