Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 15 sie 2007, 19:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Pewnie taka jak i bez tarczki.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Tytuł:
Post Wysłano: 15 sie 2007, 19:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 cze 2007, 20:34
Posty: 152

10000 zł to może co najwyżej pracodawca zapłacić jeżeli przeprowadzą kontrolę w jego firmie i wynikną jakieś nieprawidłowości. A kierowca to myślę, że tak jak koledzy tu mówią, max. 1000 (i to już jest zdzierstwo). A "w łapę" to lepiej im nie dwać, tylko na drugi raz sie bardziej pilnować.

_________________
SERDECZNIE ZAPRASZAM


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sie 2007, 13:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2007, 11:16
Posty: 1

50 zł za brak wpisu jest 8 czy 9 *50 czyli ok 450 :)


Tytuł:
Post Wysłano: 05 wrz 2007, 21:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2007, 14:53
Posty: 7
Lokalizacja: Lubelskie

a ja mialem z nimi 3 razu do czynienia i jest 2:1 dla mnie 1 raz jelcz i puscili mowili ze tak utrzymanego nie widzialei dawno 2 raz ten sam jelcz zabrali na parking strzezony 47,870 kg masy calkowitej wiec rozumiecie a numer to rernault major tez nic ciekawego sie nie dzialo pozdrawiam ITD

_________________
Bravo Jasiu - powiedział Yogi babu


Tytuł:
Post Wysłano: 19 gru 2007, 16:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lis 2007, 13:10
Posty: 1
Lokalizacja: Udanin

truck man ty chyba jestes z itd ta strona jest dla kierowców ciężarówek żeby se między innymi o was pogadać a niepotrzebny nam kabel :)


Tytuł:
Post Wysłano: 19 gru 2007, 22:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

Cytuj:
10000 zł to może co najwyżej pracodawca zapłacić jeżeli przeprowadzą kontrolę w jego firmie i wynikną jakieś nieprawidłowości. A kierowca to myślę, że tak jak koledzy tu mówią, max. 1000 (i to już jest zdzierstwo). A "w łapę" to lepiej im nie dwać, tylko na drugi raz sie bardziej pilnować.
Mała korekta: pracodawca może zaplacić max. 30 000 zł.

[ Dodano: Sro, 19.12.2007, 21:44 ]
Cytuj:
truck man ty chyba jestes z itd ta strona jest dla kierowców ciężarówek żeby se między innymi o was pogadać a niepotrzebny nam kabel :)
Pewno, a inspektorzy ITD mają ustawowy zakaz czytania tego typu wypowiedzi. Tak samo jak słuchania CB-radia.

_________________
ego


Post Wysłano: 24 lut 2008, 15:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 cze 2006, 14:16
Posty: 93
Lokalizacja: RSR

A tu pytanie z innej beczki. Czy ktoś się orientuje ile średni zarabia początkujący inspektor? (netto)


Post Wysłano: 24 lut 2008, 17:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

Cytuj:
A tu pytanie z innej beczki. Czy ktoś się orientuje ile średni zarabia początkujący inspektor? (netto)
Chyba wlaściwszym sposobem byłoby a) zapytanie jakiegokolwiek inspektora.Są umundurowani, więc dość łatwo ich rozpoznać. b) zadzwonić do ITD jako ewentualny kandydat do pracy. Tutaj łatwiej się dowiedzieć ile zarabia kierowca.Także początkujący.

_________________
ego


Post Wysłano: 07 mar 2008, 2:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2008, 22:04
Posty: 14
GG: 0

ITD nie da się lubić, głownie z tego powodu że nawet jeśli się starasz mieć wszystko o.k. to nigdy nie wiesz co pan/pani inspektor u ciebie znajdą. Z racji tego , że mogą dużo i karzą słono, raczej nie patrzy się na nich z sympatią. Jednak to ich obecność sprawia, że staniesz na obiad bo czas na pauzę ,a nie jedziesz głodny do celu bo nie lubisz po drodze stawać. To ich zasługa , że wszystkie spedycje i większe firmy nie [wycenzurowano] 7 dni w tygodniu 24h a tylko 5 dni w tygodniu (kraj) i plusik dla nich za eliminację z dróg tzw. busów prywatnej komunikacji czyli aut typu nysa czy inne g**** napchane ludźmi jak ikarus w szczycie. No ale... Lista ich wad jest zdecydowanie dłuższa głównie z tego powodu że dostali zbyt wiele uprawnień i zdecydowanie przegięty zakres kar.Poza tym często bywa tak , że kierowca dostaje kary za stan pojazdu lub ładunek choć wiedzą doskonale że nie ma na to wpływu i nie on podejmuje decyzje. Sprawa tarczek i czasu pracy to temat rzeka ,ma zwolenników jak i przeciwników. Przy obecnych stawkach za przejechany kilometr i cenach ropy ,nie ma sie co dziwić że przewoźnicy muszą mocno się starać żeby jakoś prosperować. Ale tak ogólnie to [wycenzurowano]*a mnie strasznie gdy ITD czepia się i karze za typowe drobiazgi zazwyczaj będące wynikiem pospiechu czy gapiostwa np.nie wpisanie numeru rej na wkładce winiety jeśli jest naklejka na szybie i oczywistą sprawą jest posiadanie jej przez kierowcę. Poza tym uważam , że wyjątkowego pie*dolca mają na punkcie adr. Chyba dla tego , że tam jest więcej możliwości [wycenzurowano] się do czegoś.
wniosek: Dobrze że są ale jeszcze lepiej jeśli nie na naszej trasie.


Post Wysłano: 23 cze 2008, 19:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2007, 0:09
Posty: 344
GG: 0
Samochód: Nyska V8 Tandem
Lokalizacja: Gdzieś przy DK12 :)

Cytuj:
ITD nie da się lubić, głownie z tego powodu że nawet jeśli się starasz mieć wszystko o.k. to nigdy nie wiesz co pan/pani inspektor u ciebie znajdą. .
Hehe, żeś mi przypomniał kiedyś zatrzymało nas ITD, było ich dwóch facet starszy i chyba świeżo co przyjęta do pracy młodziutka pani inspektor.. hehe zatrzymali nas no i koleś dał przeprowadzić kontrolę młodej.... :mrgreen: Ojciec siedzi w aucie, a ten do niej po cichu "No Mariolka obejdź auto dookoła" hehe ta poszła, gostek zaczął ojcu dokumenty sprawdzać powoli no i pani inspektor wróciła ten się pyta czy wszystko ok a ona że tak.. no i za chwilę po cichu do niej : "No Mariolka, o tarczki poproś"... :mrgreen: , no to Mariolka do ojca "Poproszę pana o tachograf"
gostek ją szturcha i po chichu przez zęby do niej "Tarczki Mariolka, tarczki !"
Ojciec się zaśmiał i zapytał : "Aż cały tachograf? Czy same tarczki starczą?"
Tej się głupio zrobiło i mówi że same tarczki i sama się zaczęła śmiać, gostek ją szturchać zaczął...ja już ledwo co wytrzymuje z tego wszystkiego.
No posprawdzali, wszystko było dobrze oddają już tarczki i gostek mówi, żeby tato wyszedł bo obejdą jeszcze raz auto doszli do końca naczepy i sie okazało, że nie pali się prawa obrysówka ale pan inspektor nic nie gada ojciec się patrzy już myśli że zaraz będzie płacił... czy co a ten do niej "Jak żeś sprawdzała Mariolka, prawa obrysówka się nie świeci", a ta że nie zauważyła.. :mrgreen: Ten już jej nic nie mówił tylko kazał ojcu wymienić na miejscu i mówi, że możemy jechać.Może jak to opisałem to nie widać że to śmieszne ale jak byście ich zobaczyli to nie wiem ale ja to się z ojcem z nich śmiałem jeszcze jak żeśmy ruszyli...tak to jest jak się dostanie młodzika na przyuczenie :mrgreen:


Post Wysłano: 22 lis 2008, 11:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 wrz 2008, 17:55
Posty: 24
Samochód: V8
Lokalizacja: NBA

eee chlopaki ja słyszalem ze gdzies w polsce ITD nie zatrzymuje zadbanych samochodów :mrgreen: ...itp Czy waszym zdaniem jest to prawda ?? :>

_________________
SZEROKOŚCI POZDRAWIAM


Post Wysłano: 22 lis 2008, 11:38

Cytuj:
eee chlopaki ja słyszalem ze gdzies w polsce ITD nie zatrzymuje zadbanych samochodów :mrgreen: ...itp Czy waszym zdaniem jest to prawda ?? :>
Nie do końca. Owszem - jak zobaczą rupiecia, to szanse na kontrolę są większe, bo łatwiej się do czegoś przyczepić i coś znaleźć. Niedawno miałem kontrolę, ale policji: jechałem zadbaną, sprawną technicznie ciężarówką z 2000r. Jestem prawie pewien, że zatrzymał mnie do kontroli tyko ze względu na napis na skrzyni ładunkowej (jedna z większych spedycji) ponieważ wiele aut jest w kiepskim stanie technicznym. Na szczęście sprawdził tylko dokumenty, zapytał o trójkąt, bo to było na wyjeździe na autostradę i po sprawie. Także nie ma żadnej reguły w tym co mówisz.


Post Wysłano: 20 sty 2009, 19:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 wrz 2008, 17:55
Posty: 24
Samochód: V8
Lokalizacja: NBA

mam pytanko ile zarabia ITD ??? :)

_________________
SZEROKOŚCI POZDRAWIAM


Post Wysłano: 06 kwie 2009, 21:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

O ile dobrze pamiętam jak powstawało ITD, to była mowa o ok. 3 tysiącach nie wiem tylko czy brutto czy netto.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 23 kwie 2009, 22:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sty 2009, 21:15
Posty: 134
GG: 1
Samochód: FH 12 460

Cytuj:
mam pytanko ile zarabia ITD ??? :)
Na początek 2200 netto + dodatek inspektorski (jakoś tak się to nazywa) do 100% wynagrodzenia.

_________________
:)


Post Wysłano: 27 maja 2010, 22:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2008, 20:16
Posty: 24
GG: 0
Samochód: DAF 105 XF
Lokalizacja: XXXX

Jak na razie mam jak najlepsze zdanie o Inspektorach Transportu Drogowego. Kilka kontroli, kilka pouczeń. Drobne niezgodności z przepisami, kwalifikujące się na 100 zł mandat. Zawsze miło, sympatycznie i baaardzo kulturalnie. Mają bardzo ciężką pracę i bardzo dobrze, że są. Inaczej.....szkoda gadać, zabiliby nas wszyscy ci, którzy nawet teraz dzidują od kreski do kreski.
To normalni ludzie, wykonują swoją pracę z dużą odpowiedzialnością. Jak można darować przewinienie komuś kto jedzie np. 18 godzin nonstop, nie ma hamulców w naczepie, wiezie spiętrowany ładunek bez żadnego pasa? ITD - chylę czoła.


Post Wysłano: 29 maja 2010, 19:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 maja 2010, 16:40
Posty: 12
GG: 37886906
Lokalizacja: Katowice

Cytuj:
Jak na razie mam jak najlepsze zdanie o Inspektorach Transportu Drogowego. Kilka kontroli, kilka pouczeń. Drobne niezgodności z przepisami, kwalifikujące się na 100 zł mandat. Zawsze miło, sympatycznie i baaardzo kulturalnie. Mają bardzo ciężką pracę i bardzo dobrze, że są. Inaczej.....szkoda gadać, zabiliby nas wszyscy ci, którzy nawet teraz dzidują od kreski do kreski.
To normalni ludzie, wykonują swoją pracę z dużą odpowiedzialnością. Jak można darować przewinienie komuś kto jedzie np. 18 godzin nonstop, nie ma hamulców w naczepie, wiezie spiętrowany ładunek bez żadnego pasa? ITD - chylę czoła.
W takim razie życzę Ci żebyś jak najczęściej miewał takie miłe i tylko pouczające spotkania z nimi.

_________________
Forum o autobusach --> www.busforum.boo.pl


Post Wysłano: 02 cze 2010, 20:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 cze 2010, 19:29
Posty: 7
GG: 0
Samochód: scania

ja mialem przygode z nimi kilka dni temu w Byczynie (krajowa 11 katowice -poznan to kolo kluczborka) .w firmie zle zaladowali mi palety i na osi ciagnacej bylo za duzo.na szczescie obok wagi (kolo cmentarza) byl widlak i przeladowali mi palety na tyl i jakos sie udalo i pojechalem dalej.Jednak z nimi nie ma zartow i trzeba sie pilnowac


Post Wysłano: 02 cze 2010, 20:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

dziś walnęli dwóch panów Skakankami z drewienkiem - jeden 7 tonek a drugi lekko ponad 5 przeładowani :) kara , na parking strzeżony i przeładunek... xD

i to ponoć 2gi raz w tym tygodniu ;D

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 07 cze 2010, 17:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 cze 2010, 19:29
Posty: 7
GG: 0
Samochód: scania

mam pytanie czy obowiazkowy jest parking strzezony czy mozna sie przeladowywac obok wagi?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: