Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 01 wrz 2018, 21:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 sie 2017, 16:48
Posty: 1
Samochód: Brak

Siemanko, nadszedł w końcu czas żeby zaprezentować żelazo, którym jeżdżę od 3 miesięcy. Jest to Volvo drugiej generacji z 2008 roku o mocy 400 koni. Ciągam cysterny lub tzw tanki. Kierunki to głównie Polska, ale zdarza się też międzynarodówka. Jest to autko w manualu, więc trzeba czasem się namęczyć z biegami. Ogólnie do tej pory zrobiłem nim 23 tysiące kilometrów i nie narzekam, bardzo dobrze się nim jeździ. Spalanie to różnie, ale średnio 30-32. W środku dołożyłem od siebie skórę na deskę i pod nogi oraz falbankę.

ObrazekObrazek
Obrazek

Marka: Volvo
Model: FH
Rok produkcji: 2008
Przebieg: 1 000 525
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: Cysterna/Tank - nie mam stałej, zmiana raz na tydzień, czasami raz na 3 tygodnie
Obsługiwane kierunki: Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Chorwacja, Słowenia, Niemcy

_________________
C - 15.09.2016
CE - 25.08.2017
KWP - 04.04.2018
:mrgreen:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: