Strona 9 z 16 [ Posty: 302 ] Przejdź na stronę Poprzednia 17 8 9 10 1116 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 mar 2016, 19:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 paź 2011, 20:57
Posty: 366
Samochód: Czerwona Paryżanka 460Dxi
Lokalizacja: Skierniewice

Witam, mam 21 lat, jestem po technikum spedycyjnym, zdałem zawodowy egzamin i mam papierek, jestem z jakieś cześci zwolniony czy nie za bardzo?.

Sa tam jakieś wymagania wiekowe?, jaki koszt i gdzie najbliżej mam zdać?, jestem ze Skierniewic, woj łódzkie. Pozdrawiam.

_________________
" Home is where the heart is "


Post Wysłano: 30 mar 2016, 19:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Witam, mam 21 lat, jestem po technikum spedycyjnym, zdałem zawodowy egzamin i mam papierek, jestem z jakieś cześci zwolniony czy nie za bardzo?.

Sa tam jakieś wymagania wiekowe?, jaki koszt i gdzie najbliżej mam zdać?, jestem ze Skierniewic, woj łódzkie. Pozdrawiam.
Że studia zwalniają to wiem, czy technikum spedycyjne to zadzwoń do ITS tam udzielą Ci informacji bo jest to jednostka odpowiedzialna za egzaminowanie i wydawanie certyfikatów. Wiek minimum 18 lat


Post Wysłano: 30 mar 2016, 20:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 paź 2011, 20:57
Posty: 366
Samochód: Czerwona Paryżanka 460Dxi
Lokalizacja: Skierniewice

Cytuj:
Cytuj:
Witam, mam 21 lat, jestem po technikum spedycyjnym, zdałem zawodowy egzamin i mam papierek, jestem z jakieś cześci zwolniony czy nie za bardzo?.

Sa tam jakieś wymagania wiekowe?, jaki koszt i gdzie najbliżej mam zdać?, jestem ze Skierniewic, woj łódzkie. Pozdrawiam.
Że studia zwalniają to wiem, czy technikum spedycyjne to zadzwoń do ITS tam udzielą Ci informacji bo jest to jednostka odpowiedzialna za egzaminowanie i wydawanie certyfikatów. Wiek minimum 18 lat
Dzięki mordziu :D.
A ma ktoś jakis pogląd jak to wyglada, jakie pytania itp?. Jest na necie coś z czego mógłbym się trochę podszkolić?.

_________________
" Home is where the heart is "


Post Wysłano: 30 mar 2016, 21:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Witam, mam 21 lat, jestem po technikum spedycyjnym, zdałem zawodowy egzamin i mam papierek, jestem z jakieś cześci zwolniony czy nie za bardzo?.

Sa tam jakieś wymagania wiekowe?, jaki koszt i gdzie najbliżej mam zdać?, jestem ze Skierniewic, woj łódzkie. Pozdrawiam.
Że studia zwalniają to wiem, czy technikum spedycyjne to zadzwoń do ITS tam udzielą Ci informacji bo jest to jednostka odpowiedzialna za egzaminowanie i wydawanie certyfikatów. Wiek minimum 18 lat
Dzięki mordziu :D.
A ma ktoś jakis pogląd jak to wyglada, jakie pytania itp?. Jest na necie coś z czego mógłbym się trochę podszkolić?.
Zastanawia mnie po co zdawać egzamin skoro na każdym rogu jest chętny z certyfikatem - no chyba może tylko dla chęci posiadania.
Tak naprawdę dajesz sobie sprawę z odpowiedzialności jak ciąży na posiadaczu tego certyfikatu w przypadku licencji transportowej?

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 30 mar 2016, 21:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Że studia zwalniają to wiem, czy technikum spedycyjne to zadzwoń do ITS tam udzielą Ci informacji bo jest to jednostka odpowiedzialna za egzaminowanie i wydawanie certyfikatów. Wiek minimum 18 lat
Dzięki mordziu :D.
A ma ktoś jakis pogląd jak to wyglada, jakie pytania itp?. Jest na necie coś z czego mógłbym się trochę podszkolić?.
Zastanawia mnie po co zdawać egzamin skoro na każdym rogu jest chętny z certyfikatem - no chyba może tylko dla chęci posiadania.
Tak naprawdę dajesz sobie sprawę z odpowiedzialności jak ciąży na posiadaczu tego certyfikatu w przypadku licencji transportowej?
A policzyles ile to kosztuje w skali roku?
Książkę z zagadnieniami wydał ITS. W necie można ją znaleźć w pliku PDF


Post Wysłano: 30 mar 2016, 21:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

no właśnie jeżeli już na początku ktoś jest jeleniem to co będzie później?
to o czym pisze ITS wszystko można znaleźć w sieci i wcale nie trzeba wiele szukać, ale ...... no właśnie.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 01 kwie 2016, 0:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Technikum nie zwalnia z żadnej części, przerabiałem to samo ;) a nawet jakby zwalniało to nam na kursie tłumaczyli ze nie warto, bo wtedy musisz odpowiedzieć poprawnie na pozostałe moduły które raczej bedą ci bardziej obce ;) nie trzeba mieć 18 lat żeby robić certyfikat tak jakby ktoś kiedyś potrzebował :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 02 kwie 2016, 18:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 cze 2013, 20:00
Posty: 130

Studia -chyba- kierunkowe zwalniają z jakiejś części po przedłożeniu dyplomu i zweryfikowaniu KRK.


Post Wysłano: 02 kwie 2016, 18:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Tak, weryfikują suplement do dyplomu i wydają decyzje z ilu modułów cię zwalniają. Ale sytuacja jest taka jak opisał Żwirek. Dokładnie nie sprawdzałem, ale z tego co pobieżnie się dowiedziałem, to musisz uzyskać konkretną liczbę punktów niezależnie z ilu modułów zdajesz. Im mniej modułów, bo z większej liczby jesteś zwolniony - tym trudniej. Absurdalne, ale z tego powodu nie opłaca się zwalniać częściowo z egzaminu. Możliwe, że w przypadku całościowego zwolnienia jest inaczej, mi tam któregoś modułu brakowało.


Post Wysłano: 04 kwie 2016, 22:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 paź 2011, 20:57
Posty: 366
Samochód: Czerwona Paryżanka 460Dxi
Lokalizacja: Skierniewice

Cytuj:
no właśnie jeżeli już na początku ktoś jest jeleniem to co będzie później?
to o czym pisze ITS wszystko można znaleźć w sieci i wcale nie trzeba wiele szukać, ale ...... no właśnie.
Z tym Jeleniem to ty do mnie wyskakujesz?. Chcę to zdać za pierwszym razem, po co mi potrzebne i to ze można wypożyczyć to chyba każdy wie, pytam się Jeleniu jak to wszystko mniej więcej wygląda i czy zaganiania z ITS są trafne, bo an necie to chyba każdy umie szukać, więc się gościu nie sadz jak poje**ny.

_________________
" Home is where the heart is "


Post Wysłano: 04 kwie 2016, 22:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

ITS to organizuje więc zagadnienia od nich muszą być trafne :wink: Druga sprawa że testy są coraz bardziej skomplikowane i naprawdę nie jest takie proste go zdać. Kurs swoje kosztuje ale mi pomógł, nauczyłem się paru ciekawych rzeczy które przydają się przy prowadzeniu firmy, może nie koniecznie do samego kursu. A jak pójdziesz na dobry kurs to dostaniesz w miarę solidne materiały 8)


Post Wysłano: 04 kwie 2016, 23:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

To prawda, że egzaminy są coraz trudniejsze. Jakiś czas temu zmieniono pytania i obecnie są wielokrotnego wyboru i są 4 odpowiedzi, a chyba były 3 - niby nic, ale sama treść pytań i odpowiedzi jest znacznie trudniejsza niż w tych testach sprzed kilku lat.
W tym roku jest tendencja na utrudnianie prostych zadań z czasu pracy kierowcy. Pisał o tym Settler, tydzień później zdawaliśmy z kolegą i odnieśliśmy to samo wrażenie - bardzo dużo założeń komplikujących proste zadanie. Co więcej, kolega dostał niejednoznaczne założenia i różnie można było na to spojrzeć.

Co do kursu - po raz kolejny przekonałem się, że książka, tudzież materiały w wersji cyfrowej + zagadnienia + pytania i żaden kurs nie jest potrzebny. Osobiście wyniosłem stosunkowo niewiele z tego kursu, a na pewno nie tyle ile bym się spodziewał za te pieniądze. Kurs nie był zły, ale drugi raz bym nie poszedł, wolałbym inaczej spożytkować te pieniądze.


Post Wysłano: 10 kwie 2016, 17:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 kwie 2016, 17:00
Posty: 2

studia podyplomowe na politechnice krakowskiej Logistyka i transport dorgowy na przyklad zwalniaja calkowicie z egzaminu. po przedlozeniu suplementu/programu studiow.


Post Wysłano: 10 kwie 2016, 19:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Na śląskiej podobnie. Pytanie czy się opłaca.


Post Wysłano: 10 kwie 2016, 23:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 paź 2011, 20:57
Posty: 366
Samochód: Czerwona Paryżanka 460Dxi
Lokalizacja: Skierniewice

Jeszcze jedno pytanie, Tam jest jedna możliwa odp czy test wielokrotnego wyboru?.

_________________
" Home is where the heart is "


Post Wysłano: 10 kwie 2016, 23:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Jeszcze jedno pytanie, Tam jest jedna możliwa odp czy test wielokrotnego wyboru?.
Generalnie wielokrotnego wyboru z tym, że nie każde tak samo. Było tak, że w każdym bloku pytań ileś miało dwie prawidłowe, ileś trzy a ileś jedną prawidłową odpowiedź.


Post Wysłano: 17 sie 2016, 12:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sie 2016, 11:19
Posty: 1

Cytuj:
Co do kursu - po raz kolejny przekonałem się, że książka, tudzież materiały w wersji cyfrowej + zagadnienia + pytania i żaden kurs nie jest potrzebny. Osobiście wyniosłem stosunkowo niewiele z tego kursu, a na pewno nie tyle ile bym się spodziewał za te pieniądze. Kurs nie był zły, ale drugi raz bym nie poszedł, wolałbym inaczej spożytkować te pieniądze.
Luka, a przesłałbyś materiały z których się uczyłeś?
Byłabym wdzięczna.

Mój mail: doska_d @ yahoo.com


Post Wysłano: 17 sie 2016, 16:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Mogę odsprzedać, info na PW.


Post Wysłano: 12 paź 2016, 15:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2008, 13:45
Posty: 944
Samochód: MERCEDES ACTROS MPIII 1844
Lokalizacja: Siedlce

Czekając na KRS tak sobie pomyślałem, że może bym zrobił CKZ.

Poleci ktoś jakiś DOBRY ośrodek w Siedlcach/Białej Podlaskiej/Warszawie?


Post Wysłano: 12 paź 2016, 20:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
Czekając na KRS tak sobie pomyślałem, że może bym zrobił CKZ.

Poleci ktoś jakiś DOBRY ośrodek w Siedlcach/Białej Podlaskiej/Warszawie?
zapytam kolejny raz "w jakim celu masz chodzić na kurs?"

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 9 z 16 [ Posty: 302 ] Przejdź na stronę Poprzednia 17 8 9 10 1116 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: