Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 paź 2015, 15:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

Cześć, miałem opisać moją ostatnią trasę, tzn załadunek i rozładunek. Tak też zrobiłem, ale wszystko mi się skasowało i nie chce mi jeszcze raz opisać :evil: W skrócie to niezły kabaret.
Co do auta, narazie jeździ, nie jest źle. Co do rączek i schodków, szef stwierdził, że on to zrobi więc może za pół roku będzie. :lol: Ja tam mogę kamazem jeździć, aby $ się zgadzały i weekendy w domu.

Rozładunek stali w Kielcach, z Warszawy.
Obrazek

Weekend z busiarzem :D
Obrazek

Tera to już nl style pełną gębą 8)
Obrazek

Kolego z busa mam sprawę? Co do sklepu trzeba? Nie, weź no podjedź odpalimy Magnumkę XD
Obrazek

Ale tutaj było kombinacji, bokiem, górą, w końcu my podniesiemy ty cofniesz :P Najpierw się nie mieściło, poucinali, pognietli. Jak się popieści to się zmieści :D
Obrazek

Wspomniany załadunek górą, ale niestety nie byli wstanie tak wysoko tego unieść.
Obrazek

Wyjazd, ale mnie nie wypuszczą bo dla Niemca 22 pasy to za mało, o ile? O 7 pasów za mało, wyjechałem na własne żądanie, nawet tyle nie mam. A pomyśleć że przed tym kursem zostawiłem na bazie 7 łańcuchów :D Naczepa widać że zadowolona bo ma banana na twarzy :D W końcu ładowali od piątku do wtorku.
Obrazek

Jesień jest piękna!
Obrazek

Rozładunek to był dopiero kabaret, szkoda słów, oczami wyobraźni miałem jak robią z mojego wieltona platformę. :lol:
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Dzięki za obejrzenie, pozdrawiam :)

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 24 paź 2015, 16:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lut 2008, 19:26
Posty: 234
GG: 7884187
Samochód: MAN 35.414MAN 27.403,MAN TGA 26.480
Lokalizacja: BSK

Skąd dokąd taszczyłeś tą koparkę? Ciekawe czy Polak podejmie się jej renowacji :mrgreen:

_________________
Roboty ziemne i drogowe, wynajem maszyn budowlanych.


Post Wysłano: 24 paź 2015, 18:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

Cytuj:
Skąd dokąd taszczyłeś tą koparkę? Ciekawe czy Polak podejmie się jej renowacji :mrgreen:
Z Landstuhl do Nowej Słupi, czując wszechobecny zapach szpachli na placu wcale bym się nie zdziwił jak za miesiąc będzie na allegro :lol:

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 24 paź 2015, 22:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Specjaliści z pobliskiego Bodzentyna lub Daleszyc zrobią z niej LIMITED EDITION :lol:

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 25 paź 2015, 12:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lut 2008, 19:26
Posty: 234
GG: 7884187
Samochód: MAN 35.414MAN 27.403,MAN TGA 26.480
Lokalizacja: BSK

:lol: to będzie super limited Edition. Będąc jakieś 3 lata temu w okolicach Kielc szukałem sobie maszyny, byłem pod wrażeniem warsztatów picowniczych tamtejszych handlarzy :lol: Do Łagowa oddałem swoją starą koparkę to po 2 tygodniach ledwo ją poznałem na allegro, tak ją odpicowali.

_________________
Roboty ziemne i drogowe, wynajem maszyn budowlanych.


Post Wysłano: 07 lis 2015, 20:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2010, 23:09
Posty: 353
Samochód: MAN TGA/Opel Vectra B
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Ja Cię wołałem w Mszczonowie, ale jak czytałem OT to widze że akurat z FM wracałeś:D też tam właśnie leciałem miałem awizo na 11 byłem koło 3 a o 3.30 na placu już byłem i o 6 wyjechałem z papierami i załadowanymi zaległymi papierami do nas :D


Post Wysłano: 08 lis 2015, 12:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

Cytuj:
Ja Cię wołałem w Mszczonowie, ale jak czytałem OT to widze że akurat z FM wracałeś:D też tam właśnie leciałem miałem awizo na 11 byłem koło 3 a o 3.30 na placu już byłem i o 6 wyjechałem z papierami i załadowanymi zaległymi papierami do nas :D
O kurde to ja Cię nie słyszałem, musiałem mieć radio ściszone. U mnie wszystko poszło błyskawicznie, aż byłem normalnie w szoku. Często w FM bywasz? Może następnym razem uda się spotkać i pogadać :)

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 08 lis 2015, 22:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2010, 23:09
Posty: 353
Samochód: MAN TGA/Opel Vectra B
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Odzywałeś się tak mi się wydaje,że to Ty, ale zaraz urwało.A kawałek dalej za Hutą Zawadzką mijałem Szakiego, ale też cisza była. No my mamy awizacje zawsze na wtorki i piątki na 11, ale nie zawsze ja jeżdże. Można powiedzieć,że ja więcej na śląsk. Częściej można mnie spotkać w FM w Będzinie niż w Tomaszowie


Post Wysłano: 10 lis 2015, 0:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

Cytuj:
Odzywałeś się tak mi się wydaje,że to Ty, ale zaraz urwało.A kawałek dalej za Hutą Zawadzką mijałem Szakiego, ale też cisza była. No my mamy awizacje zawsze na wtorki i piątki na 11, ale nie zawsze ja jeżdże. Można powiedzieć,że ja więcej na śląsk. Częściej można mnie spotkać w FM w Będzinie niż w Tomaszowie
Kurde nie mogę jakoś skojarzyć abym z kimś rozmawiał, ale też taki trochę nieobecny wtedy byłem gdyż właśnie gonilem na pogrzeb dziadka co nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy.

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 10 lis 2015, 22:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2010, 23:09
Posty: 353
Samochód: MAN TGA/Opel Vectra B
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Akurat na Orlena zjeżdżałeś i pytałem czy jesteś na adiu tą magnumką co zjeżdżasz i chwila ciszy i ktoś się odzywał ze jest i tak myślałem, że może Ty no ale trudno. Często jeździsz po tych FM? Mnie można częściej w Będzinie spotkać niż Tomaszowie


Post Wysłano: 14 lis 2015, 16:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

Cytuj:
Akurat na Orlena zjeżdżałeś i pytałem czy jesteś na adiu tą magnumką co zjeżdżasz i chwila ciszy i ktoś się odzywał ze jest i tak myślałem, że może Ty no ale trudno. Często jeździsz po tych FM? Mnie można częściej w Będzinie spotkać niż Tomaszowie
Coś mi się teraz zaczyna kojarzyć, u mnie słabe radio więc pewnie dlatego. Ja to dopiero w FM byłem trzy razy i tylko w Mszczonowie, wozimy słoiki chyba do nutelli. Może się kiedyś uda lepiej zgrać i pogadać :)

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 15 lis 2015, 21:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2010, 23:09
Posty: 353
Samochód: MAN TGA/Opel Vectra B
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Będziemy wołać jak będę widział :)


Post Wysłano: 13 sty 2016, 21:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lip 2012, 13:21
Posty: 53
GG: 16108747
Lokalizacja: Zawiercie

Patryk po raz kolejny odwiedził mnie w Zawierciu.

Obrazek
Obrazek

Pozdro i do następnego :D.


Post Wysłano: 14 lut 2016, 23:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sie 2013, 17:18
Posty: 208

Chyba Ciebie mijalem we wtorek na a4 leciales na wroclaw.


Post Wysłano: 15 lut 2016, 20:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2009, 20:52
Posty: 1348
Lokalizacja: BIA

Magnumka widziana dzisiaj u wroga na A2 w kierunku Venlo, kawałek przed A43.

_________________
Uśmiech Paryża 420dci, Ferrari Stralis 450, Robur MP2 1841, JelczNL 106 460, Kania R 450, Kania NG R 450, Iveco Stralis MY16 480 ...


Post Wysłano: 16 lut 2016, 21:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

Cytuj:
Chyba Ciebie mijalem we wtorek na a4 leciales na wroclaw.
Zgadza się, wracałem z Niemiec, jechałem do Pruszkowa i Nadarzyna na zrzutkę. :)
Cytuj:
Magnumka widziana dzisiaj u wroga na A2 w kierunku Venlo, kawałek przed A43.
Dokładnie, jechałem do Geldern załadować do Polszy :) Po mega pilnym rozładunku na piątek który odbył się w poniedziałek, jak widać fabryka i ludzie żyją więc chyba aż tak pilne to nie było 8)

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 16 lut 2016, 23:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Renia w Twoich rękach całkiem nieźle wygląda, widać że dbasz. Oczywiście wielki plus za kotwicę za szybą (Polska Walcząca). Napisz jak z awaryjnością :?: Życzę wielu bezawaryjnych kilometrów 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 17 lut 2016, 17:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2010, 23:09
Posty: 353
Samochód: MAN TGA/Opel Vectra B
Lokalizacja: Góra Kalwaria

We wtorek się mijaliśmy na A4 niedaleko zjazdu Strzelin/Oława na Gliwice leciałeś, mrugałem i machałem, ale chyba nie dojrzałeś :D


Post Wysłano: 19 lut 2016, 14:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

Cytuj:
Renia w Twoich rękach całkiem nieźle wygląda, widać że dbasz. Oczywiście wielki plus za kotwicę za szybą (Polska Walcząca). Napisz jak z awaryjnością :?: Życzę wielu bezawaryjnych kilometrów 8) .
Obecnie trzyma się dobrze, najstarsze auto z największym przebiegiem a najmniej się psuje, oby tak dalej ale jest parę mankamentów które niedawno się pojawiły. Skrzynia czasami zrzuca tak jakby na luz w czasie jazdy, dosłownie na sekundę. Był na serwisie w Kielcach, był elektryk ale nie wiedzą o co chodzi. Skrzynia była wyjmowana, ale niczego nie zauważono, jeszcze jakiś magik ma wpaść na bazę i zobaczyć. Może coś znajdą. Do tego w zeszłym tygodniu miałem awarie hamulców przed Piotrkowem, zapalił się błąd EBS, komunikat o możliwości zablokowania kół, oraz kontrolka stop, auta zaczęło coraz gorzej hamować. Zajechałem do serwisu w Rzgowie gdzie odstałem od 11 do 20. Okazało się że któraś wiązka się przetarła i napięcie spadało, przez co zaczął słabo hamować. Ostatnio też zaczął mieć większe spalanie o ok 2-3 litry. Przy takiej samej jeździe. Ostatnio w połowie trasy miałem normę 42/100 :D Szef oczywiście twierdzi że zacząłem się ścigać, no ale to norma u niego. Potrzeba jakieś miesiąc, dwa i dotrze do niego że to jednak wina auta. Olej też zaczął ostatnio coraz więcej brać. Ogólnie do nowego roku szedł jak burza, nic się nie działo, zero problemów, a po przestoju to lista jest coraz większa. :)
Cytuj:
We wtorek się mijaliśmy na A4 niedaleko zjazdu Strzelin/Oława na Gliwice leciałeś, mrugałem i machałem, ale chyba nie dojrzałeś :D
Kurde widziałem że ktoś mrugał, ale myslałem że do tej Scanii co jechałem za nią. Dopiero potem moje szare komórki odpaliły że to do mnie :D No cóż do trzech razy sztuka, za trzecim już trzeba pogadać. A jechałem do Kędzierzyna Koźle na zrzutkę :)

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 20 lut 2016, 16:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2010, 23:09
Posty: 353
Samochód: MAN TGA/Opel Vectra B
Lokalizacja: Góra Kalwaria

No wkońcu trzeba :) Też w osoatniej chwili Cię zobaczyłem i dlatego tak prawie na równi a do tego gadałem akurat, ale Ty tak samo chyba bo ręka przy uchu :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: