Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość

Marka:Mercedes-Benz
Model:Sprinter 518 CDI 906 KA 50
Rok produkcji:2009
Przebieg:129302(!)
Wyposażenie:klimatyzacja fabryczna,klimatyzacja dachowa,websato,tempomat,czujnik zmierzchu,doświetlanie zakrętów,nawigacja,odtwarzacz DVD,telewizor sufitowy(?),winda dla osób niepełnosprawnych sterowana bezprzewodowo pilotem.
Zabudowa:Autobus,20 miejsc siedzących
Obsługowane kierunki:przewóz pracowników,przewóz osób niepełnosprwanych.

Chciałbym zaprezentować autobus,którym czasami odwożę pracowników do domu.Myślę że pojazd jest wyjątkowy z kilku powodów.Kupiony jako nowy w 2009 roku,oryginalny niski przebieg-takiego nie znajdziecie nawet u dziadka w Niemczech,zero jakichkolwiek ognisk korozji-a słyszałem że sprintery mają z tym problem.Automatyczna skrzynia biegów,184 KM.

Obrazek
Pojazd częściej stoi niż jeździ,w tej chwili robi dziennie może 50-60 kilometrów.Jeździ się nim dość wygodnie.Z minusów:skrzynia lubi przeciągać biegi,fotele pasażerów mają za krótkie siedziska i są za wąskie.Dziwi mnie ponadto brak wskaźnika temperatury cieczy chłodzącej (!)

Przepraszam za kiepskie zdjęcia ale się śpieszyłem.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: