Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 8 z 19 [ Posty: 363 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1019 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 maja 2014, 21:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Małe odświeżenie tematu 105-tki , Naczepa już jest, trasa już była narazie wszystko gra i trąbi jak zespół kombi, ale co do Doczepy:
Naczepa: Samro, 2005r. sprowadzona z francji, ocynkowana rama, co do przebiegu no nie wiem czy jest realny, ale niby licznik osi wskazuje 349 tys. km, ale kto wie czy nie ma milion km wiecej, ksiązka serwisowa jest, musze sie tym zainteresować, bo co do ogólnego stanu naczepy ,to ten przebieg może być realny.

Narazie tylko jedno zdjęcie , i trochę słabej jakości, ale to tak na szybko :),

Obrazek

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 05 lip 2014, 20:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Aktualejszyn :D

Zacznijmy od 105-tki,

Trzyma się dobrze, brak problemów, narazie zrobiote tylko 11 tys, ale oleju nie wcina więc ok :).

Obrazek , Obrazek

Biało-Czerwony miał kilka dni przestoju, wiec nie był bym sobą gdybym nic przy nim nie zrobił :lol: . Odświeżyłem trochę tył, początkowo miałem zająć się mostem,bo wiadomo jak to daf , most i rdza to normalne, ale rozpędziłem się i poprawiłem tylne błotniki i koła wraz z piastami, i na koniec, drobna polerka kabiny :)

Obrazek, Obrazek

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 07 lip 2014, 21:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sty 2014, 21:24
Posty: 177
GG: 4476957
Samochód: Scania R450 Streamline
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

105 całkiem fajnie wygląda zwlasza że to jeden z lepszych kolorów B-) ale niestety 95 nie przebije kozacko o niego dbasz w waszych rękach na pewno dużo jeszcze najezdzi. Powiedz mi jak lakier wam się trzyma na nadkolach jakiś specjalny podklad ?? No i nie byłbym sobą gdybym nie poprosił o więcej zdjęć wnętrz. Napisy z firany będziecie jakoś usuwać czy zostaje jak jest ??

_________________
GG 4476957
Żyj długo, intensywnie i wiecznie podążaj za własnym sercem !


Post Wysłano: 07 lip 2014, 22:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Cytuj:
105 całkiem fajnie wygląda zwlasza że to jeden z lepszych kolorów B-) ale niestety 95 nie przebije kozacko o niego dbasz w waszych rękach na pewno dużo jeszcze najezdzi. Powiedz mi jak lakier wam się trzyma na nadkolach jakiś specjalny podklad ?? No i nie byłbym sobą gdybym nie poprosił o więcej zdjęć wnętrz. Napisy z firany będziecie jakoś usuwać czy zostaje jak jest ??

105-ty, jest u nas stosunkowo krótko, bo dopiero chyba koło 2 miesięcy wiec nie było czasu i funduszy, na realizacje, choć wymyśliłem tańsza wizje hah, Przebywając u znajomych w domu, obczaiłem fajne z okrągłych chromowanych rur, dosyć masywyne, a nie cienkie i nie drogie, Musze sie tym zainteresować zrobić, jedną sztuke na wzór, i zobaczyć jak to sie bedzie prezencić :)
Jak i 105 to i naczepa, Napisy prawie są usunięte, ale niestety zielony napis TEAM musi zostac po prostu nie da się go usunąć, a natomiast czarne to kwestia złapania i pociągnięcia i powoli je usuwamy, w dodatku już same z siebie się odklejają :mrgreen:

Co do 95, i nadokoli, farba trzyma sie kozacko, tak jak i chlapacze gumowe które dosyć, dosyć sie uginają.
Specyfik , to po prostu dodatek zwiększający elastyczność, w lakierni bedą wiedziec o co chodzi :), ja zawsze mówie potocznie Uelastyczniasz i już wiedzą czego potrzebuje :). Stosuje się go zarówno do podkładu, jak i lakieru, jak akryl to do akrylu, jak baza i bezbarwny tylko do bezbarwnego, co do proporcji cieżko określić, ja tak mniej wiecej stosuje 1;5, 1:6, to już zależnie od powierzchni, ale jak widać, lakier sie trzyma, nie pęka. Choć w Lakierni poradzili mi żebym sobie gumowe chlapacze odupuścił, ale po prostu cienutka ilośc farby i się trzyma :lol:

Zola, widziałem kiedyś waszą premiumę, lecz nie blondyne :) mnie wiecej w okolicach Opola :twisted: Fajnie się prezenciła


Nie mam pojęcia gdzie wcieło zdjęcia wnętrz, mam tylko dosyć słabe jedno zdjęcie niebieskiego. Ale środki narazie całkiem zwykłe, myśle że coś się zmieni w przyszłości, Nadzieja jest zawsze ale Realizacja to trudniejszy temat :)

Obrazek

P.S
Patriota miał dzisiaj, wolne od rana, zaraz jedzie łądowac, łódź, tomaszów Maz. Wolbórz, ale żeby sie nie nudzić, pomalowałem przednia prawą felgę, i Cykłem zdjęcia wnętrza, są takie bez polotu, ale no środek zwykły to i nie ma czemu zdjęć robić :)

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 22 mar 2015, 18:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Witajcie :D

Trzeba wpuścić trochę świeżej sprawiedliwości do tematu bo dawno tu sie nic nie działo :lol:

Z pierwszej kolejności, Oczywiście chciałbym podziękować za pozdrowienia, oczywiście dotarły w prędkości światła.

A wracając do szarej rzeczywistości, to nic nowego, może jedynie małe pewnie nie zauważalne akcenty :>
Z racji sezonu zimowego robiliśmy tylko to co było konieczne, mam nadzieje że teraz po mału ruszymy w realizacji małych, skromnych planów :)

Tak dla przypomnienia że Holendry jeszcze latają :D

Obrazek

Obrazek

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 22 mar 2015, 19:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1067
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Niebieski tylko dostawiony do naczepy, czy takie wysokie siodło ma?


Post Wysłano: 22 mar 2015, 19:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Ty jesteś z Ostrowa?


Post Wysłano: 22 mar 2015, 20:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Cytuj:
Niebieski tylko dostawiony do naczepy, czy takie wysokie siodło ma?
Ma takie siodło, niedługo przerzucimy się na 70-tki wiec całość będzie już trochę niższa.
Cytuj:
Ty jesteś z Ostrowa?
Niedosłownie z Ostrowa, ale okolice, do ostrowa mam 10 km Kierunek Grabów.

Swoją drogą, widziałem waszego MAN-a jakiś czas temu na Krotoszyńskiej, w Ostrowie.

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 22 mar 2015, 23:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2010, 3:34
Posty: 625
Samochód: Żubr XF 105
Lokalizacja: Częstochowa SCZ

W Patriocie nie myślałeś się blendą cuś pobawić? :)

_________________
Zapraszam na kanał


Post Wysłano: 22 mar 2015, 23:39
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3572
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Z tą zmianą opon to przemyślcie sprawę, bo jak macie 80-tki i przełożenie mostu do "dużych" opon, to je zostawcie i ucieknijcie wysokością na siodle...

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 23 mar 2015, 10:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Cytuj:
Z tą zmianą opon to przemyślcie sprawę, bo jak macie 80-tki i przełożenie mostu do "dużych" opon, to je zostawcie i ucieknijcie wysokością na siodle...
Zanim zostal sprowadzony całe życie jeździł na 70-tkach, więc most powinien byc juz przystosowany, teoretycznie wszystko powinno być okej,

Cytuj:
W Patriocie nie myślałeś się blendą cuś pobawić? :)
Oczywiście, zarówno blendę i podszybie mamy plan wsiąść w obroty, :lol: .

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 23 mar 2015, 23:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sty 2011, 23:01
Posty: 296
Samochód: Scania 94 260
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Mijałem się z 2 tygodnie z 95-tką między Gliwicami a Zabrzem,dwa razy gdzieś też po drodze się kiedyś mijaliśmy,to ja tam zawsze wołałem :wink:

_________________
"And nothing else matters..."


Post Wysłano: 23 mar 2015, 23:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Cytuj:
Mijałem się z 2 tygodnie z 95-tką między Gliwicami a Zabrzem,dwa razy gdzieś też po drodze się kiedyś mijaliśmy,to ja tam zawsze wołałem :wink:
Jak usłyszałem że mam pozdrowienia od Macieja, to odrazu pomyślałem o tobie :lol:
Jeszcze raz wielkie dzięki :)

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 24 mar 2015, 18:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Też z jakieś 2 tygodnie temu mijałem się ze starszym DAFem w Białej, jechał w kierunku Wielunia.


Post Wysłano: 25 mar 2015, 23:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2010, 23:09
Posty: 353
Samochód: MAN TGA/Opel Vectra B
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Dziś z białym mijanka była w Tomaszowie Maz koło 16


Post Wysłano: 16 kwie 2015, 5:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 mar 2012, 21:26
Posty: 313
GG: 0
Samochód: VOLVO

Mozliwe ze bialego widzialem dzis o 5;30 w Kaliszu?


Post Wysłano: 16 kwie 2015, 16:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Cytuj:
Mozliwe ze bialego widzialem dzis o 5;30 w Kaliszu?
Co prawda, jechał z Ujazdu do Poznania, przez Kalisz, ale z tego co wiem miał startować z Ujazdu o 8:00
Ale zdarzyło mi sie spotakć na naszych drogach bliźniaka już parokrotnie

A przy okazji że już tak pisze,

Weselny klimat czas zacząć :lol: !

Obrazek

Co prawda niebieski trochę ubogo przystrojony bo nie było czasu na nic większego, Ale i tak reakcje ludzi na ciężarówkę z balonami były bezbłędne :D

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 15 cze 2015, 22:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sty 2012, 16:41
Posty: 862
Lokalizacja: POS

Pogoda wyśmienita, czasu troszkę się znalazło, i parę rzeczy się odświeżyło

zaczynając od 105-tego zbyt wiele sie nie działo, Ale i chyba na niego kiedyś przyjdzie pora, ale zdjęcie dla przypomnienia :

Obrazek

Przy białej strzale trochę podziałałem, odświeżony został zderzak, bo jak to wiadomo w dafach to zderzak lubi rdzewieć najbardziej :), mały kocioł też został odświeżony, i wreszcie zrobiłem prawy okular, tak długo kół w oczy że aż się do niego przyzwyczaiłem, ale myślę że teraz jest zdecydowanie lepiej, nie zdążyłem pomalować wszystkiego co oczekiwałem ale lepsze coś niż nic :D

oczywiście to nie wszystko, myślę że w najbliższym czasie ruszy sie coś więcej, Ale czas pokaże :)

Obrazek, Obrazek

_________________
DAF 95XF 430


Post Wysłano: 16 cze 2015, 8:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lis 2007, 15:02
Posty: 466
Lokalizacja: war-maz

Byles moze 95 z miesiac dwa do tyłu w okolicach Bristolu?

_________________
Nie rabotajesz, to i nie kuszajesz:)


Post Wysłano: 16 cze 2015, 9:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2015, 14:55
Posty: 1

Cytuj:
Byles moze 95 z miesiac dwa do tyłu w okolicach Bristolu?
95 dalej niz Polska i Czechy się nie zapuszcza

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 8 z 19 [ Posty: 363 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1019 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: