Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 lip 2015, 14:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2012, 14:20
Posty: 141
GG: 42205471
Lokalizacja: Poznań

Ja bym zrobił felgę i pierścień granatowy a śruby i piastę białą. Z tyłu też felga granatowa a piasta biała.
Możliwe żebym widział jakiegoś FH (chyba XL) od Was dzisiaj na S11 w kierunku Poznania koło 13:30 z naczepą chłodnią "Dino"?

_________________
Van Doorne's Automobiel Fabriek.


Post Wysłano: 11 lip 2015, 21:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 lut 2008, 10:32
Posty: 200
GG: 1351870
Samochód: FH460 Globetrotter
Lokalizacja: Bieruń

Obrazek


Post Wysłano: 11 lip 2015, 23:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2008, 12:59
Posty: 595
Samochód: VOLVO FH500 EEV

Po mojemu, ta żółta folia na reflektorach i żółte obrysy (w atrapie i koło stopni) nie pasują do szarych luster, blendy oraz dolnych "nosków" - nijak to ma się. Ważne, że Tobie się podoba.
Ale autko ładnie się prezentuje, polerka kotłów zrobiła swoje. :)


Post Wysłano: 01 sie 2015, 18:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 lut 2008, 10:32
Posty: 200
GG: 1351870
Samochód: FH460 Globetrotter
Lokalizacja: Bieruń

Małe zmiany, mi się podoba.

Obrazek

Obrazek

Zdjęcie robione telefonem.


Post Wysłano: 01 sie 2015, 20:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Teraz srebrnego kołpaka ! Takie wiesz, jak masz na pierwszej osi ;)

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 02 sie 2015, 0:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

Widzę, że Holendrów nam na forum przybywa.


Post Wysłano: 02 sie 2015, 12:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Widzę, że Holendrów nam na forum przybywa.
Ta, z niebieskimi halogenami :-)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 02 sie 2015, 14:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

Mój post był ironiczny. :roll:


Post Wysłano: 02 sie 2015, 14:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Odnosnie tych wszystkich ironicznych postow w kazdym temacie, powiem tyle. Swiat jest piekny, torche luzu i dystansu. A poza tym... Nim ocenisz kogos, ocen sam siebie. ;) Ja okleje sobie odblaskami cale auto i napisze, ze to styl holenderski. Mozna sie z tym nie zgadzac, ale czy nie mozna byc czlowiekiem i napisac cos milego, lub przynajmniej przemilczec i nie pisac nic? Hipokryzja sie przelewa wiadrami w niektorych tematach. Ale tak juz mamy, najlepszym przykladem jest polityka. ;) Madrych glow nie brakuje, zgnoic kazdy potrafi, ale usmiechnac sie jest ciezko. ;) Wiem, ze tutaj nikt nie napisal nic szczegolnie zlego, ale dotyczy to ogolu, akurat pech chcial ze przy tych postach zechcialo mi sie cos naskrobac. ;)


Post Wysłano: 02 sie 2015, 21:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Teraz juz co drugi nawet w biedronce ma super duper helle na dwie żarówki wiec szału nima, stało sie tak pospolite jak ledy z opoltransu. Pozytywne zmiany na aucie,samo auto juz ma pare latek ale regularnie jest picowane i odświeżane :wink:

Marcin, nie myslales zeby wywalic Lke z atrapy? przedłużacie ją regularnie i korzystacie z tego?

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 02 sie 2015, 21:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 832

Z pozoru zwykłe auto, ale jednak nietuzinkowe. Zmiany jak najbardziej na plus. Kwestia gustu, ale dla mnie jedyne co się gryzie to żółta folia na dole, z niebieskimi szkłami halogenów.

Jakieś plany co do reszty floty?


Post Wysłano: 02 sie 2015, 23:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 lut 2008, 10:32
Posty: 200
GG: 1351870
Samochód: FH460 Globetrotter
Lokalizacja: Bieruń

Cytuj:
Teraz juz co drugi nawet w biedronce ma super duper helle na dwie żarówki wiec szału nima, stało sie tak pospolite jak ledy z opoltransu. Pozytywne zmiany na aucie,samo auto juz ma pare latek ale regularnie jest picowane i odświeżane :wink:

Marcin, nie myslales zeby wywalic Lke z atrapy? przedłużacie ją regularnie i korzystacie z tego?
Właściwie to nie myślałem nad tym, ale mam jeden problem z tym. Ja ją zdejmę a na plastiku zostanie kółko, bo zapewne reszta plastiku atrapy jest już wyblaknięta. Masz moze na to jakiś sposób? Aby całość była jednego koloru?
Cytuj:
Z pozoru zwykłe auto, ale jednak nietuzinkowe. Zmiany jak najbardziej na plus. Kwestia gustu, ale dla mnie jedyne co się gryzie to żółta folia na dole, z niebieskimi szkłami halogenów.

Jakieś plany co do reszty floty?
Co do górnych szkieł halogenów, za niedługo będą halogeny wymieniane na białe. Prawdopodobnie przed lub po zimie.


Post Wysłano: 03 sie 2015, 0:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2008, 12:59
Posty: 595
Samochód: VOLVO FH500 EEV

Jak jeździłem F2000, to miałem podobny problem - grill był jak nowy, natomiast te plastiki pomiędzy zderzakiem a atrapą były już wypłowiałe. Po każdym myciu, zacząłem stosować Plak - zwykły Plak nabłyszczający do tych obu elementów, z tymże na plastikach tych wyblakniętych, przed Plakiem, stosowałem czarnidło (najzwyklejsze czarnidło, to kosztuje groszowe sprawy). Efekt był naprawdę zadowalający - to było na samochodzie kilkunastoletnim, więc uważam że z powodzeniem sprawdzi się na dużo młodszym wozie. :wink:


Post Wysłano: 03 sie 2015, 2:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2009, 15:49
Posty: 288
Samochód: 21' 590 S
Lokalizacja: G D A Ń S K

Cytuj:
Odnosnie tych wszystkich ironicznych postow w kazdym temacie, powiem tyle. Swiat jest piekny, torche luzu i dystansu. A poza tym... Nim ocenisz kogos, ocen sam siebie. ;) Ja okleje sobie odblaskami cale auto i napisze, ze to styl holenderski. Mozna sie z tym nie zgadzac, ale czy nie mozna byc czlowiekiem i napisac cos milego, lub przynajmniej przemilczec i nie pisac nic? Hipokryzja sie przelewa wiadrami w niektorych tematach. Ale tak juz mamy, najlepszym przykladem jest polityka. ;) Madrych glow nie brakuje, zgnoic kazdy potrafi, ale usmiechnac sie jest ciezko. ;) Wiem, ze tutaj nikt nie napisal nic szczegolnie zlego, ale dotyczy to ogolu, akurat pech chcial ze przy tych postach zechcialo mi sie cos naskrobac. ;)

W sumie jakies 10 lat temu, wszyscy krzyczeli na mojego ojca "czówrkę" że wiocha, mało tego w 2009 r, pierwsze FH16 upodobnione do holendra - też wiocha, potem drugie FH16, pomijam fakt ze 660, ale było że festyn, teraz czasem na tapetę rzuci temat DAFa/ów z tzw. syndromem tri-halogenium i też bywało śmiesznie. Czasem się z tego śmieje, każdy sprytny się domyśli aluzji...

Marcinie, od samego początku dbasz o to Volvo i zdaje się że jak na taki okres użytkowania w warunkach skandynawskich auto nie wykazuje większych śladów tych ów trudnych warunków.

_________________
KINGS NEVER DIE


Post Wysłano: 06 sie 2015, 21:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 lut 2008, 10:32
Posty: 200
GG: 1351870
Samochód: FH460 Globetrotter
Lokalizacja: Bieruń

Dzieki za opinie, za złe i za dobre.

Lepszej jakości zdjęcia, teraz ocencie :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Post Wysłano: 18 sie 2015, 15:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lis 2012, 23:56
Posty: 214
Samochód: Osobowy
Lokalizacja: Śląsk

Volvo widziane dziś w Zabrzu, zrobiłem foto ale coś mi się ostrość złapała nie na tym na czym powinna to nawet nie wrzucam ;)

_________________
Moja flota


Post Wysłano: 20 sie 2015, 0:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 lut 2008, 10:32
Posty: 200
GG: 1351870
Samochód: FH460 Globetrotter
Lokalizacja: Bieruń

Ładował sie Piotrek, ktory aktualnie jezdzi bo urlop ma Bogdan. Wrzuc foto takie jakie masz, :D


Post Wysłano: 22 sie 2015, 10:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sie 2013, 17:44
Posty: 50
Samochód: MAN TGA

Piękny :D
Piątek 21.08.15 :)


Obrazek_DSC4413


Post Wysłano: 30 lip 2016, 19:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 lut 2008, 10:32
Posty: 200
GG: 1351870
Samochód: FH460 Globetrotter
Lokalizacja: Bieruń

Siema,

Na początek chciałbym wam przekazać info ze samochodem od końca czerwca jeżdżę ja sam osobiscie. Jak i w tamtym tak i w tym roku byłem na złocie MasterTruck. Samochód zmienił się troszke m.in nowe halogeny, obrysowki z diod na żarówka.

Fotki

Obrazek
fot Sebastian Smolarek

Jeśli ktoś na jakieś zdjęcia z zlotu niech doda będę wdzięczny :)


Post Wysłano: 31 lip 2016, 8:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 kwie 2008, 15:14
Posty: 316
Samochód: Volvo FH12 420 Globetrotter
Lokalizacja: Sosnowiec

Kręciliśmy się koło volva ale cie coś złapać nie mogliśmy :P


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: