Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 47 z 51 [ Posty: 1012 ] Przejdź na stronę Poprzednia 145 46 47 48 4951 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 maja 2015, 17:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 paź 2012, 13:08
Posty: 30
GG: 3485710
Samochód: brak

DAKER Dafior czeka w tej chwili na papiery, no i klempe, także nawet jakbym chciał koniem polatać u Ciebie to ni dy rydy. Już się pyta nasz zagraniczny kontrahent : kiedy kiedy kiedy?

Zerknij do środka - w tej chwili caly rozebrany - czeka na dopieszczenie :D


Post Wysłano: 23 maja 2015, 20:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 maja 2012, 8:02
Posty: 193
Samochód: Volvo Fh16 700
Lokalizacja: Bydgoszcz-UE

Muszę kiedyś obejrzeć za dnia środek tej twojej niuni bo zawsze po ciemku mam okazję ją oglądać lub przez zamknięte okno:)


Post Wysłano: 22 cze 2015, 11:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Siema jest chwilka to i troszkę tu odkurzę .
Cytuj:
DAKER Dafior czeka w tej chwili na papiery, no i klempe, także nawet jakbym chciał koniem polatać u Ciebie to ni dy rydy. Już się pyta nasz zagraniczny kontrahent : kiedy kiedy kiedy?

Zerknij do środka - w tej chwili caly rozebrany - czeka na dopieszczenie :D
Widziałem widziałem - naczepa zachaczona i pognał w piździet :)
Cytuj:
Muszę kiedyś obejrzeć za dnia środek tej twojej niuni bo zawsze po ciemku mam okazję ją oglądać lub przez zamknięte okno:)
Jak coś to jest zawsze otwarta na parkingu :) tak więc zapraszam :)

Mały aktual

Co do napraw i wymian w ostatnim czasie to do niebieskiej zawitał nowy rozrusznik , w weekend po wielkich bojach z niepasującymi płytami wymienione całe siodło razem z pasującą płytą na wyższe także wkońcu mogę obłożyć blachą tył ramy i założyć zderzak na tył bez obawy że platforma mi je zdewastuję ... Pozatym nie zapeszając auta śmigają wzorowo :)


Delikatne zmiany ale mi się podobają ... :) w następny weekend biała wjeżdża na czarne felgi i wymianę coponiektórych zmęczonych życiem plastików :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 22 cze 2015, 13:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

No Daker, poszedłeś ładnie z niunią :mrgreen: Bardzo zacnie się prezentuje w tym ujęciu:
Obrazek
Nie będzie z lewej międzyosiówki bo kocioł przeszkadza? Jeśli tak, to mazgnij zbiornik na niebiesko z białymi obejmami i będzie petarda.

Wnętrze - niezbyt mi się widzi, ale w sumie trochę w końcu lat '90 stylem siedzi, więc do auta pasuje :twisted:

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 22 cze 2015, 13:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Właśnie też już myślałem o malowaniu kotła . Generalnie poszukuję takiej samej skrzynki co zakładałem przy białej i najchętniej bym wtedy wywalił tą międzyośkę w piździet a zbiornik przepolerował . Bo niestety non stop się przechaczam i wtedy wkońcu woził bym wszystko w ciągniku tak jak w białej i zielonej ...

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 25 wrz 2015, 1:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 kwie 2008, 15:56
Posty: 189
GG: 11914484

Ładne ładne te 4ki, na żywo w ciemności świetnie sie prezentują. Tak, ja wypadłem prawie z tego partnera pokazując Ci cześć na pesie :D


Post Wysłano: 25 wrz 2015, 10:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Ładne ładne te 4ki, na żywo w ciemności świetnie sie prezentują. Tak, ja wypadłem prawie z tego partnera pokazując Ci cześć na pesie :D
A tak właśnie rozkminiałem że pewnie ktoś z wagi ciężkiej :) dużo nie zabrakło a byśmy jakąś bajerę ogarneli :) jak coś to do następnego pewnie w tym samym miejscu :) pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 25 wrz 2015, 22:04
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Jak na scanie, to nawet mi się to podoba, choć do pełni kultowości, brakuje trochę kantów i znaczka 143H :)
Tak serio to wporzo, choć raz spotkana w nie sprzyjających okolicznościach....

Zlitowałbyś się i zmieniłbyś folie na konkretną żółtą, a nie najtańszy moczo podobny badziew, nie dość że szpeci, to jeszcze zamiast dawać żółty selektywny, to daje ultra zielony....

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 25 wrz 2015, 23:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 kwie 2008, 15:56
Posty: 189
GG: 11914484

Daker pochwal sie kolami nowymi, wczoraj nie zauwazylem, dzisiaj sie rzucily w oczy :D Dzieki za pogadanke krotka i do nastepnego! ( Idac w tym tempie to jutro piwo bedzie na pesie :D )


Post Wysłano: 26 sty 2016, 22:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lut 2012, 22:26
Posty: 103
GG: 7563414

moze jakis aktual???


Post Wysłano: 26 sty 2016, 23:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Siemka :)

Dawno się tutaj nie odświeżałem ... :) bo i wsumie to nie było kiedy ... taki był zeszły rok ... baardzo pracowity :)

Wsumie to od ostatniego aktuala to trochę się pozmieniało .

Nie wiem od czego zacząć a więc zacznę od sprzętów jakie doszły :

tradycyjnie kolejna czwórka -

Scania 124l 420
2001r
topline
dunka
wsumie to wyposażenie poza środkiem jak w v-ce , skórzanymi fotelami nagłośnieniem i przerzuconym górnym łóżkiem na tylną ścianę i kilkoma lampkami to nie różni się zbyd wiele od 1000 takich samych które jeżdżą po kraju .

Naczepa rozciągana Gudera muleheim Broshius

Rozciąg do 21m
wszystkie osie skrętne
oświetlenie diodowe
nowa podłoga
naciągi stalowe
wkładane kunice itp

Naczepa Krone 2002r firana

osie bpw tarcza
promówka
dach edscha

najśmieszniejsze jest to że zupełnie przez przypadek udało mi się kupić naczepę którą v-ka ciągnęła w poprzedniej firmie czyli w scantransie . Jak to mówią w przyrodzie nic nie ginie :)

Naczepa platforma mega

Titan 98r

Nowa podłoga
Osie ror z nowymi hamulcami , łożyskami itp

Fiat ducato 2011r

plandeka 8 paletowa
webasto
kórnik
klima itpo

Renault master 2008r

plandeka 8 paletowa
webasto
kórnik
itp

Doszła jeszcze t4 którą " przerabiam "na pilota ale ją za jakiś czas zaprezentuję jak już będzie skończona .

Ogólnie w autach non stop coś się dłubie , ulepsza , wymienia także non stop coś się dzieję :) Ciężko mi opisać rzeczy , które były porobione w ostatnim roku ale mam nadzieję że uda mi się teraz uzupełniać opisy na bieżąco .

Poniżej kilka fotek jakie udało mi się wygrzebać z fb , ponieważ większość zdjęć jakie mam są na tel a z dodawaniem z tel mam problem bo jestem delikatnie zacofany w te klocki :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 27 sty 2016, 22:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lut 2014, 17:48
Posty: 58

Latasz pod jakąś spedycją tymi platformami ?
Ładne IV :)


Post Wysłano: 28 sty 2016, 0:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Jeszcze sam ogarniam robotę , ale najprawdopodobniej od połowy lutego będę miał u siebie swojego spedytora bo już niestety nie jestem w stanie pogodzić jeżdżenia , ogarniania roboty i działania z całą resztą spraw związanych z moim " skansenem " :)

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 28 sty 2016, 6:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 kwie 2008, 15:56
Posty: 189
GG: 11914484

Na wiatropedzie Daker masz ta naczepe, czy hydraulika?

Wszystko jak zawsze czyste schludne i zadbane :D


Post Wysłano: 28 sty 2016, 9:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Na wiatropedzie Daker masz ta naczepe, czy hydraulika?

Wszystko jak zawsze czyste schludne i zadbane :D
Wiatropyndne :) pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 28 sty 2016, 20:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lut 2012, 22:26
Posty: 103
GG: 7563414

Fajnie Poszedles do przodu :) Gratuluje busiki tylko po pl lataja??


Post Wysłano: 30 sty 2016, 10:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lut 2014, 17:48
Posty: 58

Post Wysłano: 31 sty 2016, 1:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2006, 16:37
Posty: 2124
GG: 4819725
Samochód: MAN
Lokalizacja: Baćkowice

Fajnie fajnie ale czy jest sens iść w takie (starocie). Wiem z swojego doświadczenia , że auto tak jak u nas 8 letnie tgxy jak na razie auta super ale trzeba z nimi uciekać bo wiek robi swoje. A w 15 letnim aucie gdzie milyjjjon już dawno minął można spodziewać się wszystkiego, a gdzie viatol. Dodatkowo komplet nowych opon nie chińskich tylko konkretnego producenta przewyższa cenę auta :wink:

_________________
MAN


Post Wysłano: 31 sty 2016, 2:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Fajnie Poszedles do przodu :) Gratuluje busiki tylko po pl lataja??
Dzięki Generalnie po polsce z malym wyjątkiem bo raz w tygodniu jeden leci do czech :)
Cytuj:
Babcia nieśmiertelna :)
Cytuj:
Fajnie fajnie ale czy jest sens iść w takie (starocie). Wiem z swojego doświadczenia , że auto tak jak u nas 8 letnie tgxy jak na razie auta super ale trzeba z nimi uciekać bo wiek robi swoje. A w 15 letnim aucie gdzie milyjjjon już dawno minął można spodziewać się wszystkiego, a gdzie viatol. Dodatkowo komplet nowych opon nie chińskich tylko konkretnego producenta przewyższa cenę auta :wink:
Gdyby nie było sensu nie pchał bym się w to ... :) Nie jestem zwolennikiem kredytów , leasingów i pomimo tego że mam na tą chwilę " stałą " robotę na dwa auta to i tak nie pójdę w leasingi bo poprostu nie chcę myśleć co będzie gdyby ... nie jeżdżę pod spedycjami po 2,8pln żeby liczyć każdy grosz . Według mnie jak zadbasz tak masz ... i napewno taka czwórka szybciej mi się zwróci niż jakiś roczny lub kilkuletni klamot , a robotę zrobi tą samą co i moje auto . Jeśli chodzi o viatole to kiedyś liczyłem różnicę ... Przy tej robocie co robię Viatoll wychodzi mnie max 300pln miesięcznie na auto przy czym kierowcy mają powiedziane że jak jest możliwa jazda autostradą lub jakimiś skami itp to mają tamtędy jechać . Bo omijanie to strata czasu , sprzętu i pieniędzy . Nie należę do tych co doliczają do kosztów zużyty płyn do spryskiwaczy , żarówkę itp . Prawda jest taka że większość krajowego transportu opiera się na podobnych rocznikowo autach do moich , jak na t ą chwilę nie musiałem nigdy jechać w teren ściągać ani naprawiać moich aut ( odpukać ) , dlatego mam gdzieś raty , świrowanie świeżym nie zawsze mniej zawodnym sprzętem niż mój :) Będę tłukł moje czwórki puki się niepozawalają :) a jak będzie potrzeba to dokupię następną :) pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 12 lut 2016, 21:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Po ostatnich postach można tylko pogratulować rozwoju firmy. Twoja Scania w necie https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=576FA7E3 . Źródło to Ciężarówki Naszą Pasją.

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 47 z 51 [ Posty: 1012 ] Przejdź na stronę Poprzednia 145 46 47 48 4951 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: