Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 12 z 13 [ Posty: 257 ] Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 13 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 lut 2015, 23:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2014, 13:19
Posty: 83

Cytuj:
... Po co mu złom po biedronce.
nie chodziło o złom po Biedronce :D a o Premiumkę, gdzieś ktoś tutaj nazwał ją Volvem z biedronki :D


Post Wysłano: 18 lut 2015, 0:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Po co mu złom po biedronce
Miałem na myśli premiumkę - "volvo z biedronki".
Cytuj:
po co ma latać z patelnią - żeby jego ciężka pracą ktoś inny się bogacił?? Piszesz, że w usach wszystko mlekiem i miodem płynie, PODOBNO, no widzisz, Ty wiesz,że PODOBNO, a on tam był i wie jak jest ... Widzisz różnice?? Cały świat się bogaci przy budowie dróg , ale nie u nas musiało firm popadać więcej jak much na zimę ... Taki to piękny świat na patelniach. Zaraz polecą głosy, że po co wywrotkę kupił, mógł w inną dziedzinę transportu pójść - no mógł ...
PS Ja go rozumiem.
Napisałem co myślałem. Zgodziłem się z @Kierownik`iem.
Ale skoro Ty robisz za adwokata... Przyjmij do wiadomości:
Nie życzę mu źle, nie chcę jego krzywdy ani porażki...
Ale... żyjemy w kraju i w czasach takich - w jakich przyszło nam żyć.
Mamy otwarte granice, mamy "szengen", ba... Nawet wizy do usach dają chętnie.
Po co się męczyć w kraju, w którym ciężko nam żyć?
Gdyby na ten przykład mi tu było źle - uciekłbym na północ, do Skandynawii.
Mamy kapitalizm i "prywaciarzy". Mamy prawo i zasady rynkowe...
Jest jak jest. Możemy z tym walczyć, możemy to próbować zmienić, możemy też z tym żyć. Ale nie marudźmy....

PS: i napisałeś posta, i fajnie... A czy wziąłeś na przykład pod uwagę to że i ja byłem w USA na przykład, albo że mój kolega był?

PS2: To taka nasza przypadłość polaczków - marudzić, narzekać i zwalać winę. Jest źle? Albo to zmienić na lepsze, albo przywyknąć... EOT


Post Wysłano: 18 lut 2015, 11:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1596
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Nie robię za kogoś adwokata, założyciel wątku go nie potrzebuje wg. mnie :)
Założyłem , że Ty w stanach nie byłeś :)(w celach zarobkowych) - byłeś ??

Volvo z Biedronki - człowiek całe życie się uczy, a i tak głupi umiera :)

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 18 lut 2015, 15:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2008, 16:34
Posty: 712
Lokalizacja: SM

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Nie mamy tu zbyt kolorowo, ale i też nie ma co porównywać czy jest "lepiej", czy "gorzej". Po prostu jest inaczej. Jedni narzekają, inni dobierają zestawy pod wpływem podniety tanim paliwem.


Post Wysłano: 18 lut 2015, 19:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2012, 14:36
Posty: 402
Samochód: 105
Lokalizacja: RKL

Kto i gdzie dziś może zmusić do jazdy na lewusie ?
A na wywrotce to już wcale.
Przeładunki to też już nie to co dawniej, że co drugiej wywrotce opony ściągało z felg przy skrętach.

No i najważniejsze...
Cytuj:

A jak komuś nie podoba się mój kraj, to wynocha dorabiać się gdzie indziej. I wszystko w tym temacie.

_________________
Wolę być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem, więc zanim się najeb**emy, proponuję się napić.
Chcesz zarobić kasę na fejszczbuku? Wejdź w opcje, usuń konto i weź się k**** za robotę...
Nie zażywam viagry, a każdy mi mówi że z dnia na dzień, coraz to większy ch*j jestem dla wszystkich.


Post Wysłano: 19 lut 2015, 17:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2009, 17:59
Posty: 147
Samochód: R500
Lokalizacja: DSR

Cytuj:
Kto i gdzie dziś może zmusić do jazdy na lewusie ?
A na wywrotce to już wcale.
Przeładunki to też już nie to co dawniej, że co drugiej wywrotce opony ściągało z felg przy skrętach.
Mało wiesz, oj bardzo mało ;)


Post Wysłano: 19 lut 2015, 17:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 13:36
Posty: 871
Samochód: jakiś tam Tyr...
Lokalizacja: GPS signal not found...

Widać że nie miał do czynienia z patelkami. ;)

/by papatalk

_________________
"...a niepodzielnie królującą elitę stanowią świętokrzyscy patelniarze..."


Post Wysłano: 19 lut 2015, 18:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Mało to chyba Ty miałeś. Praktycznie żadna kopalnia nie wypuszcza przeładowanych wozów, a ten co jedzie po czasie bo szef każe to dupa nie kierowca.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 19 lut 2015, 20:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 kwie 2008, 15:14
Posty: 316
Samochód: Volvo FH12 420 Globetrotter
Lokalizacja: Sosnowiec

Kopalnie nie, ale kamieniołomy, piaskownie? W wztce 25t a w rzeczywistości całkiem inaczej ;)


Post Wysłano: 19 lut 2015, 21:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Pisząc kopalnie, miałem na myśli te produkujące grysy / mieszanki. Żadna już nie wypuszcza przeładowanych wozów.
Z piaskowniami to może i bywa rożnie, bo to małe firemki. Ale jeśli na wz 25, t, a na wozi więcej to to więcej dostaje się w gratisie? No to szał :D .

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 20 lut 2015, 11:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 wrz 2008, 21:48
Posty: 539

jakie to typowo polskie myślenie,nie pasuje ci to wypier....dostosuj się bo skoro wszyscy tak robią to ty też musisz
a może by tak jak w normalnym społeczeństwie się kiedyś zjednoczyć?powalczyć o coś wspólnie?
może za 100lat...


Post Wysłano: 20 lut 2015, 11:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2008, 12:59
Posty: 595
Samochód: VOLVO FH500 EEV

Cytuj:
jakie to typowo polskie myślenie,nie pasuje ci to wypier....dostosuj się bo skoro wszyscy tak robią to ty też musisz
a może by tak jak w normalnym społeczeństwie się kiedyś zjednoczyć?powalczyć o coś wspólnie?
może za 100lat...
A to my jesteśmy normalnym społeczeństwem? Jak "pijak, złodziej, kombinator, oszust, dorobkiewicz, ... itp." (w opinii zagranicznych gości, smutnych Pań i Panów w urzędach i rządzących nami), gdzie na drugiego patrzy wilkiem i najchętniej utopiło by się go w łyżce wody, może stanowić element normalnego, zdrowego społeczeństwa (a tak się zachowuje jakieś 7/8 Polaków). :)
My nie jesteśmy normalnym społeczeństwem - gdybyśmy byli normalni, to już dawno porządek by był zrobiony w dniu wyborów. Poza tym, to sami sobie stwarzamy problemy - czy to rządzący czy to my, zwykli obywatele.


Post Wysłano: 22 lut 2015, 2:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 kwie 2009, 1:47
Posty: 232
Samochód: 2004 volvo vnl64t300
Lokalizacja: Bychawa

Cytuj:
Zauważ, że kolega ma porównanie do zagranicznych realiów. Ty siedzisz w tym gównie od urodzenia, więc dla Ciebie nie śmierdzi, ktoś kto wpadł do szamba prosto z kąpieli może mieć inne zdanie.
Dokladnie tak jest ze jesli w czyms tkwimy dluzszy czas to sie do tego przyzwyczajamy i wydaje nam sie to normalne. Nie chce sie tutaj madrzyc bo na pewno ludzie ktorzy dlugie lata siedza w tej rzeczywistosci lepiej sobie radza ale ja nie zamierzam pokornie sie uciszyc i nie pietnowac tego co jest patologiczne. :>

Cytuj:
No i najważniejsze...
Kierownik pisze:

A jak komuś nie podoba się mój kraj, to wynocha dorabiać się gdzie indziej. I wszystko w tym temacie.
Takie zasciankowe podejscie pokazuje jak malo tolerancyjnym spoleczenstwem jestesmy ale to pozostalosc porzedniego systemu w ktorym wszyscy musieli miec taki sam model myslenia i podejscia do zycia.
Odnosnie do wypowiedzi ,,PANOW'' bułkowski410 i Kierownik ktorych kojarze z innych watkow chcialbym poznac opinie waszych kierowcow jak to cudownie pracuje sie w naszych realich za min na papierach i 2 pod stolem a szef najlepiej tych co maja inne zdanie pogonilby zeby nie podkopywali mu autorytetu.


Post Wysłano: 22 lut 2015, 9:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Kojakvolvo1876, awantura zaczęła się od tego, jak to pisałeś, że tacho naginałeś, że przeładowany jeździłeś, że płatności nie do odzyskania, że łapówki dawałeś.

W następnym poście obaliłem te teorie, jako że zwyczajnie są zmyślone, są nie prawdą.
Z jakichś powodów Ci nie poszło, i wymyślasz usprawiedliwienia - jest to irytujące, bo obracamy się w tym samym kręgu. Jak chcesz to zadzwonię do tej dziewczyny z logistyki i zapytam ile jej trzeba dać żeby pojeździć za 2,4/km.
Obaj wiemy że ta stawka jest poniżej pasa, i to ona wydzwania do przewoźników i prosi się o kilka samochodów, więc nie wymyślaj tu jakie to łapownictwo uskuteczniasz.

Polskie realia są jakie są, na pewno daleko im do ideału, ale proszę Cię nie wmawiaj tym co bardziej ciemnym użytkownikom WC, że w USA jest pięknie, zleceniodawcy sami wydzwaniają, kasa jest płacona z góry i że co do minutki się tam jeździ.

A że mało tolerancyjni są niektórzy (np ja :) ), to co ja Ci poradzę. Tacy jesteśmy.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 22 lut 2015, 11:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

2.4zl/km i dalej nie czytalem hahahaha :D serio wy za tyle jezdzicie!? Czy wam zostaje chociaz z auta zeby chleb kupic!? Kojak pakuj fure na kuntyner i cisnij spowrotem do USA bo w polszy to kamikaze nie przewoznicy :D


Post Wysłano: 22 lut 2015, 12:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
2.4zl/km i dalej nie czytalem hahahaha
Powiem Ci, że średnio to o twoim pomyślunku świadczy...
A np mnie zostaje więcej niż Tobie i twojemu staremu razem wziętym z wielkiego międzynarodowego transportu kuntynerów z Hamburga, a ja i moje asy każdego dnia śpimy w domu.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 22 lut 2015, 12:42
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Przecież Edler to Skandynawski express, a nie kontenerowy :D

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 22 lut 2015, 12:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

A co to zmienia? Przecież na Skandynawię stawki padły na pysk tak ze 13 lat temu i do tej pory leżą. Tam króluje Scania i Volvo euroII .

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 22 lut 2015, 14:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Po przeczytaniu tych ostatnich dwóch stron zastanawiam się, czy to jest temat o pojeździe, czy wolna dyskusja na temat realiów (kulisów transportu) :?: Odnośnie pojazdu widziałem go na żywo i jest naprawdę świetnie zrobiony i zadbany choć pod wanną nie ma lekko. Ale do tego typu pracy nie jest to wymarzony środek (nie ma co się nawet wdawać w dyskusje) i szkoda go porównywać do większości pojazdów. To Volvo to taka maskotka, a nie wyżyłowana ciężarówka do pracy w ciężkich warunkach. Wielu z Was zastanawiało się dla czego te Amerykańskie ciężarówki szybko znikały z naszych dróg i tutaj macie odpowiedz brak serwisowania i dostępności tanich części itp. elementy mają na to wpływ.

Odnośnie kulisów transportu każdy z nas (Ci co siedzą w transporcie na co dzień) wiedzą jak się sytuacja na rynku układa. Firmy dobierają pojazdy na które nie mają pracy (w ten sposób zaniżają stawki na międzynarodówce ktoś napisał 3 zł brutto w jednym z tematów to jest po prostu tragedia, przestają dbać o sprzęt i płacić pracownikom itp.) tak jest chociaż w wielu firmach u nas. Tak że dalsze dywagacje nie mają sensu bo i u nas nic się na lepsze nie zmieni, a samo życie zweryfikuje. A Koledze życzę że by trafił w swoją niszę na rynku, bo takie nadal są :wink: .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 22 lut 2015, 20:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Mam za kilometr 9.6SEK każdy pusty/pełny :) policz ile to jest na złotówki. Pozdrawiam :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 12 z 13 [ Posty: 257 ] Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 13 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: