Auto-Mix - lodówki samochodowe, klimatyzatory postojowe, usługi transportowe, transport międzynarodowy.

Truck-Man Części Man

40TON.netKonektor5000.pl anteny CB radia

Regulamin forum

Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 15 6 7 8 912 Następna
Autor Wiadomość
PostWysłano: 17 kwie 2016, 20:53 
Użytkownik
Awatar użytkownika

ociu pisze:
Teraz kawka podczas jazdy :D

Ociu kawki to ja chyba nigdy sobie nie zrobiłem, bo ogólnie jej nie pije, ale niech będzie herbatka :)

korni8808 pisze:
Niezły tjuning

czegoś mi brakowało w aucie :U

lukaszMAN pisze:
Super temat.
A gdzie masz schowana butle???

butle schowałem pod łóżkiem za pasażerem, zbudowałem z nowych pasów taki schowek :lol:

Długi pisze:
Bauer zgapi i będzie grzal bigos w czasie jazdy :D

to za dużo się nie nagotuje :P

A tak na serio,
w poniedziałek spotkałem na rozładunku pod Frankfurtem znajomego, i naopowiadał mi, że za butle w kabinie dają bonusik 200 euro,
Prawdę mówiąc nie zamierzałem tego kupować, ale wczoraj byłem w Suderze po kapselki na nakrętki od kół, mówię pokaż i po prezentacji najarałem się jak dzik na szyszki i zapadła decyzja: "biore!" :lol: w końcu 60zł nie zrujnuje zrujnowanego budżetu :]
Przy 3 kawach dziennie i jednym bigosie ponoć starcza na tydzień, ja robię średnio jedną herbatę dziennie, i raz dziennie, raz na dwa dni coś tam grzeje. Zobaczymy

dies_nefastus pisze:
eż właśnie to kupiłem, bo już paru od nas przytuliło po 200e za butlę pod łóżkiem.
Jeden dostał 100e tylko, bo miał odkręcony palnik i nakręconą mosiężną śrubę.
Wychodzi mniej więcej jeden kartusz na tydzień. Czyli mniej więcej (kupując "hurtem" na alledrogo) 4x4zł = 16zł/mc. Gdzie ja za tyle nabijałem swoją 3kg butlę i miałem na 3 miesiące.

No widzisz Karol ubiegłeś mnie jak to pisałem,
Ja nie pamiętam jak już było na UE, ale po kraju 2kg butla starczała na około 15-18 miesięcy,
Teraz jak jeżdżę na D, może troszkę mniej ale za dużo nie grzeje, choć domyślam się że dużo gorzej pod względem finansowym wychodzi to mini AGD. Ja przetestuje, ale butla zapewne wyląduje w schowku na naczepie w razie W :wink:

PostWysłano: 17 kwie 2016, 21:09 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: w dizlu :D
dies_nefastus pisze:
igoR84 pisze:
Wczoraj nabyłem nowy sprzęt AGD, tak więc przy przebiegu ~874480km Actros został wyposażony w kuchenkę gazową :mrgreen: Ale jestem tym nabytkiem podniecony :mrgreen:

Obrazek

Też właśnie to kupiłem, bo już paru od nas przytuliło po 200e za butlę pod łóżkiem.
Wychodzi mniej więcej jeden kartusz na tydzień. Czyli mniej więcej (kupując "hurtem" na alledrogo) 4x4zł = 16zł/mc. Gdzie ja za tyle nabijałem swoją 3kg butlę i miałem na 3 miesiące.

Taką kuchenkę można kupić ze złączem przez które można podpiąć butlę z gazem i tym samym połączyć elegancję, funkcjonalność z ekonomią :D

PostWysłano: 17 kwie 2016, 21:19 
Użytkownik
Awatar użytkownika

jabson pisze:
Taką kuchenkę można kupić ze złączem przez które można podpiąć butlę z gazem i tym samym połączyć elegancję, funkcjonalność z ekonomią :D

kupiłem bo kosztowało 60zł i nie chce 200euro mandatu :P

PostWysłano: 19 kwie 2016, 20:58 
Użytkownik
Awatar użytkownika

GG: 4819725
Samochód: MAN
dies_nefastus pisze:
igoR84 pisze:
Wczoraj nabyłem nowy sprzęt AGD, tak więc przy przebiegu ~874480km Actros został wyposażony w kuchenkę gazową :mrgreen: Ale jestem tym nabytkiem podniecony :mrgreen:

Obrazek

Też właśnie to kupiłem, bo już paru od nas przytuliło po 200e za butlę pod łóżkiem.

Też mam taką zabawkę bardzo sprytna ta kuchenka. Ale ma jedną wadę chciałem kiedyś ugotować coś na dworze i poniżej 5 stopni zamarza gaz w tym mini reduktorze i ledwo się pali. W kabinie gdzie jest ciepło tego problemu nie ma ;)

PostWysłano: 10 maja 2016, 23:50 
Użytkownik
Awatar użytkownika

sebotrucker pisze:
Też mam taką zabawkę bardzo sprytna ta kuchenka. Ale ma jedną wadę chciałem kiedyś ugotować coś na dworze i poniżej 5 stopni zamarza gaz w tym mini reduktorze i ledwo się pali. W kabinie gdzie jest ciepło tego problemu nie ma ;)

Leci czwarty tydzień jak to mam, i ciągle na tym samym gazie, fakt mało gotuję, ale nie jest źle.

Obrazek

Obrazek

Temat trochę zdycha, czasu nie ma, albo chęci, ale:
Pierwsze foto z pauzy w Brilonie, lubię takie miejsca, spokojnie, na uboczu.

Drugie foto z glebą, a jak,
choć prawdę mówiąc poduszka z przodu yebła, przekulałem z tym ponad 1000km z D, jakoś dałem radę,
awarię solą transportu, w tym tygodniu siłownik na ostatniej osi w naczepie wybrał się na emeryturę.
883240km pokazuje licznik na dzień dzisiejszy :)

a że człowiek uczy się całe życie, nawet w nocy to fotka z uczelni na koniec :wink:

Obrazek

PostWysłano: 21 cze 2016, 8:24 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: "królowa"
Pochwalony :D Ze mną się wczoraj pod Ostrowem mijałeś jak leciałeś po naczepę ;)

"Oto historia ludzi tak szalonych, że poszli w tany z samą Śmiercią. Tak zuchwałych, że uwiedli Fortunę. Tak dumnych, że diabłu plunęli w twarz. I tak hojnych, że za przyjaciół płacili tylko krwią i życiem."

PostWysłano: 28 cze 2016, 17:20 
Użytkownik
Awatar użytkownika

No zmień nick, bo ten ciężko na CB wymówić :P

Plus za spostrzegawczość na drodze :wink:

Temat troszkę zakurzony, więc parę słów, fotki jak się znajdzie więcej czasu.
Auto obecnie ma 903577km na liczniku, z ostatnich "nowości" dostało nowe napędy, wybór padł na Trademaxy GoodYeary, nowy zawór, na jeden osuszacz. W naczepie trzy nowe amory, jeden był troszkę wcześnij wymieniony na szybko. W sumie są to rzeczy potrzebne, a że transport się nie opłaca na tjuningi nie ma dzięgów :]

PostWysłano: 02 lip 2016, 13:45 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: JelczNL
Jak będziesz tak dalej latał po A4 to wpędzisz w kompleksy cysternioków z SPI...
do następnego...

PostWysłano: 02 lip 2016, 21:14 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Ciebie Karol się w tym tandemie nie spodziewałem, trochę nie równo jechał ten kiero.

Jak dojdzie do "pojedynku" to się okaże czy zawstydzę :P

Do nasępnego 8)

PostWysłano: 02 lip 2016, 21:37 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: JelczNL
igoR84 pisze:
trochę nie równo jechał ten kiero.

Akurat kierowca jest wporzo i nie można mu nic zarzucić.
My też tak lataliśmy jak Ty, ale pod Chemnitz tak się uwzięli na polaków, że musieliśmy zbastować i turlać się te 85 km/h

PostWysłano: 02 lip 2016, 21:45 
Użytkownik
Awatar użytkownika

nie no, spoko :wink:

czas gonił, bo załadowałem o 7.00 w Goleszowie, a miałem tam być w Poniedziałek wieczorem, a do Kolonii kawałek wyszło jak na drugi dzień.

Muszę się opanować, bo w ubiegły tydzień w odstępie 10min na A2 dwa strzały z fotoradaru w nocy zarobiłem :oops:

PostWysłano: 02 lip 2016, 23:05 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: F90 19.362
igoR84 pisze:
Muszę się opanować, bo w ubiegły tydzień w odstępie 10min na A2 dwa strzały z fotoradaru w nocy zarobiłem :oops:

jak młoody, na garbsenie to na dzien dobry wykladaja o Peine i fotografach :mrgreen:

ps. przychodzą foty z tamtych dwóch :wink:

PostWysłano: 02 lip 2016, 23:50 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Parę fotek, w sumie nic szczególnego ale trzeba troszkę rozjaśnić temat :wink:
Na początek mały jubileusz, niestety nie było czasu na tort i świeczki, tylko szczere życzenia, choć w "nagrodę" odje.ałem weekend-a w D :] Nie sugerować się wskazaniem komputera odnośnie spalania, zawyża przynajmniej 8L/100km
Obrazek

Pauza pod Lanskroun w Czechach, lubię takie odludzia, cisza, spokój, fajna odskocznia od niemieckich parkingów przy autostradach.

Obrazek

Obrazek

Nie polecam myjni na A4 przy 7km w stronę D, byłem tam trzy razy z czego dwa razy od.ebali kichę

Obrazek

Pauza się kręci a auto ładuje/D, choć w dzień to nie odpoczynek :]

Obrazek

Troszkę z innej beczki :wink:
Ma się tą aptekarską miarę w oku :wink:
Obrazek

Kermiter, ledwo wyjechałem z Zweidorfera, jeszcze dobrze się nie rozbudziłem, 93 na cyfroblacie, nie zamknąłem dobrze buzi a tu druga fota i znów 93 :evil:

wiem że przychodzą bo dostałem z drugiej strony :P , tylko zastanawiam się jak one działają, waga w jezdni czy jak no i w dzień chyba nie robią?

PostWysłano: 03 lip 2016, 11:12 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: F90 19.362
igoR84 pisze:
tylko zastanawiam się jak one działają, waga w jezdni czy jak no i w dzień chyba nie robią?

Mój siewnik ustawiony jest na 85km/h i tyle jadac nie cyka bo mniej wiecej tyle ma tolerancji od dopuszczalnych 80km/h, robią w dzień tak samo

PostWysłano: 03 lip 2016, 12:30 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: Ferrari
Tam wali dopiero od 91. Ja mam równe 90 z nawigacji i tam nie zwalniam.

PostWysłano: 03 lip 2016, 18:04 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Z drugiej strony zaraz za A39 dostałem foto przy 86.

PostWysłano: 03 lip 2016, 18:11 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: Ferrari
Pewnie było zapalone 80 na tablicach, bo mają to zsynchronizowane.

PostWysłano: 05 lip 2016, 23:30 
Użytkownik

GG: 765193
Actros w tym kolorze prezentuje się naprawdę wyśmienicie! :)

Z innej beczki, zamawiałeś przez Internet tę kuchenkę, drogi kolego? Byłem w Juli, Decathlonie i co prawda mieli dostępne kuchenki, ale kartuszy już nie. ;p Chyba, że orientujesz się, gdzie od Poznania w stronę zachodniej granicy można kupić kartusze.

Wybacz za delikatny offtop.

PostWysłano: 06 lip 2016, 7:55 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Samochód: "królowa"
maxsior2 pisze:
Chyba, że orientujesz się, gdzie od Poznania w stronę zachodniej granicy można kupić kartusze.

Zamów sobie przez internet. Ja w zeszłym roku na alledrogo kupiłem na raz karton 25-30 sztuk (już nie pamiętam dokładnie) i z przesyłka wyszło mi to około 3.5 zł/szt. W zeszłym tygodniu z racji zapominalstwa byłem zmuszony kupić na stacji to zapłaciłem 11 zł za sztukę ;)

"Oto historia ludzi tak szalonych, że poszli w tany z samą Śmiercią. Tak zuchwałych, że uwiedli Fortunę. Tak dumnych, że diabłu plunęli w twarz. I tak hojnych, że za przyjaciół płacili tylko krwią i życiem."

PostWysłano: 07 lip 2016, 12:22 
Użytkownik
Awatar użytkownika

Rossi pisze:
Pewnie było zapalone 80 na tablicach, bo mają to zsynchronizowane.

bardzo możliwe, bo w dzień tam jechali ponad 80 i nic, mnie strzeliło koło 4.00 rano, od razu się spać odechciało :P

ale, z drugiej strony, w stronę domu, osobówki jadą ponad 100 i nic, więc jak to działa że mnie przy 93 strzeliło?

maxsior2 pisze:
Actros w tym kolorze prezentuje się naprawdę wyśmienicie! :)

Z innej beczki, zamawiałeś przez Internet tę kuchenkę, drogi kolego? Byłem w Juli, Decathlonie i co prawda mieli dostępne kuchenki, ale kartuszy już nie. ;p Chyba, że orientujesz się, gdzie od Poznania w stronę zachodniej granicy można kupić kartusze.

W suderze za 60 zł to kupiłem, czy 69, nie pamiętam dokładnie, naboje mieli po 9zł,
ja kupiłem w sklepie budowlanym obok swojego parkingu, 5,5zł za sztukę.

dzięki za komplement :wink:

w tym tygodniu widziałem dwie MP4 w takim kolorze, ale nie wyglądały jak dla mnie zbyt fajnie :wink:

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 15 6 7 8 912 Następna