Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 gru 2013, 23:48
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Od dłuższego czasu zastanawiam się czy dobrze pojmuję pewne rzeczy tj. w jakiej kolejności trzeba to wszystko robić, mianowicie ja myślałem, że robię najpierw
1. Kwalifikacja Wstępna Pełna
2. Prawo jazdy kat. C
3. Prawo jazdy kat. C+E

Dzisiaj wykonałem parę telefonów -

W WITD Gorzów - osobą do której mnie przełączono w sprawie kwestii prawnych nie potrafiła mi odpowiedzieć w jakiej kolejności trzeba to robić, powiedział, że go to nie interesowało i miał mi dopiero sprawdzić to w przepisach.

W WITD Kraków - osoba z którą rozmawiałem powiedziała mi, że najpierw robię prawo jazdy kat. C i dopiero po tym robię Kwalifikację Wstępną Pełną. Tutaj osoba dodała, że jak mógłbym robić Kwalifikację Wstępną bez prawa jazdy kat C skoro tam są jazdy.

W Wydziale Ruchu Drogowego w Szczecinie gdzie powiedziano mi, żeby też zadzwonić, Pani poinformowała mnie, że abym przystąpił do kursu na kategorie C, muszę najpierw zrobić Kwalifikację Wstępną Pełną.

To więc w końcu jak to jest ? Co osoba to inna informacja, już do innych WITD nie dzwoniłem.

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 24 gru 2013, 0:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Cytuj:
W WITD Kraków - osoba z którą rozmawiałem powiedziała mi, że najpierw robię prawo jazdy kat. C i dopiero po tym robię Kwalifikację Wstępną Pełną. Tutaj osoba dodała, że jak mógłbym robić Kwalifikację Wstępną bez prawa jazdy kat C skoro tam są jazdy.

W Wydziale Ruchu Drogowego w Szczecinie gdzie powiedziano mi, żeby też zadzwonić, Pani poinformowała mnie, że abym przystąpił do kursu na kategorie C, muszę najpierw zrobić Kwalifikację Wstępną Pełną.
W Krakowie powiedzieli Ci jak powinno być. Czyli najprościej wzięli to na logikę, jak każdy normalny człowiek. W Szczecinie powiedzieli Ci jak obecnie jest w Polsce. Czyli jak przepisy nie mają nic wspólnego z logiką. Najpierw KW pełna, potem C. Byłem już świadkiem takich kursów :D Po prostu najpierw będą próbowali Cię nauczyć (bo nie nauczą, bo nikogo się nie da się nauczyć na paru godzinach) wyprowadzać ciężarówkę z poślizgu a potem dopiero na kursie na C nauczysz się co to jest ciężarówka i jak się w niej zmienia biegi. To takie nowe metody nauczania. Najpierw uczysz się pisać a potem poznajesz alfabet.
Podsumowując: "od d*py strony", że tak to ujmę ;)
Sam kiedyś to brałem na logikę jak była dyskusja na forum na ten temat. Szybko się przekonałem, że logiką w Polsce nie można się kierować jeśli chodzi o przepisy.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: