Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 1 z 11 [ Posty: 204 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 511 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 sty 2014, 22:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2014, 21:24
Posty: 177
GG: 4476957
Samochód: Scania R450 Streamline
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Marka: RENAULT
Model: PREMIUM 380 DXI
Rok produkcji: 2006
Przebieg: 605000 KM
Wyposażenie: ele. szyby i szyberdach, centralny zamek+ pilot, webasto, klima, radio cd aux, pełna zabudowa car audio (wzmacniacz + głośniki), hydraulika, oświetlenie dodatkowe na całym ciągniku, tacho na kartę, pneumatyczne fotele, 1x łóżko, tempomat, wspomaganie ruszania pod górkę.
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: NACZEPA SAMOWYŁADOWCZA (WYWROTKA) ZASŁAW 2012R. 33 M3, KLAPA, OD CZASU DO CZASU BURTÓWKI.
Obsługiwane kierunki: TYLKO POLSKA JAK NA PATRIOTĘ PRZYSTAŁO :d
Siemnko forumowicze, postanowiłem i ja pokazać swoje żelastwo, jakim jest najzwyklejsze w świece Renault Premium DXI 380 z 2006r. O wyposażeniu standardowym nie ma sensu się rozpisywać, autko jest stosunkowo biedne w środku, ele. szyby i szyberdach, centralny zamek + pilot, ogrzewanie, wyro i kierownica :D nic poza tym. Z mojej strony zostało dorzucone kilka gratów: na zewnątrz 4 halogeny w zderzak, cztery halogeny na rurkę + koguty, jakieś stroboskopy w masce, kilka obrysówek, ledy w logo renault, światełka do jazdy dziennej, dwa halogeny robocze za kabiną, ledy własnej roboty w lustra, zasłonięte schodki górne. No i z zewnątrz było by tyle. W środku też coś dodałem żeby łyso nie było: skóra na podłogę oraz kokpit, półeczka, jakiś wzmacniacz, dodatkowe głośniki, burdelówki ledowe na pilota+ ściemniacz, logo i tabliczka imienna ledowa, no i firanki :d. Poza tymi gadżetami było by na tyle. Do tego ciągam tym autem naczepę wywrotkę zasława 33 m3 z 2012r. Jest to mój pierwszy skład, jeżdżę nim od września 2012r. Praca jaką wykonujemy to głównie budowy dróg, obsługa otaczarni czyli masa i kruszywa, sporadycznie zdarzą się zboża ale z tą kubaturą raczej nie powojuje. Z grubsza to raczej tyle, jak będziecie mieli jakieś pytania to pytajcie, a tym czasem kilka fotek:
Tak wyglądała na samym początku:
Obrazek
Obrazek
Pierwsze mody:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A tutaj bonus:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I to by było na tyle...

_________________
GG 4476957
Żyj długo, intensywnie i wiecznie podążaj za własnym sercem !


Ostatnio zmieniony 13 sty 2014, 1:31 przez zola1217, łącznie zmieniany 2 razy.

Post Wysłano: 11 sty 2014, 22:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Siedziałem z Paździem na zbiorniku tej Paryżanki na Master Trucku, bo mnie nogi bolały od chodzenia. :lol:

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 11 sty 2014, 22:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2014, 21:24
Posty: 177
GG: 4476957
Samochód: Scania R450 Streamline
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Ta te nogi to na pewno od chodzenia ??? :P Dobrze że nie pod bakiem :D

_________________
GG 4476957
Żyj długo, intensywnie i wiecznie podążaj za własnym sercem !


Post Wysłano: 11 sty 2014, 22:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 wrz 2009, 14:36
Posty: 415
GG: 2487564
Lokalizacja: Wilkowice k. Bielska-Białej

Patryku, moje zdanie na temat tego tirowozu znasz rozpierdziela system! Raz że kiper to już duży plus, druga sprawa to ile serca wkładasz w to auto mając inny "duży" obowiązek w domu. Mam nadzieję że pojawisz się w tym roku na masterze i uda się nam znów pogadać na temat Renatki :)

P.S od chodzenia nogi bolały czy od czegoś innego? ;D


Post Wysłano: 11 sty 2014, 22:29
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3571
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Siema
Widziany na MT, widziany pare razy na drodze :)
Bardzo zadbane jak na wywrot, wiem jak jest, robie taką samą robotę jak ty :mrgreen:

Wybierasz się w tym roku autem na Mastera?

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 11 sty 2014, 22:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2014, 21:24
Posty: 177
GG: 4476957
Samochód: Scania R450 Streamline
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Master truck jest obowiązkowy, świetna impreza no i najlepsza okazja żeby spotkać się z forumowiczami. Autko nadal jest modyfikowane tym bardziej że najprawdopodobniej do końca stycznia i tak będę stał. Tak na marginesie, z modyfikacji które zostały na mnie wymuszone będzie podbudowa naczepy o 30-35cm, dokładnie jeszcze nie wiem czym i jak to zrobię ale czeka mnie taki zabieg w przyszłym tygodniu. Chciałbym wykonać to z profili aluminiowych, może by się wtedy tak w oczy nie rzucało, w najgorszym razie pozostaną mi deski :/. A co do auta nie są to najnowsze zdjęcia, w środku zostały obszyte wyloty powietrza na desce, wyglądały ohydnie, dopasowałem w końcu koguty na rurce, no i nareszcie wyregulowałem wzmacniacz z tym że nie do końca bo mam w głowie mały pomysł ze skrzynią pod łózko :D ale to nic pewnego.

_________________
GG 4476957
Żyj długo, intensywnie i wiecznie podążaj za własnym sercem !


Post Wysłano: 11 sty 2014, 22:50
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3571
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Taki urok wywrotek....
Ale, zaraz zaczną kręcić czarną mambe i nie będzie jak tego obrobić :)

Ile masz m3 tą Zasławke, i ile ważysz?
Ze 2 lata temu często widywałem jedną Renie od Was, biała z megą, jeździła na kopalnie nie daleko DDZ-eta.

W poprzedniej naczepie miałem dechy, co pół roku dokręcanie śrub, operatorzy lubią je łamać, nie jeden Ci się pewnie oparł łyżką o naczepe i estetyka......

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 11 sty 2014, 23:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2014, 21:24
Posty: 177
GG: 4476957
Samochód: Scania R450 Streamline
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Zasław ma 33m3 i cały skład z pełnym bakiem 400l waży 12.900 max 13.000 ze wszystkimi gratami.

_________________
GG 4476957
Żyj długo, intensywnie i wiecznie podążaj za własnym sercem !


Post Wysłano: 11 sty 2014, 23:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
Siedziałem z Paździem na zbiorniku tej Paryżanki na Master Trucku, bo mnie nogi bolały od chodzenia. :lol:
Ajj nie wiem jakoś tak od zawsze lubię zbiorniki z paliwem. :lol:


A Preriumka ładna, co prawda nie tak bardzo jak moja, ale jest na czym oko zawiesić. :mrgreen:


Post Wysłano: 12 sty 2014, 0:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5926

Cytuj:
Tak na marginesie, z modyfikacji które zostały na mnie wymuszone będzie podbudowa naczepy o 30-35cm, dokładnie jeszcze nie wiem czym i jak to zrobię ale czeka mnie taki zabieg w przyszłym tygodniu. Chciałbym wykonać to z profili aluminiowych, może by się wtedy tak w oczy nie rzucało, w najgorszym razie pozostaną mi deski :/
Na stałe, czy okazyjnie zakładane?


Post Wysłano: 12 sty 2014, 1:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2014, 21:24
Posty: 177
GG: 4476957
Samochód: Scania R450 Streamline
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Pewnie na stałe bo komu będzie się chciało to ściągać i zakładać xd

_________________
GG 4476957
Żyj długo, intensywnie i wiecznie podążaj za własnym sercem !


Post Wysłano: 12 sty 2014, 4:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sie 2013, 17:44
Posty: 50
Samochód: MAN TGA

Na zewnątrz taka sobie, ale środek bajka :D


Post Wysłano: 14 sty 2014, 16:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2014, 21:24
Posty: 177
GG: 4476957
Samochód: Scania R450 Streamline
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Fajnie że wnętrze się podoba, w sumie wygląd budzi delikatne kontrowersje pewnie głównie dla tego że nie było robione w żadnym stylu tylko robiłem tak żeby to mnie się podobało.

Z nowości dzisiaj zakupiłem fartuch do naczepy i tablice odblaskową również do naczepy, myślę że do jutra wszystko pozakładam, trudność będzie polegać na tym że obydwie rzeczy muszą być szybko demontowalne z racji iż do masy nie może ich być bo się szybko zniszczy.

_________________
GG 4476957
Żyj długo, intensywnie i wiecznie podążaj za własnym sercem !


Post Wysłano: 14 sty 2014, 16:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 sie 2012, 14:43
Posty: 78
Lokalizacja: Zduńska Wola/Łódź

Ogólnie cały zestaw wygląda świetnie.Dziwię ci się jak utrzymujesz taką czystość w kabinie na budowie,nie którzy na międzynarodówce nie mają takiego porządku.Jakie spalanie wychodzi pusto/pełno na 100 ?


Post Wysłano: 14 sty 2014, 18:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2014, 21:24
Posty: 177
GG: 4476957
Samochód: Scania R450 Streamline
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Co do spalania to jest tak auto po normalnych drogach lekkie górki czasami po drogach powiedzmy powiatowych pali mi jakieś 28-29, jak latałem głównie po autostradzie to łykała przy prędkości 85-86 na tempomacie 26,5-27. Z kolei na trasie Jordanów Śląski - Wałbrzych czyli dosyć spora górka jak na moją moc paliła 32-33l, z tym że były to upały chodziła klima i woziłem masę (dużo jazdy na dolnej skrzyni). Oczywiście pusto pełno i nie do odcięcia, tak jak pisałem na autostradkach średnia prędkość to 86, po zwykłych drogach powiatowych koło 80. Wartości te liczę na stacji, bo komputer raczej przy pracy na wannie się myli.

_________________
GG 4476957
Żyj długo, intensywnie i wiecznie podążaj za własnym sercem !


Post Wysłano: 26 sty 2014, 1:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2014, 21:24
Posty: 177
GG: 4476957
Samochód: Scania R450 Streamline
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Dodajemy jeszcze aktuala naczepy, doszło do niej fartuch oraz tablica odblaskowa. Wszystko oczywiście jest łatwo i szybko demontowalne ze względu na to iż gdy wożę masę nie może być ani jednej ani drugiej rzeczy. Fartuch jest zrobiony na wzór kemf tzn nie jest przykręcony na stałe do belki tylko łapany na oczka. Dodatkowo wziąłem się i obszyłem porządnie wyloty powietrza na desce oraz obrzeże. Domyślam się że kolor lamówki niektórym nie przypadnie do gustu, ale mi się podoba :D. Ze zmian to postaram się lepiej wygłuszyć kabinę może dojdą jeszcze dwie elipsy, z naczepy zdrapie ten napis "jeżeli jadę..." i zastąpię go takim samym tylko mniejszym, no i zerwę kilka wlepek. A teraz czas na fotki:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Mój prezes poczuł zew natury i postanowił pomalować fele i piasty :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
GG 4476957
Żyj długo, intensywnie i wiecznie podążaj za własnym sercem !


Post Wysłano: 26 sty 2014, 9:38
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1727
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

No kolego wielki szacun dla Ciebie za tak utrzymany samochód w tej pracy.
Kolejny przykład, źe się da jak się chcę :D


Post Wysłano: 26 sty 2014, 10:07
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3571
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Ten środek, to masz paniedziejku na prawde rewelacyjny :)
Chlapaczałek fajny, trosze za wysoko, nie jest za krótki?

Ja u siebie mam praktycznie do samej ziemi, nawet mam środek wytarty od kolein, muszę go podciąć i zrównać, minusem jest to że strasznie się brudzi tył naczepy...
Zrobię Ci fotkę, jak u mnie się składa chlapacz i pasuje wszystko pod rozcielacz :)

Jaką farbę używałeś do felg? Widziałem już gdzieś takie malowanie, we wywrotkach to chyba modne :)

O

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 26 sty 2014, 11:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2014, 21:24
Posty: 177
GG: 4476957
Samochód: Scania R450 Streamline
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Siemka dzięki panowie, co do chlapacza długość jest ok jak dla mnie, nie chciałem właśnie żeby szurał po ziemi i się poszczępił :D. W medze jest na stałe zamontowany do belki a mi tam się podoba po prostu rozwiązanie kemfa i tak zrobiłem u siebie :P

Prezes swoje felgi malował srebrny to chlorokauczuk a czerwony autorenolak, takie były akurat :) W poprzedniej premiumcę mieliśmy takie samo malowanie felg w koniu i naczepie.

Co by nie było że blondyna odwala łatwą robotę :
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
A to już Strzegom:
Obrazek

_________________
GG 4476957
Żyj długo, intensywnie i wiecznie podążaj za własnym sercem !


Post Wysłano: 18 lut 2014, 13:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2014, 21:24
Posty: 177
GG: 4476957
Samochód: Scania R450 Streamline
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Siema wszystkim trzeba tutaj trochę odkurzyć, jakiś czas temu poleciałem do Radlina na kopalnie "wyngla" "Marcel", ładowałem tam orzech i ku mojemu zdziwieniu na te moje biedne 33m3 wlazły 25,9t. Niestety z całej trasy jest to tylko jedyna pozytywna wiadomość, leciałem z tym kawałek za Kłodzko i tam już tak nie kozaczyłem :D wajcha cały czas w akcji była. Marna moc nie nadaje się na jeżdżenie po górkach, czego jestem świetnym przykładem. Dodatkowo tak szczęśliwie mi się jechało że nówki elipsy wyzionęły ducha :(. Po powrocie włączyłem kochane allegro i zainwestowałem w nowe alpine również elipsy które maja większą moc szczytową i graja o niebo lepiej. Dodatkowo do naczepy wleciały po dwie obrysówki na stronę. A no i w efekcie nudy oraz upojenia %%%% "stjuningowałem" lampy tylne :D.

No i kilka pstryków:
Poważna flota :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

dupcia :D
Obrazek

ehh z tymi pasażerami, szkoda gadać :P
Obrazek

A to wymaga specjalnego wytłumaczenia, moja kochana dziewczyna budzi mnie w sobotę rano i nerwowo mówi ze nic nie robię, kazała mi pozamiatać i umyć podłogę. Oczywiście wziąłem sobie to do serca no i :
Obrazek
Jak skończyłem ona dalej nie była zadowolona, ehh i zrozum kobietę...

_________________
GG 4476957
Żyj długo, intensywnie i wiecznie podążaj za własnym sercem !


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 11 [ Posty: 204 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 511 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: