Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 9 z 19 [ Posty: 363 ] Przejdź na stronę Poprzednia 17 8 9 10 1119 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 cze 2015, 22:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2012, 14:20
Posty: 141
GG: 42205471
Lokalizacja: Poznań

http://allegro.pl/daf-95-xf-430-i5495924426.html

_________________
Van Doorne's Automobiel Fabriek.


Post Wysłano: 28 cze 2015, 22:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Cytuj:

Widzę hakerzy Allegro nie śpią, 30 minut i już znaleziony :D

Swoją drogą, to cena kosmiczna, ale na początek badanie rynku być musi :lol:

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 29 cze 2015, 1:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2012, 14:20
Posty: 141
GG: 42205471
Lokalizacja: Poznań

A tak jakoś przypadkiem po długiej przerwie wszedłem. :D

_________________
Van Doorne's Automobiel Fabriek.


Post Wysłano: 13 lip 2015, 20:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 wrz 2012, 16:09
Posty: 15
GG: 123
Samochód: Premium DXI
Lokalizacja: Warszawa

105 widziana przed chwilą w Niepruszewie.


Post Wysłano: 08 sie 2015, 13:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Otis
Dzięki za informacje,


Miesiać byłem nie obecny, wiec wrzuce powiewu swieżości do tematu :)

Wiec trochę szkoda białego, ale ładny był to się sprzedał :D
Teraz już pewnie wozi banany w Nigerii , mniej wiecej jakieś 2 tygodnie temu, odbył prawdopodobnie swoją ostatnią podróż w Polsce, pojechał do Hamburga no i calej popłynął do Nigerii.

Wstawię jeszcze pożegnalne zdjęcie białego. Fajnie było by go jeszcze kiedyś zobaczyć, Ale teraz polujemy na następce :) :

Obrazek

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 08 sie 2015, 13:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Tam będzie jeszcze 30 lat jeździł ;) pod Ostrowem stoi ładna 105 460 SSC. Dzwoniłem dzisiaj ponoć ładny u w ogóle


Post Wysłano: 08 sie 2015, 16:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Cytuj:
Tam będzie jeszcze 30 lat jeździł ;) pod Ostrowem stoi ładna 105 460 SSC. Dzwoniłem dzisiaj ponoć ładny u w ogóle
Trasa Ostrów Wlkp - Kalisz, Czekanów ?
Teoretycznie, gdzie sie nie zadzowni to Super stan, ale jak wiadomo rzeczywistość jest już inna.

Chyba nawet pod moją nieobecność, byli oglądać tą 105-tkę, ale ponoć szału nie ma.

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 08 sie 2015, 23:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Cytuj:
Tam będzie jeszcze 30 lat jeździł ;) pod Ostrowem stoi ładna 105 460 SSC. Dzwoniłem dzisiaj ponoć ładny u w ogóle
Trasa Ostrów Wlkp - Kalisz, Czekanów ?
Teoretycznie, gdzie sie nie zadzowni to Super stan, ale jak wiadomo rzeczywistość jest już inna.

Chyba nawet pod moją nieobecność, byli oglądać tą 105-tkę, ale ponoć szału nie ma.
No dokładnie taki ten komisik przed obwodnicą. Gość przez telefon się nachwalić nie mógł tego auta. Jakbym Mirasa słuchał ;)


Post Wysłano: 09 sie 2015, 10:53
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Piękna ta 95 była. Sam jeździłem taką przez 3-4 miesiące moich początków w pojedynczej obsadzie i naprawdę auto chyba nie do zajechania. Słyszałem, że często auta idą wcale nie do transportu a wykorzystywane są jako pompy do deszczowni. Kolega jest z okolic Ostrowa? Na wlocie do Wielunia przed fotoradarem po prawej stronie jest taki placyk i stoją DAF-y. Zarówno modele XF95 jak i XF105. Mojego taty auto było brane od nich i po 4 latach eksploatacji wymieniono visko oraz turbinę. Poza tym naprawdę auto w dobrej kondycji technicznej. Z wyglądu są ładne auta czasem nawet rodzynki na aluskach na szerokim kapciu stoją w wysokiej kabinie. I chyba się w dziadowanie nie bawią, bo nie słyszałem od innych co brali od nich auta złego słowa. Tutaj masz stronkę do nich: http://bispolwielun.gratka.pl/oferta/

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 09 sie 2015, 16:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Tam będzie jeszcze 30 lat jeździł ;) pod Ostrowem stoi ładna 105 460 SSC. Dzwoniłem dzisiaj ponoć ładny u w ogóle
Trasa Ostrów Wlkp - Kalisz, Czekanów ?
Teoretycznie, gdzie sie nie zadzowni to Super stan, ale jak wiadomo rzeczywistość jest już inna.

Chyba nawet pod moją nieobecność, byli oglądać tą 105-tkę, ale ponoć szału nie ma.
No dokładnie taki ten komisik przed obwodnicą. Gość przez telefon się nachwalić nie mógł tego auta. Jakbym Mirasa słuchał ;)
Najlepiej jechać do świętokrzyskiego :lol: , Ten z Czekanowa, na żywo no według nas to szrot.
Ale klienta jakoś trzeba zachęcić, może akurat "Super Stan" sie sprzeda.
Trochę już tego towaru się przewineło przez oczy, każdy idealny coś w sobie ma nie tak. Ale człowiek zajedzie na miejsce ogląda tą igłe, a odpalić nie chcę , albo olej w płynie, albo to opona każda z innej parafi. Był jeden MAN pewnie jeszcze jest, ale nie możemy sie przełamać 8)
Cytuj:
Piękna ta 95 była. Sam jeździłem taką przez 3-4 miesiące moich początków w pojedynczej obsadzie i naprawdę auto chyba nie do zajechania. Słyszałem, że często auta idą wcale nie do transportu a wykorzystywane są jako pompy do deszczowni. Kolega jest z okolic Ostrowa? Na wlocie do Wielunia przed fotoradarem po prawej stronie jest taki placyk i stoją DAF-y. Zarówno modele XF95 jak i XF105. Mojego taty auto było brane od nich i po 4 latach eksploatacji wymieniono visko oraz turbinę. Poza tym naprawdę auto w dobrej kondycji technicznej. Z wyglądu są ładne auta czasem nawet rodzynki na aluskach na szerokim kapciu stoją w wysokiej kabinie. I chyba się w dziadowanie nie bawią, bo nie słyszałem od innych co brali od nich auta złego słowa. Tutaj masz stronkę do nich: http://bispolwielun.gratka.pl/oferta/
Akurat nasza 95-tka raczej bedzię transportowym autem, skoro szukał jakiejś Burtówki.

Tak, Z okolic Ostrowa, trasa ostrów - Grabów, .

Dzięki za linka, tam do Bispolu zdarzało nam sie jeździć po części, Ale skoro mówisz że nie można na nich złego słowa powiedzieć, to bedę się tam rozglądał

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 09 sie 2015, 17:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Trasa Ostrów Wlkp - Kalisz, Czekanów ?
Teoretycznie, gdzie sie nie zadzowni to Super stan, ale jak wiadomo rzeczywistość jest już inna.

Chyba nawet pod moją nieobecność, byli oglądać tą 105-tkę, ale ponoć szału nie ma.
No dokładnie taki ten komisik przed obwodnicą. Gość przez telefon się nachwalić nie mógł tego auta. Jakbym Mirasa słuchał ;)
Najlepiej jechać do świętokrzyskiego :lol: , Ten z Czekanowa, na żywo no według nas to szrot.
Ale klienta jakoś trzeba zachęcić, może akurat "Super Stan" sie sprzeda.
Trochę już tego towaru się przewineło przez oczy, każdy idealny coś w sobie ma nie tak. Ale człowiek zajedzie na miejsce ogląda tą igłe, a odpalić nie chcę , albo olej w płynie, albo to opona każda z innej parafi. Był jeden MAN pewnie jeszcze jest, ale nie możemy sie przełamać 8)
Cytuj:
Piękna ta 95 była. Sam jeździłem taką przez 3-4 miesiące moich początków w pojedynczej obsadzie i naprawdę auto chyba nie do zajechania. Słyszałem, że często auta idą wcale nie do transportu a wykorzystywane są jako pompy do deszczowni. Kolega jest z okolic Ostrowa? Na wlocie do Wielunia przed fotoradarem po prawej stronie jest taki placyk i stoją DAF-y. Zarówno modele XF95 jak i XF105. Mojego taty auto było brane od nich i po 4 latach eksploatacji wymieniono visko oraz turbinę. Poza tym naprawdę auto w dobrej kondycji technicznej. Z wyglądu są ładne auta czasem nawet rodzynki na aluskach na szerokim kapciu stoją w wysokiej kabinie. I chyba się w dziadowanie nie bawią, bo nie słyszałem od innych co brali od nich auta złego słowa. Tutaj masz stronkę do nich: http://bispolwielun.gratka.pl/oferta/
Akurat nasza 95-tka raczej bedzię transportowym autem, skoro szukał jakiejś Burtówki.

Tak, Z okolic Ostrowa, trasa ostrów - Grabów, .

Dzięki za linka, tam do Bispolu zdarzało nam sie jeździć po części, Ale skoro mówisz że nie można na nich złego słowa powiedzieć, to bedę się tam rozglądał
Transhut coś sprzedawał ostatnio. Kupić auto to niezła loteria jednak ;)


Post Wysłano: 09 sie 2015, 18:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Cytuj:
Transhut coś sprzedawał ostatnio. Kupić auto to niezła loteria jednak ;)
Przebiegi mają konkretne, Nie wiem czy dobrze kojarze ale auto dobije do 1mln km i juz jest na allegro.

Dokładnie kupić auto to niezła loteria, Póki co szukamy czegoś nie z Polski a jak wyjdzie to cieżko okreslić.

Teraz to nawet nową sztukę kupić to jest loteria. Znam przypadek że z 4 salonowych Dafów Euro 6, tylko 2 skończyły swoją pierwszą trasę :lol:

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 15 sie 2015, 11:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sty 2011, 23:01
Posty: 296
Samochód: Scania 94 260
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

jabson jeśli chodzi o komis z Czekanowa,prowadzi go mój dobry znajomy,jeśli będziesz faktycznie jakimś wozem zainteresowany,to dawaj znać,powiem Ci od razu rzetelnie czy jest w ogóle sens poświęcić chociaż chwilę,czy lepiej sobie odpuścić temat. :wink: A Ty kondzio310 ustalaj termin na C,bo już masz lekkie zaległości za mną :lol:

_________________
"And nothing else matters..."


Post Wysłano: 15 sie 2015, 13:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Cytuj:
jabson jeśli chodzi o komis z Czekanowa,prowadzi go mój dobry znajomy,jeśli będziesz faktycznie jakimś wozem zainteresowany,to dawaj znać,powiem Ci od razu rzetelnie czy jest w ogóle sens poświęcić chociaż chwilę,czy lepiej sobie odpuścić temat. :wink: A Ty kondzio310 ustalaj termin na C,bo już masz lekkie zaległości za mną :lol:

MaciejOsw nie takie lekkie te zaległości, tym bardziej że teraz ciężko z czasem,ale C równie ważne więc trzeba sie starać :lol:.

A co do zastępcy Białego, można powiedzieć że coś juz jest, ale póki jeszcze nie mamy go u siebie to nic więcej nie mówie :roll:

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 21 sie 2015, 19:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Marka: DAF
Model: XF 105 SSC
Moc: 460
Rok produkcji: 2009
Przebieg: 810 000
Wyposażenie: 2 łóżka, webasto wodne,, el. szyby, el. lusterka, lodówka, tempomat, automatyczna skrzynia, postojowa klimatyzacja, kabina na poduszkach, climatronic, alufelgi,radio cd i CB, jest również orginalna nawigacja DAF-a lecz leży pod łózkiem, wiec nie wiem czy to działa czy też nie.
Obsługiwane kierunki: Cały kraj, + zachód, Czechy, Słowacja.


Parę ciekawostek o nim to wymiana silnika z osprzętem i chłodnicami , 160 tys. km temu, w serwisie Dafa, Skrzynia i sprzęgło wymieniane w lutym tego roku.
Z reguły nie chcieliśmy automatycznej skrzyni biegów, ale los tak chciał że jest automat, czas okaże jak będzie sie eksploatować.

Jutro brat sie żeni, wiec juz auta troche ustrojone wiec i zdjęcie samochodu w lekkim stroju :)

Obrazek

Obrazek

Jeśli można prosić o zmiane tematu na bardziej akutalny byłbym wdzięczny :)

Auto jeździło ze złomem pod wywrotem, wiec ma hydralike zbiornik zakabinowy, hydraulika dwuobwodowa Winklera, jak by ktoś miał chęci to zapraszam, bo u nas tylko wyleży miejsce w garażu :)

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 21 sie 2015, 20:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Marka: DAF
Model: XF 105 SSC
Moc: 460
Rok produkcji: 2009
Przebieg: 810 000
Wyposażenie: 2 łóżka, webasto wodne,, el. szyby, el. lusterka, lodówka, tempomat, automatyczna skrzynia, postojowa klimatyzacja, kabina na poduszkach, climatronic, alufelgi,radio cd i CB, jest również orginalna nawigacja DAF-a lecz leży pod łózkiem, wiec nie wiem czy to działa czy też nie.
Obsługiwane kierunki: Cały kraj, + zachód, Czechy, Słowacja.


Parę ciekawostek o nim to wymiana silnika z osprzętem i chłodnicami , 160 tys. km temu, w serwisie Dafa, Skrzynia i sprzęgło wymieniane w lutym tego roku.
Z reguły nie chcieliśmy automatycznej skrzyni biegów, ale los tak chciał że jest automat, czas okaże jak będzie sie eksploatować.

Jutro brat sie żeni, wiec juz auta troche ustrojone wiec i zdjęcie samochodu w lekkim stroju :)

Obrazek

Obrazek

Jeśli można prosić o zmiane tematu na bardziej akutalny byłbym wdzięczny :)

Auto jeździło ze złomem pod wywrotem, wiec ma hydralike zbiornik zakabinowy, hydraulika dwuobwodowa Winklera, jak by ktoś miał chęci to zapraszam, bo u nas tylko wyleży miejsce w garażu :)
Ja bym go przygarnął po mojego Stasa. Elegancki sprzęt. Jaka cena tej hydrauliki?


Post Wysłano: 28 sie 2015, 23:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Znalazło się czasu, na kilka skromnych zdjęć, ale dosłownie kilka.
Jak dotąd ogarniałem temat przygotowania holendra do Lotu, a samemu to nie robota.
W Poniedziałek zaczyna od króciiaka a potem sie zobaczy co los wybierze :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zdjęcia bez żadnej rewlacji, ale na wiecej brakło czasu i checi, z czasem pewnie coś sie wyklaruje i jakieś lepsze pstryki się znajdą :mrgreen:

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 07 lis 2015, 17:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Dla przypomnienia ze autka jeżdżą. Fotka srebnego z doczepą z ktora bedzie juz jezdzic w miarę na stałe.

Naczepa schmitz joloda
Rok. 2009

Obrazek

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 10 lis 2015, 0:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 paź 2011, 20:57
Posty: 366
Samochód: Czerwona Paryżanka 460Dxi
Lokalizacja: Skierniewice

Śliczny :).

_________________
" Home is where the heart is "


Post Wysłano: 16 lis 2015, 19:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Cytuj:
Śliczny :).
Z podziękowaniem 8-)

Schmitka juz po pierwszym kursie. Niby się kula. Ale oś podnoszona troche wariuje. Podesie sie . wystarczy ruszyc. Moze skręcić i opada ma dół. Pewnie winowajca jest zawor. Ale bedzie trzeba to zbadac.

Co do 460-tki po dłuższym czasie użytkowania. Odpukac nir mozna zlego slowa powiedziec. Automat w miare niezle sobie radzi i dobrze dobiera biegi. Czasem mozna mu zrobic lekka korektę. Ale z reguły nie mozna narzekać. Co do spalania
To. Wiadomo wszystyko zależy od tonażu. z reguly. Z lekkim miesci sie w tych 24l/100km a gdy jest i ciężej to w granicach 27. Jak bedzie sie spisywac dalej
Miejmy nadzieje ze dobrze
Ale czas swoje pokaże.

Obrazek

Obrazek

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

_________________
DAF 95XF 430


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 9 z 19 [ Posty: 363 ] Przejdź na stronę Poprzednia 17 8 9 10 1119 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: