Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 07 paź 2015, 21:11
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
Koluniu gdzie nasza wspólna fotka? Hę?
Jak zjadę w sobotę do Hacjendy to będzie wspólne. Póki co to majtki w drodze zmieniam a jak Bóg da jakiś Stau to rumuński prysznic biore Panie. Taka sytuacja! Ciężki transport nie ma srania po krzakach. :lol:

Póki co czasu nie ma ani sprawnego łącza. Na sobotę czy niedziele się pojawi :) ty tam przyjacielu mojej żony (której nie mam) wypoczywaj bo moż le zaś się uda zjechać :)

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 08 paź 2015, 20:35
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Udało się znaleźć wifi prędkość gicior to pokusiłem się o wstawienie fotek. Ustawka z kłalitim udana dwukrotnie. Zapewne nie ostatnia ;)
Obrazek

I kilka pstryków:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obecnie mam 1 022 500km przebiegu. Działa bez zarzutu. Na początku listopada biorę urlop i ogarniam oświetlenie pod względem elektrycznym. Ponadto poprawię pikowanie na łóżku bo wygląda przeciętnie. Mam nadzieję, że w kolejnym roku coś więcej zdziałam. Enjoy!

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 09 paź 2015, 14:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2014, 0:18
Posty: 12
Samochód: Daf

Po naprawie zderzaka inne auto! A może jakbyś "rozsunął" cytryny nie lepiej by wyglądało? :> Ogólnie na plus, powodzenia :))


Post Wysłano: 09 paź 2015, 21:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

Jak Ty to zdjęcie zrobileś! Móje żelazo wygląda jak jakiś resorak a to TIR przeca :(

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Post Wysłano: 10 paź 2015, 20:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

Siadło to wszystko, trzeba przyznać, czekam na dalsze modyfikacje koligen :D

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 11 paź 2015, 10:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2007, 10:29
Posty: 878
GG: 5761457
Samochód: Actros 4141
Lokalizacja: Nysa

Bardzo mi się podoba Twój Daf. Wygląda efektownie ;)


Post Wysłano: 18 paź 2015, 11:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lis 2008, 12:04
Posty: 172
GG: 2342906
Samochód: Mercedes Mp3 440

Brakuje Ci na nim moich naklejek!!!!


Post Wysłano: 15 lis 2015, 23:58
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
Jak Ty to zdjęcie zrobileś! Móje żelazo wygląda jak jakiś resorak a to TIR przeca :(
To nie zdjęcie tylko te Twoje małe kółka przy Mieczysławie. ;)
Cytuj:
Bardzo mi się podoba Twój Daf. Wygląda efektownie ;)
Dzięki! :) Stawiam dziewicze kroki w tym kierunku więc jeszcze trochę poprawek mnie czeka.
Cytuj:
Brakuje Ci na nim moich naklejek!!!!
Mam pewien pomysł. Ale w kolejnym roku już go zrealizuje.
Cytuj:
Po naprawie zderzaka inne auto! A może jakbyś "rozsunął" cytryny nie lepiej by wyglądało? :> Ogólnie na plus, powodzenia :))
Cytryny wymieniam na nowe więc na pewno zmienię ich położenie.
Cytuj:
Siadło to wszystko, trzeba przyznać, czekam na dalsze modyfikacje koligen :D
Dzięki! No akurat będą kolejne modyfikacje. ;)

Ostatnie parę tygodni to liczne usterki spowodowane po prostu zmęczeniem materiału i żywotnością. I tak była to wymiana króćca łączącego termostat z blokiem slinika, wymiana pompki przetłaczającej paliwo z małego od dużego zbiornika oraz czujnik stanu paliwa, zamontowanie nowej puszki z "rozdzielaczem" na lampy w naczepie. Oraz montaż nowych lusterek od kierowcy bo w Szwajcarii gościu nie raczył zwolnić i urwał mi oba lustra. I tak szczęście, że nie wyrwał ramienia czy nie wybił mi bocznej szyby. Poza tym auto śmiga jak trzeba. Aaa no i zamontowałem dodatkową skrzynkę narzędziową więc teraz wszystko pomieściłem bez problemu :) Powoli zbliżam się do wymiany opon z przodu. I dostałem info, że mogę zakładać szeroki kapeć. Felgi już mam pozostaje piaskowanie i malowanie po czym założenie nowym gum. :)

Wspólne mycie silników z tatą
Obrazek

Mój nowy "Jasiu". Jakoś coraz chętniej śpię z twarzą do poduszki :D
Obrazek

Ostatnio sprzątałem kabinę i załatwiłem swoją poprzednią tabliczkę. Z faktu, że okoliczni znajomi często mówią na mnie Bauer, to i zmieniła się ksywa na tablicy. :P
Obrazek

No i oczekiwana paczka od Mikołaja. Grzeczny być musiałem bo już w Listopadzie mnie odwiedził :D Jak pogody dopiszą to pomontuje i mam nadzieję, że do zimy w końcu będę miał na tyle wolnego czasu by ogarnąć elektrykę, bo mnie irytuje jazda z taką ciemnicą ;)
Obrazek

PS. Aaa jeśli przez minione 2 tygodnie, ktoś mnie spotkał a próbował wywołać na radiu to mogłem go nie słyszeć bo miałem rozstrojone radio ale już powinno być ok.

Pozdrawiam!

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 16 sty 2016, 19:16
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Halo Halo. od 23 grudnia siedzę na tyłku i pełen luz. Auto zostawiłem u mechanika z litanią życzeń. W sumie wszystko zrobione a było tego trochę. Felgi w oraz piasty w naczepie dostały odświeżone poprzez piaskowanie i malowanie. Ta sama sytuacja tyczy się konia gdzie na przód wszedł szeroki kapeć. Zderzak odmalowany podobnie z "programi" przy wejściu. W naczepie do regulacji poszły zamki w drzwiach, wyprostowanie poprzeczki w dachu oraz nowa linka celna bo starą szlag trafił. Ponadto na cały zestaw doszły nowe kapsle na szpilki. No i fakt, który najbardziej mnie cieszy to ogarnięcie nareszcie oświetlenia. Lampeczki Świecooo oczka się szklooo laski piszczooo i majciory przez głowę ściągajooo. Ogółem projekt jaki zamierzałem został zrealizowany. Teraz czas na plastiki, może jakieś malowanie i pomysł na kabinę w środku. Ale to już, kiedy będzie ciepło. Ponadto na przód siadła nowa falbana już w stylu NL, za sprawą pewnego agenta, co to się powozi holenderskim busem ;) Laba się skończyła, czas się wziąć za robotę i tak w poniedziałek cisnę do Konina zrzucić papier z naczepą innego kierowcy a we wtorek ładuję tapicerkę na Niemcy. Na liczniku 1 050 000km. Wszystko hula jak trza.

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Nocne zdjęcia marnej jakości bo z telefonu. Może czas zainwestować w jakiegoś skromnego Nikona z półki D3000 chyba z zupełności wystarczy. Z efektów jestem ZADOWOLONY. :)

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 16 sty 2016, 20:58
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Jeszcze te na dachu obrysowki na pomaranczowo, a tak to swietny efekt :)

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 17 sty 2016, 0:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

Na dachu lepiej nie bo są już na spojlerze i wg mnie będzie już tego za dużo. Jak dla mnie bardzo ciekawie to wyszło. Jeszcze może atrapa w kolor, albo coś zrobić bo za czorno wg mnie :D I szeroki sporą robotę też zrobił :D

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 17 sty 2016, 0:11
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Ale wtedy będzie wszystko w jednym kolorze, bo tak to niezbyt wygląda teraz, taki mały mankamencik :)

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 17 sty 2016, 11:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2008, 11:41
Posty: 28
Samochód: TGX 18.440 E6
Lokalizacja: Głogów

Tak jak Marek wspomniał na globie obrysówki na pomarańczowo oklej Panie, dolną atrape na biało, lustra na biało, kapcie czarno białe i zabawa :)

_________________
"Jak magnes wciąż przyciągasz mnie
Czy tego znowu chcę czy nie
Gdzieś magnes skryty w sobie masz
Kolejny raz połączy nas.." Reni Jusis


Post Wysłano: 17 sty 2016, 16:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Jest zajebiście i nic nie zmieniaj oprócz obrusów na pomarańczowe w globa. Ten czarny na atrapie plus pomarańczowe helle gra idealnie


Post Wysłano: 19 sty 2016, 20:44
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
Jeszcze te na dachu obrysowki na pomaranczowo, a tak to swietny efekt :)
Cholera zapomniałem o nich ale już gadałem z takim jedbym szpecem kupie folie i okleje je i będzie wtedy siedziało. Bo faktycznie gryzie się ten pomarańcz z tą chłodną bielą ledów. :)
Cytuj:
Na dachu lepiej nie bo są już na spojlerze i wg mnie będzie już tego za dużo. Jak dla mnie bardzo ciekawie to wyszło. Jeszcze może atrapa w kolor, albo coś zrobić bo za czorno wg mnie :D I szeroki sporą robotę też zrobił :D
Dzięki na atrapę mam plan ale to wiosną porobie. :)
Cytuj:
Tak jak Marek wspomniał na globie obrysówki na pomarańczowo oklej Panie, dolną atrape na biało, lustra na biało, kapcie czarno białe i zabawa :)
Koła miały być właśnie czarno białe z białą piastą ale szef miał inne zdanie i zostało w standardzie :) nie mam o to żalu bo w końcu auto jego własnością ja tylko jeżdżę.
Cytuj:
Jest zajebiście i nic nie zmieniaj oprócz obrusów na pomarańczowe w globa. Ten czarny na atrapie plus pomarańczowe helle gra idealnie
Właśnie myślę zrobić atrapę na akryl jak u ciebie a na dole to samo tylko tą szeroką obwódkę w kolor kabiny. A potem pomału resztę. :)

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 19 sty 2016, 21:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Cytuj:
Jeszcze te na dachu obrysowki na pomaranczowo, a tak to swietny efekt :)
Cholera zapomniałem o nich ale już gadałem z takim jedbym szpecem kupie folie i okleje je i będzie wtedy siedziało. Bo faktycznie gryzie się ten pomarańcz z tą chłodną bielą ledów. :)
Cytuj:
Na dachu lepiej nie bo są już na spojlerze i wg mnie będzie już tego za dużo. Jak dla mnie bardzo ciekawie to wyszło. Jeszcze może atrapa w kolor, albo coś zrobić bo za czorno wg mnie :D I szeroki sporą robotę też zrobił :D
Dzięki na atrapę mam plan ale to wiosną porobie. :)
Cytuj:
Tak jak Marek wspomniał na globie obrysówki na pomarańczowo oklej Panie, dolną atrape na biało, lustra na biało, kapcie czarno białe i zabawa :)
Koła miały być właśnie czarno białe z białą piastą ale szef miał inne zdanie i zostało w standardzie :) nie mam o to żalu bo w końcu auto jego własnością ja tylko jeżdżę.
Cytuj:
Jest zajebiście i nic nie zmieniaj oprócz obrusów na pomarańczowe w globa. Ten czarny na atrapie plus pomarańczowe helle gra idealnie
Właśnie myślę zrobić atrapę na akryl jak u ciebie a na dole to samo tylko tą szeroką obwódkę w kolor kabiny. A potem pomału resztę. :)
Jo mom metalic synek :P


Post Wysłano: 29 sty 2016, 11:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sty 2010, 11:59
Posty: 395
GG: 2244591
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Kluczbork OKL

Jelcz z daleka rzuca się w oczy, mijanka w Wieruszowie zaliczona ! :D do następnego :D

_________________
http://www.lechmot.pl
1.Twój problem nasze pieniądze.
2.Zawsze PIERWSI przy Tobie!.
3.Marudź ile chcesz a płać ile się należy!.


Post Wysłano: 09 lut 2016, 9:09
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
Jo mom metalic synek :P
Ooo skvrwesyn. Koneser ebany :D
Cytuj:
Jelcz z daleka rzuca się w oczy, mijanka w Wieruszowie zaliczona ! :D do następnego :D
To w końcu Ty jechałeś czy pracownik? :) widzę nowa zabaweczka w firmie jest to już Scania zeszła na drugi plan :P auto poznałem jak zjeżdżało z ronda.

Ktoś mi w środę na A4 mrugał i podniósł rekę. Auto Biały TGA z Białą izotermą albo chłodnią. Nie wiem kto ale jak czyta to dzięki też pozdrawiam :D

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 09 lut 2016, 23:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

We wtorek na a4 mijanka, trochę pogadane. Wyróżnia się ta choina na drodze, świci aż miło :lol: Mam nadzieję że następnym razem uda się razem zjeść karkóweczkę na Gromadce 8)

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Post Wysłano: 10 lut 2016, 16:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sty 2010, 11:59
Posty: 395
GG: 2244591
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Kluczbork OKL

Po czym wywnioskowałeś że pracownik ? :D mrugałem Ci kogutami :P

_________________
http://www.lechmot.pl
1.Twój problem nasze pieniądze.
2.Zawsze PIERWSI przy Tobie!.
3.Marudź ile chcesz a płać ile się należy!.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: