Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 cze 2016, 20:42
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Wstawią mu bak z LPG :P i będzie gites. Ewentualnie ze starego modelu Volva ten okrągły :D

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 17 cze 2016, 21:18

Użytkownik

Online

Online

Użytkownik


Rejestracja: 15 wrz 2009, 16:06
Posty: 641
GG: 1
Lokalizacja: Elbląg

Cytuj:
Patryk, Ty piszesz o zderzaku, popatrz, jakie On ma słupki pordzewiałe w tym kontenerze. To jest dopiero masa roboty ;)
A z tym wgiętym zbiornikiem to powinien zwrócić się do właścicieli Scanii. Oni to do perfekcji opanowali przeróbkę zbiornika paliwa. Z prostokątnego na owalny :mrgreen:
Haha
U mnie słupki ameliniowe, tego się nie maluje, a zbiornik mam cały choć różnie bywa to popytam na Radomsku, bo tam parę opowieści już słuchałem 8)


Post Wysłano: 20 cze 2016, 2:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
A z tym wgiętym zbiornikiem to powinien zwrócić się do właścicieli Scanii. Oni to do perfekcji opanowali przeróbkę zbiornika paliwa. Z prostokątnego na owalny :mrgreen:
Na szczęście tym razem to nie ja zrobiłem, bo w Manie zbiornik ochrzciłem własnoręcznie czy tam po swojemu - jak zwał tak zwał :D

Zawsze mówiłem, że Niemcy to nie trakery tylko amatorka :D

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 16 lip 2016, 0:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

Mijalim my się przed Legnicą, w środę jakoś ok 4 nad ranem. Nie wołałem bo nawet radia nie miałem włączonego. :)

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 16 lip 2016, 4:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Mijalim my się przed Legnicą, w środę jakoś ok 4 nad ranem. Nie wołałem bo nawet radia nie miałem włączonego. :)
Ta, widziałem w ostatniej chwili, ale nie byłem pewny czy to Ty :-)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 25 lip 2016, 11:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sie 2013, 17:18
Posty: 208

Ladnie stalo na MT tylko krzywo i caly czas na klimie. Spales w dzien czy jak???


Post Wysłano: 25 lip 2016, 12:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1066
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Spanie jest dla słabych. Prawda Daniel? :D


Post Wysłano: 26 lip 2016, 9:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Spanie jest dla słabych. Prawda Daniel? :D
Oj trochę przesadziłem z niespaniem i niestety poddałem się na całą sobotę, od 10 do 18 spałem jak zabity, ponoć nie dało się mnie obudzić. No cóż, bywa :D

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 27 lip 2016, 21:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 948
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

No nie dalo, a po 18 ledwo żywy z ruda w kubeczku wojowales. :D

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 28 lip 2016, 14:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Kto kubkiem wojuje od kubka ginie :D

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 02 sie 2016, 20:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2009, 17:59
Posty: 147
Samochód: R500
Lokalizacja: DSR

Pan Miodek Polskiego Transporu, akcja z rozbiórką paki śledzia, bez Ciebie by to nie poszło :lol: :lol: :lol: Pozytywnie, miło było poznać ;) To ja ten złomiarz, Dawid, Gacek :lol:


Post Wysłano: 08 lis 2016, 17:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Taki mały aktual :)

Obrazek Obrazek Obrazek

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 08 lis 2016, 17:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Approved. Jest w tym sex.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 08 lis 2016, 17:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

No wyszło Ci to dobrze Holendrzy mogą Ci się kłaniać :P


Post Wysłano: 08 lis 2016, 17:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2010, 16:14
Posty: 305
GG: 12497047
Samochód: SCANIA STREAMLINE

"Kolego!!! Jesteś głupi że inwestujesz tak w auto szefa!!! Przecież to ma zarabiać i jeździć a nie wyglądać!!! Szeroki kapeć to pewnie też za swoje. Ah brak mi słów na takich kierowców. Aha i szkoda że to tylko typowa flotwówka, tuning na takim aucie nigdy nie będzie dobrze wyglądał i nie jest opłacalny :D" :lol:

P.S Mody jak najbardziej na wielki + :mrgreen:


Post Wysłano: 08 lis 2016, 18:34

Ładnie siadło, powodzenia w kolejnych modach. :wink:


Post Wysłano: 08 lis 2016, 18:38
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Jest kozak! Widziany w poniedziałek rano jak wyjeżdżałeś z DBK.

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 08 lis 2016, 19:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

Cytuj:
"Kolego!!! Jesteś głupi że inwestujesz tak w auto szefa!!! Przecież to ma zarabiać i jeździć a nie wyglądać!!! Szeroki kapeć to pewnie też za swoje. Ah brak mi słów na takich kierowców. Aha i szkoda że to tylko typowa flotwówka, tuning na takim aucie nigdy nie będzie dobrze wyglądał i nie jest opłacalny :D" :lol:

P.S Mody jak najbardziej na wielki + :mrgreen:
Przestań robić z siebie idiote. Bo to ze nim jesteś to udowodniłeś w innym temacie.

Co do samochodu, to już tak finalnie zostaje czy jeszcze coś będziesz dłubać?


Post Wysłano: 08 lis 2016, 19:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Veray i szupek, dajcie spokój. Kolejne posty z zaczepkami lub inwektywami będą kasowane.

Kikut, całkiem dobrze ten gruz wygląda. :-)


Post Wysłano: 08 lis 2016, 19:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Teraz priorytetem jest okleić kabinę. Napis tej samej treści co był na Manie, tylko inna czcionka. Założę te boczki koło maski, po 2 dodatkowe kierunki na narożniki i generalnie na bokach szoferki po 3 pasy, dość typowo dla Volvo, coś na zasadzie firmy West Trans, tylko oczywiście dopasowane do moich potrzeb i w ciekawych moim zdaniem kolorach.

W międzyczasie mam plan pogrzebać przy wnętrzu. Generalnie boczki drzwi z ciekawym pomysłem i tylna ściana w piku z jakimś nietypowym motywem. Nie chcę zbyt wiele zdradzać, bo marnuję na same plany i pomysły dużo czasu, a naśladowców mam wielu i wolałbym być pierwszy :D

Na wiosnę trochę grubiej, bo marzą mi się płaskie osłony międzyosiowe z blachy w kolorze oczywiście i wisienką na torcie będzie pusty wydech.

Dużo rzeczy drobnych typu lampki finansuje sam, grubsze rzeczy jak malowania, osłony czy wnętrze sponsoruje szef, wyznacza jakiś tam budżet, który akceptuje i moja sprawa, żebym się zmieścił. Dużo potrafię zrobić sam także jakoś to wychodzi fajnie, dosyć tanio i moim zdaniem efektownie. To tak, żebyście wiedzieli :-)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: