Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 lut 2017, 1:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2015, 16:39
Posty: 32
Samochód: Daf CF "Yellow dream"
Lokalizacja: Koło [PKL]

Cytuj:
Dzisiaj już skojarzyłem że to ty jedziesz, szkoda że znowu w przeciwną strone. :D Punto nienawiści koło białej. :)
Zgadza się! Przez chwilę myślałem, że stoją gdzieś, ale jak podniosleś rękę to zajarzyłem, że to mogłeś być Ty :) do zobaczyska.

Cytuj:
Stałeś bodajże w zeszłym tygodniu w środę na orlenie w Kępnie? W ostatniej chwili zobaczyłem i nie jestem do końca pewien.
Stałem i kwitnąłem od 15 w środę do czwartku rana, a po rozładunku jeszcze w czwartek do południa.
Tam jak kogoś za późno zauważysz to już kaszana, żeby zawrócić trzeba pół Kepna objechać :). Tak czy inaczej, zgadza się, to ja stałem.
Tak samo było z Lechmotem :) chwilę za późno się zgadaliśmy i przejechał...


Post Wysłano: 28 lut 2017, 20:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 mar 2011, 19:49
Posty: 325
Lokalizacja: Warszawa

Mijanka wczoraj zaliczona, z daleka widać co za Dafik jedzie :wink:
Odzywam się, bo pewnie nie zapamiętałeś z kim się mijałeś :D
pozdrowienia!


Post Wysłano: 06 mar 2017, 22:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2015, 16:39
Posty: 32
Samochód: Daf CF "Yellow dream"
Lokalizacja: Koło [PKL]

Siemano ekipa,
na wstępie, wielka piona dla wszystkich, z kim miałem przyjemność się mijać na trasie. :)
Cytuj:
Mijanka wczoraj zaliczona, z daleka widać co za Dafik jedzie :wink:
Odzywam się, bo pewnie nie zapamiętałeś z kim się mijałeś :D
pozdrowienia!
Zapamiętałem :) spokojna głowa!

Poza tym u mnie jak zwykle bida z czasem, żeby coś przy aucie grzebać, pogoda nie sprzyjała, ale na horyzoncie widać wiosenne promyki nadziei więc myślę że poza nawałem spraw, w weekendy znajdę chwilę na grzebanie przy Dafie.

Zanim spadły jakieś konkretniejsze śniegi, wyłapałem 500 koron mandatu, za fakt że czeski cep nic nie znalazł, za co mógłby mnie ukarać. Po 15 minutach narastającego wku*wienia, wymyślił że naklejka na szybie i obrysy to przejawy przestępczości i niesamowicie mocno zaburzam poziom bezpieczeństwa w ich kraju.
Po próbach ułaskawienia, pokazałem mu nadjeżdżającego "ceskiego dopravce" z zapakowaną szybą od proporcy i ledami na przodzie, ale jak się okazało "to ne vadi".
Wniosek? Rejestracja z Polski to jedyne co "vadi".
Obrazek

Dalej już w zimowej scenerii. Jak widzicie, wpadły pod rejestracje 3 obrysy, w jakże chałupniczym stylu :)
Obrazek

Udało się zaliczyć spota z Dominikiem :) Czyli coś z cyklu "żółte jest piękne".
Obrazek

Śniegi trochę przytopniały to obmyłem budę i przy okazji zrobiłem fotkę z Renią od nas z firmy, którą notabene miałem okazję pojeździć przez tydzień jak Dafisko nawaliło.
Obrazek

No i wspomniana awaria. Przestał bić powietrze w drodze na załadunek, wywaliłem kabinę, odkręciłem baryłkę z powrotu od kompresora, awaryjnie natłukłem 10bar i jakoś udało się zjechać na warsztat. Suma sumarum, bez luftu, tylko na samych zbiornikach dokulałem się do ESA w Koninie, gdzie już ogarnęli sprawę do reszty.
Okazało się że nawaliła podstawa osuszacza, bo kompresor bił jak szalony a w filtrze nie pojawiało się ciśnienie.
Obrazek

Po powrocie z wojaży Range, wpadło do Dafiora lustro.
Fajnie wykonane, z pilotem i 16 kolorami do dyspozycji. Wymiary 60x40cm, zasilanie 24V.
Obrazek

Tak to się prezentuje na chwilę obecną.
Obrazek

Po długich namysłach co zrobić z szaroburymi fotelami, kupiłem pokrowce. Biłem się z myślami jaki wzór, kolor itp, ale doszedłem do wniosku że na tle dalszych modyfikacji, te pokrowce będą idealnie zgrywać. Na razie do niczego to nie pasuje, ale z czasem wszystko nabierze harmonijnych kształtów i barw, tak więc cierpliwości.
Obrazek

Upolował mnie także Potek pod VW Września, a poźniej za dnia i tak zaliczyliśmy typowego spota.
Obrazek Obrazek
Dzięki za pogaduchy.

To póki co na tyle, jak coś ruszy razem z wiosną to zakomunikuję :)
Tymczasem, do zobaczenia na szlaku!


Post Wysłano: 04 kwie 2017, 14:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Ze mną się mijałeś na A1 na wysokości Łodzi :-) "Szerszeń" rzuca sie w oczy ;-)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 16 maja 2017, 20:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

Cytuj:
Dobre oko Rafus! Mijaneczka pierwsza klasa, tylko u mnie jest wielki problem z anteną CB i nawet niewiem czy słyszałeś cokolwiek co mówiłem...
Szerokości i do zobaczenia ponownie ;)
No Ciebie wypatrzyć nie jest trudno :P CeeFik z daleka rzuca się w oczy, drugiego takiego nie ma. :mrgreen: Ja Cie bardzo dobrze słyszałem na radyjku. :)

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 17 maja 2017, 3:10

Widziany dzisiaj o 13:15 w Prudniku na statoilu, znowu Cię widziałem i znowu nie miałem czasu nawet na pogadanke bo sie śpieszyłem do nysy.. :lol:


Post Wysłano: 22 maja 2017, 20:31

Obrazek


W końcu udało się nam złapać. :lol:


Post Wysłano: 22 maja 2017, 21:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Wszystko fajnie a nie można zalozyc jakiś wyjściowych kołpaków/nakładek na przód żeby nie wygladlo jak z Bułgari to kolo?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 22 maja 2017, 21:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2015, 16:39
Posty: 32
Samochód: Daf CF "Yellow dream"
Lokalizacja: Koło [PKL]

Dzięki za spota Luksik ;)
Cytuj:
Wszystko fajnie a nie można zalozyc jakiś wyjściowych kołpaków/nakładek na przód żeby nie wygladlo jak z Bułgari to kolo?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi też to paskudztwo się nie podoba. Jako że żaden kołpak nie przejdzie w tym przypadku, będę malował felgi na żółto. Zdjęcie z projektem jest gdzieś wyżej w temacie.
Niestety nikt wcześniej nie przykładał wagi do wyglądu felg, ani jakiegokolwiek upiększania auta, dlatego wygląda to tak jak wygląda.
Nie wszystko można zrobić od razu, zwłaszcza przy zawalonych weekendach domowymi zajęciami, ale felgi akurat nabrały już mocy prawnej, żeby się nimi wreszcie zająć i są zrobienia w pierwszej kolejności. ;)
Dzięki za motywującego kopniaka. :)


Post Wysłano: 23 maja 2017, 11:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

Wydaje mi się, że tydzień temu mijałem się z tym samochodem w Cadca na Słowacji. Chyba to był wtorek około 12:00 leciał w stronę mostów. Mykałem srebrną R500 na KSU taką trochę zmęczoną :lol:


Post Wysłano: 25 maja 2017, 22:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

Mijaliśmy się dzisiaj ok 21 w Psarach, zaraz za zjazdem z A8 na dk5. Moje radio nadaje na długość zestawu, nawet nie zdążyłbym krzyknąć.
Fajna furmana, od razu poznałem, rzuca się w oczy :)


Post Wysłano: 30 maja 2017, 22:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Paaaaaaanie, 2 mijanki w jednym dniu! :lol: Sory, że drugim razem sie nie odezwałem, ale z kumplem na telefonie byłem i tak wyszło. :mrgreen: DAF-ik elegancki, fajnie wygląda na żywo. :wink:

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 01 cze 2017, 9:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2015, 16:39
Posty: 32
Samochód: Daf CF "Yellow dream"
Lokalizacja: Koło [PKL]

Siemanko!
Cytuj:
Wydaje mi się, że tydzień temu mijałem się z tym samochodem w Cadca na Słowacji. Chyba to był wtorek około 12:00 leciał w stronę mostów. Mykałem srebrną R500 na KSU taką trochę zmęczoną :lol:
Bardzo możliwe, a nawet pewne. Ładowałem w okolicach Trnavy i grzałem na Warszawę. Sporo Was tam jeździ na tych blachach. Następnym razem mignij czy coś. ;) od czasu do czasu ćwiczymy tą Słowację, tak więc będzie jeszcze okazja się minąć.
Cytuj:
Mijaliśmy się dzisiaj ok 21 w Psarach, zaraz za zjazdem z A8 na dk5. Moje radio nadaje na długość zestawu, nawet nie zdążyłbym krzyknąć.
Fajna furmana, od razu poznałem, rzuca się w oczy :)
Dzięki! Również się zgadza, pauzowałem chwilę później na "Pieprzyku" przed Trzebnicą. Mamy ten sam problem z odbiorem jak i nadawaniem CB.
Teraz te nasze plastikowe zabawki, ciężko jest przyzbroić w dobry sprzęt CB, bo znaleźć dobrą masę graniczy z cudem.
Cytuj:
Paaaaaaanie, 2 mijanki w jednym dniu! :lol: Sory, że drugim razem sie nie odezwałem, ale z kumplem na telefonie byłem i tak wyszło. :mrgreen: DAF-ik elegancki, fajnie wygląda na żywo. :wink:
Ja tam od razu Cię poznałem przy tym rondzie ;) jakoś utkwiła mi w pamięci ta Twoja Renata. Za drugim razem, też gadałem przez telefon więc żaden problem ;) tak czy inaczej podwójna "siema" w jednym dniu, nie często się zdarza.


Pozdrawiam ;)


Post Wysłano: 05 cze 2017, 15:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sie 2016, 14:18
Posty: 248
Lokalizacja: PZ

Furmanka mijana dzisiaj na Poznaniu. Goniłem akurat pkw także mnie ani widu ani słychu :lol:


Post Wysłano: 27 cze 2017, 17:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:58
Posty: 449
Lokalizacja: OB

To ja wołałem na Ołomuńcu :) rzuca się w oczy, poznałem od razu, ale przez krzaki musiałem zajrzeć czy Polska rejestracja :D jechałem białą 105tką z beczką cysterny.info


Post Wysłano: 28 cze 2017, 20:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2015, 16:39
Posty: 32
Samochód: Daf CF "Yellow dream"
Lokalizacja: Koło [PKL]

Siemanko ekipa.

Przyszedł czas uzupełnić trochę temat bo stanęło na bułgarskim kole, a tu jakby nie patrzeć, trochę zmian nastało.
Na początku, wielkie dzięki dla wszystkich mijanych na trasie, tych których poznałem i tych których nie ogarnąłem.

Myślałem i myślałem nad zasłonami, które nadzwyczajnej w świecie mi się znudziły. Poza tym czarne, ginęły w szybie, a nie o to mi chodziło. Nosiłem się z zamiarem uszycia zasłon, jednak kolega miał na handel praktycznie nowe szmaty od adamosa, więc się skusiłem i wziąłem, tym bardziej że były to dokładnie takie, jakie chciałem szyć. Okna naturalnie się rozjaśniły i teraz przynajmniej widać że coś tam sobie wisi :)
Chwilę wcześniej wpadły też podkowy i żółta okleina na halogeny, ale to już pokazał Luksik w poprzednim poście.
Całość wygląda tak:
Obrazek Obrazek Obrazek

Jako że wspominałem, że felgi czekały na swój czas, w końcu się doczekały.
Edler, teraz nie są bułgary ;)
Obrazek

Pojawiłem się także na trucksfoto, fotka z tego tygodnia strzelona na A4. Bez reakcji, za późno zajrzałem że to spotter, jak zwykle. Tak czy inaczej, dzięki za foto :)
Obrazek

To na tyle.
Szerokiej!


Post Wysłano: 29 lip 2017, 23:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 paź 2007, 11:41
Posty: 146
GG: 0
Samochód: MB Actros MP2 MS i tak MAN lepszy
Lokalizacja: Łódź

Witam kolege co po Łodzi jeździ :D Widziałem cię chyba w środę na A1 w strone Łodzi a potem już w samej Łodzi tego samego dnia :) Faf ładnie się prezentuję za dnia :D


Post Wysłano: 10 sie 2017, 18:40

Nic dziwnego, że rzucił Ci się w oczy mój Jelcz...umęczony, wyblakły i brudny :lol:
Za to Twojego nie da się nie zauważyć.
Czysty i ten kolor.
Zacna maszyna.
Do następnego. :wink:


Post Wysłano: 18 sie 2017, 0:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 832

Mijalimy się dzisiaj (17.08) na 15tce pod Gnieznem :) Dopiero 20km dalej zczaiłem, skąd znam to auto - dlatego nie wołałem. Zwraca na siebie uwagę :)

Leciałem czerwonym hiway.


Post Wysłano: 18 sie 2017, 21:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Dziś rano widziałem, że pauzowałeś na Orlenie zaraz za S5 na A2. :D

_________________
C, CE, KW :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: