Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 10 z 11 [ Posty: 202 ] Przejdź na stronę Poprzednia 17 8 9 10 11 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 lis 2016, 20:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

pewnie kolego musisz tyrać za dwóch żeby szef tak "piniondze" dawał :(

:mrgreen:

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Tytuł: Volvo FH440 GL
Post Wysłano: 08 lis 2016, 20:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
pewnie kolego musisz tyrać za dwóch żeby szef tak "piniondze" dawał :(

:mrgreen:
Leżeniem się nie zarobi przeca. :D auto na krążki to i na tjuningi jest :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 08 lis 2016, 21:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Teraz priorytetem jest okleić kabinę. Napis tej samej treści co był na Manie, tylko inna czcionka. Założę te boczki koło maski, po 2 dodatkowe kierunki na narożniki i generalnie na bokach szoferki po 3 pasy, dość typowo dla Volvo, coś na zasadzie firmy West Trans, tylko oczywiście dopasowane do moich potrzeb i w ciekawych moim zdaniem kolorach.

W międzyczasie mam plan pogrzebać przy wnętrzu. Generalnie boczki drzwi z ciekawym pomysłem i tylna ściana w piku z jakimś nietypowym motywem. Nie chcę zbyt wiele zdradzać, bo marnuję na same plany i pomysły dużo czasu, a naśladowców mam wielu i wolałbym być pierwszy :D

Na wiosnę trochę grubiej, bo marzą mi się płaskie osłony międzyosiowe z blachy w kolorze oczywiście i wisienką na torcie będzie pusty wydech.

Dużo rzeczy drobnych typu lampki finansuje sam, grubsze rzeczy jak malowania, osłony czy wnętrze sponsoruje szef, wyznacza jakiś tam budżet, który akceptuje i moja sprawa, żebym się zmieścił. Dużo potrafię zrobić sam także jakoś to wychodzi fajnie, dosyć tanio i moim zdaniem efektownie. To tak, żebyście wiedzieli :-)
[wycenzurowano]! Ja sie nie mogie doprosić, zeby żarówki jeden z drugim se powymieniał, albo chociaż przewietrzył te trolownie...

Volvo kosa!

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 08 lis 2016, 21:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2006, 16:37
Posty: 2124
GG: 4819725
Samochód: MAN
Lokalizacja: Baćkowice

Cytuj:
Na wiosnę trochę grubiej, bo marzą mi się płaskie osłony międzyosiowe z blachy w kolorze oczywiście i wisienką na torcie będzie pusty wydech.
Da rade zrobić pusty wydech przy euro 5 :?: Bo z tego co wiem to od razu będzie walić błędami sonda NOX.

_________________
MAN


Post Wysłano: 08 lis 2016, 22:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Pierwsze E5 nie miały czujnika nox, nie potrzeba emulatora, żeby jeździć bez szczocha, mocy nie odcina. Jak mieliśmy paryżanki dxi to po wybiciu katów szły jak dzikie.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 08 lis 2016, 22:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Pierwsze E5 nie miały czujnika nox, nie potrzeba emulatora, żeby jeździć bez szczocha, mocy nie odcina. Jak mieliśmy paryżanki dxi to po wybiciu katów szły jak dzikie.
Słuchajcie mądrego, bo dobrze gada!

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 08 lis 2016, 22:41
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

W razie czego wyślę ci paczką taśmę zbrojoną to zakleisz odpowiedni fragment wyświetlacza co byś miał spokój.

Jest moc.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 08 lis 2016, 23:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
[wycenzurowano]! Ja sie nie mogie doprosić, zeby żarówki jeden z drugim se powymieniał, albo chociaż przewietrzył te trolownie...

Volvo kosa!
Za mało dajesz na odświeżacze :x

Świetnie wyglądają te felgi, nie myślałeś, żeby dać np. piasty i kapsle granatowe?


Post Wysłano: 08 lis 2016, 23:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Świetnie wyglądają te felgi, nie myślałeś, żeby dać np. piasty i kapsle granatowe?
Taki był plan, ale zostaje tak jak jest, po oklejeniu kabiny to zacznie się kleić z resztą, bo na razie średnio jest spójne, wiem :-)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 09 lis 2016, 12:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lip 2008, 12:00
Posty: 255
GG: 705962
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław

Przed chwilą widziany na wysokości Osiek kierunek Jelenia Góra. Wygląda bardzo dobrze. Z daleka było widać że to ty.

_________________
Pozdrawiam GRUBY131


Post Wysłano: 09 lis 2016, 21:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2006, 16:37
Posty: 2124
GG: 4819725
Samochód: MAN
Lokalizacja: Baćkowice

Cytuj:
Pierwsze E5 nie miały czujnika nox, nie potrzeba emulatora, żeby jeździć bez szczocha, mocy nie odcina. Jak mieliśmy paryżanki dxi to po wybiciu katów szły jak dzikie.
Tu ameryki nie odkryłeś bo man bez adblue też mocy nie odcina. Tylko spróbuj mu odłączyć rure od katalizatora to zobaczysz całą litanie błędów :mrgreen:

_________________
MAN


Post Wysłano: 09 lis 2016, 21:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Nie zobaczy, jak już to zaświeci zolta kontrolka, ten silniczek. Tam nie ma czujki Nox za wydechem. A że pewnie adblue i tak juz sie emuluje, to wydech można odciąć za elastycznym łącznikiem i nic nie bedzie walić.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 09 lis 2016, 22:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

AdBlue jest popsute, a z racji tego, że nie odcina mocy i że mam mały upierdliwy zbiornik to się z naprawą nie śpieszę ;-)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 11 lis 2016, 20:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Mijaliśmy się jakiś miesiąc temu na DK92 pod Poznaniem, wołałem na radiu, ale cisza.

A co do ostatnich "modów" - Jest doskonałym przykładem na to, że bardzo niewiele, ale z gustem zgranych elementów trzeba by auto zwracało na siebie uwagę. Fela sucz! :mrgreen:

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 11 lis 2016, 20:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2011, 20:10
Posty: 654
Lokalizacja: Poznan

Nie lepiej zamiast miedzyosiowek wypolerować zbiorniki i obejmy dać w kolor? Zmiany na wieki plus.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=7ryGYWs ... r_embedded


Post Wysłano: 11 lis 2016, 21:50
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Też by fajnie wyglądało. Ale raz, że od pędzla roboty, ciężko ten efekt utrzymać no chyba, że ma się czas np. na pauzie (A Łysy takiego czasu nie ma! Bo w Hamburgu kolejna puszka czeka na wywóz!), a gładkie międzyosie są zajekurdejedwabiściesexy. Więc ja osobiście stawiam na osłony.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 11 lis 2016, 22:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Plan jest taki jaki jest, a zbiorniki polerowane nigdy do mnie aż tak nie przemawiały. Będą osłony.

A to mała wizualizacja. Oprócz tego będzie jeszcze glob ze starym Container Expressem ;-)
Obrazek

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 11 lis 2016, 23:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Paski spoko, ale logo Volvo jakoś tak średnio :wink:
Może nie iść z tymi paskami równolegle do gleby, tylko zejść po skosie, równolegle do dolnej krawędzi bocznej szyby i dojść do grilla, tak jak w tym FH4?
https://farm6.staticflickr.com/5623/210 ... 4a5d_b.jpg


Post Wysłano: 11 lis 2016, 23:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Dobrze w ryj siadzie z tymi pasami! Ogarnij fele w naczepie :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 23 lis 2016, 10:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sie 2016, 14:18
Posty: 248
Lokalizacja: PZ

Spało się czy się udawało? :lol: Widziany w poniedziałek pod Monachium.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 10 z 11 [ Posty: 202 ] Przejdź na stronę Poprzednia 17 8 9 10 11 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: