Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 sty 2023, 4:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sty 2023, 10:02
Posty: 1
GG: 1
Samochód: DAF 105XF 460

wiele razy spotkałem się z przypadkiem gdy nie cierpliwy kierowca osobówki przez to że musiał zwolnić i stracił pół minuty (dotyczy sytuacji na autostradach) po wyprzedzeniu zjeżdża na prawy pas i hamuje :/ aczkolwiek po raz pierwszy trafiłem na takiego debila (Niemiec) że uciekając na lewy pas w celu uniknięcia najechania, on też uczynił to samo i uniemożliwił mi ominięcie swojego pojazdu (akurat nie byłem mocno obciążony i nie doszło do najechania ale nie zawsze może się to tak skończyć) oczywiście posiadam rejestrator ale jakoś nie mam ochoty na wyjaśnianie takich zdarzeń tym bardziej na terenie obcego państwa :/
a wrzucam ten temat bo być może mieliście podobne zdarzenia które nie zakończyły się tak szczęśliwie i podzielicie się doświadczeniem w kwestii następstw?


Post Wysłano: 12 sty 2023, 12:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Ale że co, zagapiłeś się, prawie rozbiłeś się na innych samochodzie i co ten Niemiec był temu winny? Bo nie rozumiem.

Wiem, że niektórzy tak robią, choć mi się nie zdarzyło, żeby mi ktoś przed maską hamował. Jak ty jeździsz, że spotkałeś się z tym wiele razy?


Post Wysłano: 12 sty 2023, 14:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Cytuj:

Wiem, że niektórzy tak robią, choć mi się nie zdarzyło, żeby mi ktoś przed maską hamował. Jak ty jeździsz, że spotkałeś się z tym wiele razy?
Zazdroszczę. Przynajmniej raz miałem taką akcję. Koło 6 rano S5 koło Gniezna w kierunku Poznania. Ja na rozbiegowym, na prawym gdzies w oddali osobowy bus pokroju traffica. Wbiłem na prawy, on miał pusty lewy cały czas to wyprzedził mnie, po czym dał na prawy i w heble. Osrał się w momencie jak w ostatnim rzędzie czytali z bliska napis na ramce od rejestracji w akompaniamencie trąb z dachu. Debili nie sieją, oni sami się rodzą.

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 12 sty 2023, 15:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

No na takich to nic nie poradzisz, ale sam mówisz, że raz, a nie wiele razy :)


Post Wysłano: 12 sty 2023, 17:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Cytuj:
No na takich to nic nie poradzisz, ale sam mówisz, że raz, a nie wiele razy :)
Raz co mi tak utkwił w pamięci, a czy jeszcze coś było z czasów minionych to sobie przypomnieć nie mogę. Ogólnie kamerka na szybie i nogi do góry bo co zrobisz z idiotą 🤔

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: