Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 mar 2016, 0:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sty 2016, 1:53
Posty: 90
Samochód: Man F2000
Lokalizacja: Sławków

Nie wiem czy się nie mylę ale w piątek kolo 13 może 14 widzialem cię na a4 jakos kawalek za wrocławiem w strone katowic w ostatniej chwili zauwazylem chyba ze to nie ty to popraw mnie :)


Post Wysłano: 16 mar 2016, 17:11
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Minięte dziś na A4, szedł jak komornik po telewizor w stronę DE, pozdro do następnego

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 17 mar 2016, 20:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

Cytuj:
Nie wiem czy się nie mylę ale w piątek kolo 13 może 14 widzialem cię na a4 jakos kawalek za wrocławiem w strone katowic w ostatniej chwili zauwazylem chyba ze to nie ty to popraw mnie :)
Zgadza się jechałem do Skawiny rozładować, tzn zostawić auto bo korek na A6 skutecznie pokrzyżował wszystkie plany. Czasem nie jechał żółtą Scanią, bo taka mi mrugała długimi, wołałem na radiu ale cisza :P
Cytuj:
Minięte dziś na A4, szedł jak komornik po telewizor w stronę DE, pozdro do następnego
W ostatniej chwili Cię wypatrzyłem, tak szedłem że aż chłodnica nie wytrzymała i już jestem z powrotem w domu :D Również do następnego, może uda się coś dłużej :)

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 17 mar 2016, 20:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sty 2016, 1:53
Posty: 90
Samochód: Man F2000
Lokalizacja: Sławków

Cytuj:
Cytuj:
Nie wiem czy się nie mylę ale w piątek kolo 13 może 14 widzialem cię na a4 jakos kawalek za wrocławiem w strone katowic w ostatniej chwili zauwazylem chyba ze to nie ty to popraw mnie :)
Zgadza się jechałem do Skawiny rozładować, tzn zostawić auto bo korek na A6 skutecznie pokrzyżował wszystkie plany. Czasem nie jechał żółtą Scanią, bo taka mi mrugała długimi, wołałem na radiu ale cisza :P
Cytuj:
Minięte dziś na A4, szedł jak komornik po telewizor w stronę DE, pozdro do następnego
W ostatniej chwili Cię wypatrzyłem, tak szedłem że aż chłodnica nie wytrzymała i już jestem z powrotem w domu :D Również do następnego, może uda się coś dłużej :)

nie nie ja leciałem biała magnumka z niebieska krone i goniłem na rozładunek bo zwolnił mnie ten cały konwój wojska moze widziałes jak pare sprzetow wojskowych jechało :wink:


Post Wysłano: 21 kwie 2016, 23:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 maja 2011, 22:27
Posty: 55

Takiego gwiazdora spotkać w Wielkopolsce to rzadkość, więc trzeba było to uwiecznić!

Obrazek


Post Wysłano: 10 maja 2016, 22:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

W piątek około godziny 21 widziany koło stadionu we Wrocławiu :D Leciałeś w stronę A4/Kudowy a ja osobówką w drugą. Radio dawno wymontowane i nie miałem jak wołać :D Z daleka idzie poznać Magdalenę :P

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 10 maja 2016, 23:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

Cytuj:
W piątek około godziny 21 widziany koło stadionu we Wrocławiu :D Leciałeś w stronę A4/Kudowy a ja osobówką w drugą. Radio dawno wymontowane i nie miałem jak wołać :D Z daleka idzie poznać Magdalenę :P
Zgadza się, leciałem tradycyjnie do Ehingen ze szkłem. Jakoś przed 15 wyjechałem z Ostrowca. Apropo defacto, kumpel z firmy był jakąś godzinę przede mną, ale szef nie raczył powiedzieć że ktoś jeszcze jedzie. Udało się zjechać na miedzy i gonić dalej razem.
Autem zrobiłem już 100tyś km, obecny przebieg to 1104000 i narazie idzie jak szatan. Z planów to mają niedługo naczepę mi wymienić bo ta ni ma multilocka :D

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 09 cze 2016, 23:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Mistrzu,

nie leciałeś A4 noca z wtorku na środe w bodajże okolicach bolesławca, albo juz Zgorzelca, szczerze nie pamiętam, tak mnie muliło że aby charakterystyczne malowanie utkwiło mi w pamięci, :lol:
Samym koniem leciałem :twisted:

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 11 cze 2016, 17:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

Cytuj:
Mistrzu,

nie leciałeś A4 noca z wtorku na środe w bodajże okolicach bolesławca, albo juz Zgorzelca, szczerze nie pamiętam, tak mnie muliło że aby charakterystyczne malowanie utkwiło mi w pamięci, :lol:
Samym koniem leciałem :twisted:
Oj nie, w tych dniach smacznie spałem pod Norymbergą :lol: :lol:

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 13 cze 2016, 18:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2010, 23:09
Posty: 353
Samochód: MAN TGA/Opel Vectra B
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Machalem, mrugałem, wolałem jak z 2 ronda zjezdzales w Grójcu, ale cisza. Stałem 1 swoim DAFem


Post Wysłano: 13 cze 2016, 20:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

Cytuj:
Machalem, mrugałem, wolałem jak z 2 ronda zjezdzales w Grójcu, ale cisza. Stałem 1 swoim DAFem
Nic nie zauważyłem Ci powiem. Ogólnie to jestem wykończony psychicznie i fizycznie dzisiejszym dniem. Bardzo nie kontaktuje. Radyjko miałem włączone bo nawet mijalem się na 7 ... i zapomniałem z kim. Taki mam dzisiaj dzień. Zaraz spać bo łeb mi pęka.
Nastepnym razem to wyjedź mi przed maskę :D Wtedy już ni ma chvja że nie zobaczę. :P

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 13 cze 2016, 20:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2010, 23:09
Posty: 353
Samochód: MAN TGA/Opel Vectra B
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Chyba nie ma innej możliwości, bo to 2 czy nawet 3 mijanka i dalej cisza i nie widziałeś :D


Post Wysłano: 28 cze 2016, 20:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lut 2015, 16:16
Posty: 19
Lokalizacja: Chęciny

Na 99% widziana dzisiaj w Kielcach :D Nie dam sobie ręki uciąć, bo dosyć późno dostrzegłem Renie.

_________________
"Już Syrenka potrafiła osiągać prędkość światła…. zgaszonego. "


Post Wysłano: 02 lip 2016, 13:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

Cytuj:
Na 99% widziana dzisiaj w Kielcach :D Nie dam sobie ręki uciąć, bo dosyć późno dostrzegłem Renie.
Zgadza się, leciałem z Sandomierza. Tradycyjnie do Niemiec :lol:

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 09 lip 2016, 20:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lut 2014, 22:38
Posty: 54
GG: 5942119
Samochód: TGA 18.480
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Cytuj:
Cytuj:
Machalem, mrugałem, wolałem jak z 2 ronda zjezdzales w Grójcu, ale cisza. Stałem 1 swoim DAFem
Nic nie zauważyłem Ci powiem. Ogólnie to jestem wykończony psychicznie i fizycznie dzisiejszym dniem. Bardzo nie kontaktuje. Radyjko miałem włączone bo nawet mijalem się na 7 ... i zapomniałem z kim. Taki mam dzisiaj dzień. Zaraz spać bo łeb mi pęka.
Nastepnym razem to wyjedź mi przed maskę :D Wtedy już ni ma chvja że nie zobaczę. :P
Pare zdan pogadane na radyjku wiec tak źle nie było z kondy ją hehehe

_________________
Gdyby nie wady genetyczne MAN-a nie było by tego forum:)
Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem:)


Post Wysłano: 15 paź 2016, 14:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

W końcu zebrałem się i kupiłem u Karola firanki. Zresztą powoli zaczynam myśleć nad dodatkowym oświetleniem, bo chęci jakoś naszły, tylko jeszcze potrzeba piniędzy szefa i coś zadziałamy.
Co do auta obecnie 1156000 przebiegu, koła się krynco do przodu, tyłu, czasami skręcają. Oby tak dalej nic się nie psuło. Naczepa moja jak i ojca wystawiona na sprzedaż, więc może niedługo nastąpi jakaś zmiana. Auto też ma być sprzedane, ale coś od pół roku nie mogą się zebrać aby wystawić. Dlatego też bardzo nic przy nim nie robiłem. 8)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 15 paź 2016, 18:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sie 2016, 14:18
Posty: 248
Lokalizacja: PZ

Panie no teraz to zapraszam na weekend :lol:


Post Wysłano: 15 paź 2016, 20:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

Mam wrażenie jakbyś te boczne firanki zawiesił 'lewą' strona na zewnątrz. :roll:
Swoją drogą dziwi mnie, że jeszcze nikt nie oferuje do magnumek szyn pod firanki tak by można było się zasłonić dookoła.

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 15 paź 2016, 21:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lis 2011, 11:28
Posty: 155
Samochód: VOLVO

Która naczepa jest w lepszym stanie? Ma któraś ośke podnoszoną?


Post Wysłano: 15 paź 2016, 22:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

Cytuj:
Mam wrażenie jakbyś te boczne firanki zawiesił 'lewą' strona na zewnątrz. :roll:
Swoją drogą dziwi mnie, że jeszcze nikt nie oferuje do magnumek szyn pod firanki tak by można było się zasłonić dookoła.
Tak jest, zawiesiłem je i mówię "coś mi nie gra, na odwrót żeś zawiesił". Miałem je dzisiaj przewiesić, ale jakoś nie miałem weny bo od rana człowiek nabuzowany chodzi, bo grają w ch*ja z rozładunkiem. Jak znów zawitam do Belska, to mellise zaparzę i przewieszę. Chyba, że jutro nie będzie nic do roboty to podjadę.
Co do szyn, to patrzyłem na allegro ale nic nie znalazłem, myślałem zadzwonić do jakoś rozbitka czy by ktoś nie wykręcił i nie odsprzedał, ale zrobiłem po swojemu. I tak tylko firanki dla ozdoby, bo rolety mam wszystkie elektriko i nimi się zasłaniam. ;)
Cytuj:
Która naczepa jest w lepszym stanie? Ma któraś ośke podnoszoną?
Ja twierdzę, że moja jest lepsza od ojca, a ojciec na odwrót, że jego. Moja wydaję mi się, że lepiej się ciągnie, dach chodzi lżej, plandeka, u ojca jedynie kłonice lżej chodzą. U niego nie ma paleciary, u mnie jest chociaż obecnie jest do roboty. Moja i ojca ma targaną ośkę ;)
Linki do ogłoszeń:
http://allegro.pl/naczepa-wielton-i6558989694.html
http://allegro.pl/naczepa-wielton-i6558992520.html
http://allegro.pl/naczepa-wielton-i6558986249.html

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: