Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 1 z 16 [ Posty: 311 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 516 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 wrz 2014, 12:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Witam, dostalem "awans" jakkolwiek to zabrzmi i nowe auto w firmie. ;) Samochod to Mercedes Actros MP3 z 440 konnym silnikiem i w pelni automatyczna skrzynia biegow. W porowananiu do poprzednika to zdecydowany skok w komforcie, o kilka poziomow do gory. ;) Przestrzen w kabinie i jej zawieszenie nieporownywalnie lepiej wypada niz w mniejszym bracie, ktorym jezdzilem wczesniej. Samochod za sprawa koloru i pomalowanych elementow jest na tyle charakterystyczny, ze chyba kazdy forumowicz zobaczy go na drodze haha.:)

Naczepa to platforma zrobiona ze zwyklej plandeki, dzieki czemu to totalna katastrofa do transportu gabarytowego, jaki wykonujemy. ;) Wygina sie i bedac w swojej 3 trasie w firmie juz sie zalamala i wymaga remontu... Fajne w niej jest to, ze posiada uchwyty kontenerowe umozliwiajace montaz kontenerow 20", 40", 45" i 2 x 20". Procz tego wysuwa sie zderzak, dzieki czemu zezwolenia pozwalaja na transport do 22.5m dlugosci.

Marka: Mercedes-Benz
Model: Actros MP3
Rok produkcji: 2008
Przebieg: 400tys
Wyposażenie: Standard ze wszystkim co potrzeba i mniej potrzeba, jak podswietlana gwiazda, skorzana kierownica, aktywny tempomat, asystent pasa ruchu itp.
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: Schwarzmuller, platforma z 2011r
Obsługiwane kierunki: Europa

Kilka zdjec z ostatnich tras. ;) Samochodem jezdze od poczatku jak przyszedl do firmy, czyli jakies 4 tygodnie i poza naczepa jestem bardzo zadowolony. Ostatnie fotki to ladunek, ktory wiozlem w ostatniej trasie z ktorej wrocilem wczoraj. Elementy szerokie na 4.7m z poludniowej Polski az do Aberdeen, w polnocnej Szkocji. :)

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek


Post Wysłano: 19 wrz 2014, 12:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

Faktycznie dość wyróżniający sie kolor jak na Mercedesa.
Podziwiam ludzi, którzy woża gabaryty. Zawsze jak mnie jakiś mija, to jestem pod wrażeniem.


Post Wysłano: 19 wrz 2014, 13:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 wrz 2011, 12:21
Posty: 19
GG: 1
Lokalizacja: W-wa

Piękny Mesiek :D Czekam na aktuale, na pewno będę tu zaglądał ;)

_________________
Wielki truck oto marzeń szczyt, taki wóz ciągle mi się śni ...
http://www.flickr.com/photos/scania620/


Post Wysłano: 19 wrz 2014, 16:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2012, 14:20
Posty: 141
GG: 42205471
Lokalizacja: Poznań

Tak jak już pisałem, świetny jest. Ilość pomalowanych elementów robi wrażenie.

_________________
Van Doorne's Automobiel Fabriek.


Post Wysłano: 19 wrz 2014, 17:11
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Czyżby ex. Axel Urlich ? Kozacki kolor :)

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 19 wrz 2014, 20:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Jak masz rozwiązaną sprawę podłączenia koguta przy naczepie? Jakieś gniazdko? Możesz zrobić fotę? :)


Post Wysłano: 19 wrz 2014, 23:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Ty gościu stałeś tydzień temu w czwartek rano w towarzystwie pilota na pompie przy a2 u wroga?
Na bank, kojarzyłem auto, ale ruszałem po krótkiej pauzie, a u Ciebie zasłony opuszczone to mówię nie budzę. :wink:


Post Wysłano: 20 wrz 2014, 0:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Cytuj:
Czyżby ex. Axel Urlich ? Kozacki kolor :)
Tak jest, masz panie oko. ;)
Cytuj:
Jak masz rozwiązaną sprawę podłączenia koguta przy naczepie? Jakieś gniazdko? Możesz zrobić fotę? :)
Zwykle gniazdo, kogut pod 24V. Zrobie fotke jak wyjade.
Cytuj:
Ty gościu stałeś tydzień temu w czwartek rano w towarzystwie pilota na pompie przy a2 u wroga?
Na bank, kojarzyłem auto, ale ruszałem po krótkiej pauzie, a u Ciebie zasłony opuszczone to mówię nie budzę. :wink:
Stalem u wroga tydzien temu w towarzystwie pilota, ale we wtorek bodajze. Na Rhynernie. W czwartek gonilem juz po Anglii. Stanelismy jakos przed 6 rano i stalem do 22, bo u wroga inaczej z gabarytem nie polecisz... :(

Dzieki za komentarze wszystkim. :)


Post Wysłano: 20 wrz 2014, 4:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Dokładnie wtorek, pomyliło mi się już to wszystko. Byłem skłonny nawet obudzić, ale wtedy jeszcze nie wiadomo było czy zostajesz na tym aucie czy nie, a nie chciałem żeby jakiś Gonzoo czarny charakter z samego rana mi narzekał w razie pomyłki i zastania kolegi z firmy.
To nic, do następnego. :wink:


Post Wysłano: 20 wrz 2014, 11:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Pomalowane elementy robią robotę- wóz wygląda świetnie! Kolor również dodaje mu uroku. Z racji, że to mega traci na braku dokładki, no ale wiadomo - nie jest to zbyt praktycznie, tym bardziej jeśli rozładowujesz w "dziwnych" miejscach, a tak pewnie bywa.
Przydałaby by mu się pewnie delikatna polerka co?

Piękny sprzęt, a za skórzaną kierownicę w dużym sporo bym dał, bo jest to przepaść w kontakcie dłoni ze zwykłą a skórzaną kierownicą. Pozazdrościć! ;)

Szerokości!

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 20 wrz 2014, 11:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4061
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Już kiedyś pisałem, że dokładka idzie seryjnie; albo ktoś ściągnął, albo ktoś zamówił auto bez.

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 20 wrz 2014, 12:10
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Ale maszynka. :) Co sądzisz o pomyśle pomalowania felg na czarno z żółtą obręczą i żółtymi piastami? :) Chyba brzmi seksownie :P

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 20 wrz 2014, 13:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 paź 2011, 22:24
Posty: 54
Samochód: Osobowy
Lokalizacja: Lubin

Kolor robi robotę, powodzenia! ;)


Post Wysłano: 20 wrz 2014, 15:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Cytuj:
Dokładnie wtorek, pomyliło mi się już to wszystko. Byłem skłonny nawet obudzić, ale wtedy jeszcze nie wiadomo było czy zostajesz na tym aucie czy nie, a nie chciałem żeby jakiś Gonzoo czarny charakter z samego rana mi narzekał w razie pomyłki i zastania kolegi z firmy.
To nic, do następnego. :wink:
To teraz sie zgadza, to bylem sam ja. Jak szlifujesz A2 w te i na zad, to latwo sie spiknac, ja zawodowy "dwojkowiec". ;)
Cytuj:
Pomalowane elementy robią robotę- wóz wygląda świetnie! Kolor również dodaje mu uroku. Z racji, że to mega traci na braku dokładki, no ale wiadomo - nie jest to zbyt praktycznie, tym bardziej jeśli rozładowujesz w "dziwnych" miejscach, a tak pewnie bywa.
Przydałaby by mu się pewnie delikatna polerka co?

Piękny sprzęt, a za skórzaną kierownicę w dużym sporo bym dał, bo jest to przepaść w kontakcie dłoni ze zwykłą a skórzaną kierownicą. Pozazdrościć! ;)

Szerokości!
No fajnie, ze sie podoba. Co do dokladki to nie wytrzymala by tygodnia. ;) Czesto wozimy na wiatraki, po polnych drogach, czesto rozne konstrukcje na budowy itd. Nie do takiej roboty taki sprzet, jak mowisz. ;) Polerka byla jakas robiona, ale nedznie to wyszlo. Dol caly jest malowany swiezo, bo auto przyszlo do firmy uderzone. Kabina i pare innych elementow odroznia sie kolorem, bo elementy nieuszkodzone nie byly malowane i sa nieco wyblakniete. Ale bez tragedii. ;) Kierownica faktycznie robi robote! Dzieki.
Cytuj:
Ale maszynka. :) Co sądzisz o pomyśle pomalowania felg na czarno z żółtą obręczą i żółtymi piastami? :) Chyba brzmi seksownie :P
Co ciekawe auto przyjechalo na czarnych felgach heh. Z tym ze auto bylo po wypadku i lewa felga z przodu byla cala pognieciona i nie nadawla sie juz do niczego. A szkoda, bo felgi byly czarne, a na przodie szeroka opona. Pomalowane wygladaloby napewno fajnie, ale watpie ze ja bede sie tego sam tykal. :) Moze jestem leniwy, ale jak zjezdzam na ten weekend to nie chce mi sie nawet patrzec w strone bazy, a co dopiero isc i pracowac hehe.


Post Wysłano: 20 wrz 2014, 17:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2009, 15:49
Posty: 288
Samochód: 21' 590 S
Lokalizacja: G D A Ń S K

400 tysięcy w 6 lat. Ale robili potężne przebiegi w niemczech :D

_________________
KINGS NEVER DIE


Post Wysłano: 24 wrz 2014, 7:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1066
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Tak z innej beczki, macie Premiumkę I z platformą na ZGY? wyprzedzałem taką w poniedziałek.


Post Wysłano: 24 wrz 2014, 10:02
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Premiumki to z firmy Trans-Gryf jeszcze jeżdżą na ZGY pod platformami.

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 25 wrz 2014, 14:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Witam z okolic Glasgow, gdzie stoje na rozladunku od wczoraj, a oni nie zamierzaja mnie w ogole rozladowac z nieznanych ludzkosci przyczyn. Zaraz trafi mnie jasny szlag, bo ja powinienem juz dojezdzac do promu i plynac do Rotterdamu, tam ladowac i gonic do domku jak bialy czlowiek. Nikt nic nie wie co jak i dlaczego, a ja stoje jak ch... w kisielu. Dobrze, ze chociaz chwycilem wifi za rogi, to cos napisze w celach rozrywkowo informacyjnych. ;)
Cytuj:
400 tysięcy w 6 lat. Ale robili potężne przebiegi w niemczech :D
Oj smigal jak glupi hehe, jezdze nim miesiac i prawie podwoilem ten przebieg hehe. U nas nadrobi, tutaj sie duzo jezdzi. ;) Pzebieg potwierdzony. :)
Cytuj:
Tak z innej beczki, macie Premiumkę I z platformą na ZGY? wyprzedzałem taką w poniedziałek.
Nie, u nas 3 mercedesy i 1 maniek. To musiala byc premiumka wlasnie z Trans-Gryfu, ewentualnie od Grabowieckiego. Firmy z okolic. ;)

A teraz fotki, ktore porobilem w tej nieszczesnej trasie, w ktorej wlasnie stercze.

Zaczalem trase od spotkania z kolega z forum. ;) Krotko, bo tylko wykrecilem sobie 15min i musialem jechac dalej, ale pamiatkowe zdjecie jest.

Obrazek

W samochodzie male zmiany, nowe "convoiki". Juz nie musze wieszac plandek, tylko pelna profeska, motylki, te sprawy haha.

ObrazekObrazek

Kolega pytal o koguta, kogut jest na magnesie, a w naczepie zwykle gniazdo. ;) Wyglada to tak:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

A tutaj najnowszy bajer w samochodzie, ja jestem zachwycony jak to wyglada. ;) Zupelnie inaczej w srodku, przyjemniej i jasniej.

ObrazekObrazek


Post Wysłano: 25 wrz 2014, 15:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Kurcze no ma coś w sobie skubany, że co nowe foto to mi się coraz bardziej podoba! Jest genialny!
Druga sprawa - wielki + za wnętrze - tak masz na co dzień utrzymane? Jeśli tak to witam w klubie i chylę czoła, bardzo szanuję ludzi, którzy tak dbają o auto.

Tabliczka na masce - no kurcze jakoś tak niezbyt tam leży, ale znowu- to nie ma wyglądać tylko być praktyczne, a jak widać jest dużo bardziej niż plandeki.

No jeździłbym tym Twoim Roburem, choć z moim "Bussingiem" też nie mogłem narzekać :mrgreen:

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 25 wrz 2014, 22:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2012, 14:20
Posty: 141
GG: 42205471
Lokalizacja: Poznań

Wielki szacunek za wnętrze. Wygląda to bardzo przytulnie. Tak z innej beczki, myślałeś może o żółtej folii na halogenach w zderzaku? :)

_________________
Van Doorne's Automobiel Fabriek.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 16 [ Posty: 311 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 516 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: