Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 52 z 83 [ Posty: 1654 ] Przejdź na stronę Poprzednia 150 51 52 53 5483 Następna
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 814
GG: 0

to ile takie mp3 z mega wychodzi w paliwie??? jakie tony? :mrgreen:

_________________
:mrgreen:


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Pewnie podobnie jak Daf, tak 22 :D ...


Ps.
Jak jechałem nad te morze, jak po tej autostradzie od Łodzi trzymałem tak 160 -170, to z 1200km, Volvo 2,4d pokazało 9,4, a że trochę pewnie zaniża to z 10 zeżarło, niedługo to co niektórym te wozy będą jak osobówki paliły...

P.s. II.
Jak ruszę z bazu, i dojadę do Łagowa, na pusto to mój wóz (FH) pokazuje 28 (na pusto) :mrgreen: .

P.s. III
Jak weszły te nowe Mercedesy, co miały tak mało palić, i okazało się że faktycznie jakoś mało palą bo po 26- 28, to był szok. A tu bach, taki byle Daf schodzi na 22 :D .

P.s. IV
Z miesiąc temu gdzieś czytałem artykuł, że testowana Kania jakaś tam pali 23,86l/100km czy coś koło tego. Oczywiście artykuł w prasie fachowej, silnie sponsorowany, wyniki (pewnie trochę naciągnięte) uzyskane pewnie przez jakiegoś nadludzkiego kierowcę, który napędzał zestaw siłą własnych mięśni itp. A tu proszę, w zwykłej robocie, zwykły DAF schodzi do 22l/100km. Można? Można...

Wy wszyscy, którym wozy palą po 30 - 31, kupujcie Dafy, będą palić 10 litrów mniej :D .

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Wszystkie testy z tego co sie orientuję robione są dla 40 ton dmc chyba, może stąd Kierowniku te różnice ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Wszystkie testy z tego co sie orientuję robione są dla 40 ton dmc chyba, może stąd Kierowniku te różnice ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Chyba, że koniecznie chcesz się dop#/!*c to na takie szczegóły uwagi nie zwracasz :lol:
Cytuj:
to ile takie mp3 z mega wychodzi w paliwie??? jakie tony? :mrgreen:
24,5l. Eksport w granicach 6t, import 6,5.

Ps. Kierowniku, MPIV, którego miałem na testach zszedł poniżej 20l ze spalaniem. Leciał pod Londyn z 3 tonami bodajże, potem pusty powrót do Francji i załadunek 7 czy tam 8t na Śląsk.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4061
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

18km a15 w D.
Biały z Flieglem

/mobil

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:

Chyba, że koniecznie chcesz się dop#/!*c to na takie szczegóły uwagi nie zwracasz :lol:
Jak bym koniecznie chciał się do Ciebie "dop#/!*c", to bał byś się odzywać na tym forum, bo wierz mi, do większości twoich postów można mieć merytoryczne "ale".

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Nie krępuj się na przyszłość.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Cytuj:
Pewnie podobnie jak Daf, tak 22 :D ...


Ps.
Jak jechałem nad te morze, jak po tej autostradzie od Łodzi trzymałem tak 160 -170, to z 1200km, Volvo 2,4d pokazało 9,4, a że trochę pewnie zaniża to z 10 zeżarło, niedługo to co niektórym te wozy będą jak osobówki paliły...

P.s. II.
Jak ruszę z bazu, i dojadę do Łagowa, na pusto to mój wóz (FH) pokazuje 28 (na pusto) :mrgreen: .

P.s. III
Jak weszły te nowe Mercedesy, co miały tak mało palić, i okazało się że faktycznie jakoś mało palą bo po 26- 28, to był szok. A tu bach, taki byle Daf schodzi na 22 :D .

P.s. IV
Z miesiąc temu gdzieś czytałem artykuł, że testowana Kania jakaś tam pali 23,86l/100km czy coś koło tego. Oczywiście artykuł w prasie fachowej, silnie sponsorowany, wyniki (pewnie trochę naciągnięte) uzyskane pewnie przez jakiegoś nadludzkiego kierowcę, który napędzał zestaw siłą własnych mięśni itp. A tu proszę, w zwykłej robocie, zwykły DAF schodzi do 22l/100km. Można? Można...

Wy wszyscy, którym wozy palą po 30 - 31, kupujcie Dafy, będą palić 10 litrów mniej :D .
Też nie wierze w te bajki o spalaniu na poziomie 20 litrów, co krążą po parkingach. ;) Mi np. CF z firanką palił 29-30, TGA 32-34 ładunki w tamtą po 4-5 ton, powrót 24 tony. Volvo zaś z łódką (LPG w zestawie :lol: ) 34-35 na trasach + gas, z cysterną gdzie latało sie pusto - pełno 30-31.
Aktualna Range T wychodzi z chłodnią pusto - pełno 28-29, licze ją przy każdym tankowaniu. ;)

Swego czasu miałem MPIV na testach pod łódką, palił 33-34, jednak oni zapewniali nie więcej niż 26. :lol: Przepraszam, ja go pchał nie będę.

_________________
C, CE, KW :)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Jak MPVI poszedł na testy do Aportu to Mercedes dzwonił do firmy co jest grane, bo im GPS pokazywał wartości jakich nie przewidzieli, no ale auta poszły na przerzuty nacjonalkami po Francji i swoje wyszły.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4061
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:

Też nie wierze w te bajki o spalaniu na poziomie 20 litrów
Ja jeżdżąc MP4 E5 450 nie wierzyłem, że można przekroczyć 30l na 100km na trasach, które robiliśmy.
Średnio miałem 26,5.
Wsiadł na 1 kółko kiero z ponad 20 letnim doświadczeniem i machnął 32...

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 kwie 2011, 10:01
Posty: 23
GG: 0

Witam, pozwólcie że dołożę parę groszy do tematu też jeżdżę dafem e6 460 ale standard. Aktualna trasa Łódź-Zgorzelec-Miluza-Portugalka-Irun-Madryt, ladunek mniej niż mało od Łodzi do irunu 4 tony do madrytu 1 t gdzie obecnie stoję (w week przepalane auto i klima prawie caly czas w Hiszpanii). Niestety nie mam zrzutu z pełnym tonażem ale robimy często trasy do Paryża z 20t w jedna i 24 t w druga wychodzi max 25-26l a bywa ze mniej.

PS jazda na odcieciu/tempomacie 88,5 gdzie sie tylko da :) spalanie zgadza się z tym kompa raz zaniży raz zawyży ale w granicach 0,2, 0,3 l na ostatnim zdjęciu ciekawostka-dla mnie 100% to za mało ;)

Obrazek
Obrazek


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sie 2005, 21:26
Posty: 227
Samochód: DAF
Lokalizacja: Bolesławiec

W niedzielę Mp2 widziany przed Jaworem na Orlenie stał.Rozpoznałem do po pomarańczkach i naczepie linkowej

_________________
Rogo Logistic


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Nowy Actros po raz drugi na testach. Tym razem pojawia się z usprawnionym napędem (OM471 z wtryskiem Xpulse 2, nowym EGR i sterowaniem turbo, przełożenie mostu 2,2) i kilkoma innymi modyfikacjami (wreszcie w low-linerze można zamówić duże zbiorniki- ok. 1230l).
Dodatkowo trafiło do mnie auto z bardzo bogatym wyposażeniem, m.in. pakietem SoloStar z narożnikiem zamiast prawego fotela.


Obrazek Obrazek Obrazek

Wczoraj ruszył w kółko na GB. Ciekawe czy pobije wynik poprzednika :wink:


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Kierownik zawału dostanie :( długi termin miałeś oczekiwania na tą testówke?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Prosze Cię...
Tak nisko mnie oceniasz? Ze niby mi zazdrość o lesingowego Dafu, i Actrosa na testach :D ?

Za tego Actrosa trzeba bedzie tylko silnie pochlebny artykulik strzelic, i bedzie dobrze...

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Kierownik zawału dostanie :( długi termin miałeś oczekiwania na tą testówke?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie, nie był długi. W zasadzie ten samochód to taki trochę "samochód zastepczy", bo przesuneli mi termin użyczenia innej testowki.
A inna sprawa to to, że ten Actros pochodzi z centrali MB, a nie od lokalnego dealera. Centrala ma sporo większą bazę aut testowych :wink:


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4061
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Nie wiem czy dobrze widziałem bo juz przysypiam, ale wydawało mi się że śmignął srebrny z platformą.
A4 Wrocław Wschód

/mobil

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Nie wiem czy dobrze widziałem bo juz przysypiam, ale wydawało mi się że śmignął srebrny z platformą.
A4 Wrocław Wschód

/mobil
Przysypiałeś :wink: srebrny wczoraj wracał ze skrzynią z Bremerhaven, ale koło południa był na Wroclawiu.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Hej, to z Tobą wczoraj rozmawiałem na radiu za Opolem? Leciał ktoś od Ciebie Dafem, ale radio jakoś nie chciało współpracować i nie bardzo mogłem ów osobę zrozumieć.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Hej, to z Tobą wczoraj rozmawiałem na radiu za Opolem? Leciał ktoś od Ciebie Dafem, ale radio jakoś nie chciało współpracować i nie bardzo mogłem ów osobę zrozumieć.
Fabryczna instalacja CB w SSC to dramat... Faktycznie, DAF ode mnie a za sterami siedziałem ja- jechałem na Kraków :wink:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 52 z 83 [ Posty: 1654 ] Przejdź na stronę Poprzednia 150 51 52 53 5483 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: