Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 46 z 51 [ Posty: 1012 ] Przejdź na stronę Poprzednia 144 45 46 47 4851 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 gru 2014, 1:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

DAKER (zaznaczam, że poniższy post wyraża tylko moje subiektywne odczucia odnośnie wygląda Scanii, nie jest to żaden hejt tylko opinia.)
Naprawdę Ci zazdroszczę tej V8, tylko nie rozumiem dlaczego Ty masz takie zamiłowanie do tych ledowych WAŚ'owskich obrywek? One pasują na bok naczepy a nie na atrapę jeszcze zamontowane pod kątem. DO tego te chlapacze pod zderzakiem... No i wisienka na torcie figurki MICHELIN :? Bez 4 okrągłych halogenów między nimi wyglądają jak doklejone tam, niepotrzebnie. Ten samochód był piękny w dniu zakupu, zajebiście pomalowana atrapa, wystarczyło pomalować tylko zderzak przedni a ukoronowaniem całości były by lusterka w kolor... Osobiście jestem na NIE jak mi się podobał ten samochód na pierwszym zdjęciu tak teraz nim rzygam.
Przepraszam za tak ostrą krytykę, rozumiem doskonale, że Tobie się tak podoba i to Twój styl, szanuje to.
Pozdrawiam :P


Post Wysłano: 23 gru 2014, 10:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Siema

Cytuj:
Mijał ja się dzisiaj z zielona Scanią, leciała tą wojewódzką z Bydgoszczy na Bożenkowo :wink:
By się zgadzało :) Co drugi dzień któryś z nas ładuję w koronowie :) Pozdro
Cytuj:
Daker szkoda takiego startu nowego nabytku,ale jeszcze napewno ją ''dopieścisz'' i będzie długo służyła.A tak na marginesie:żeby było więcej takich szefów,którzy są w stanie zaakceptować większe spalanie dla tak pięknej melodii dla uszu... :mrgreen:
Co do startu to niestety wyszło jak wyszło... :) najważniejsze że już wszystko wróciło do normy :) Jaki ja tam szef ... :P Pozatym plan jest taki że ja siadam na V-ke :) Pozatym mam nadzieję że powyżej 33-34 mi nie będzie wychodziła ze spalaniem , bo jeśli tak to zaraz wróci tam skąd przyszła - allegro :)
Cytuj:
DAKER (zaznaczam, że poniższy post wyraża tylko moje subiektywne odczucia odnośnie wygląda Scanii, nie jest to żaden hejt tylko opinia.)
Naprawdę Ci zazdroszczę tej V8, tylko nie rozumiem dlaczego Ty masz takie zamiłowanie do tych ledowych WAŚ'owskich obrywek? One pasują na bok naczepy a nie na atrapę jeszcze zamontowane pod kątem. DO tego te chlapacze pod zderzakiem... No i wisienka na torcie figurki MICHELIN :? Bez 4 okrągłych halogenów między nimi wyglądają jak doklejone tam, niepotrzebnie. Ten samochód był piękny w dniu zakupu, zajebiście pomalowana atrapa, wystarczyło pomalować tylko zderzak przedni a ukoronowaniem całości były by lusterka w kolor... Osobiście jestem na NIE jak mi się podobał ten samochód na pierwszym zdjęciu tak teraz nim rzygam.
Przepraszam za tak ostrą krytykę, rozumiem doskonale, że Tobie się tak podoba i to Twój styl, szanuje to.
Pozdrawiam :P
Nie będzie nl style ani żadnych superów na atrapie ... co do chlapaczy i ludzików to na każdej scani tak mam pozakładane i tak zostanie i jak kupię następne auto to będzie identycznie . Powtarzam jeszcze raz nie robię aut pod małolatów , którzy będą się podniecać jaki to nl style następny powstał ,tylko według siebie tak żeby mi się podobało i w miarę możliwości wyróżniało się na drodze . pozdro

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 23 gru 2014, 11:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lis 2013, 20:05
Posty: 136
GG: 42752250
Lokalizacja: Opole

Ja jestem małolatem :mrgreen: Wiadomo każdy robi według własnego uznania, ale moim zdaniem auto jest zrobione gustownie i tyle co mogę powiedzieć. A co do egzemplarza jaki trafiłeś jest naprawdę zadbany, także życzę wielu bez awaryjnych.
Pozdrawiam :)


Post Wysłano: 30 gru 2014, 20:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 maja 2012, 8:02
Posty: 193
Samochód: Volvo Fh16 700
Lokalizacja: Bydgoszcz-UE

Daker zawsze był indywidualistą:) Zawsze jego auta wyglądały inaczej teraz już chłopak wyrósł kiedyś tylko gleba i duże koło teraz zostało duże koło no i w końcu V8 i nie jest to 4,4:)


Post Wysłano: 07 kwie 2015, 21:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 paź 2010, 17:16
Posty: 816

Biała była widziana 25,03,2015 w Bydgoszczy w hurtowni stali (tak mi się wydaje) wyglądała na dosyć zmęczoną :?


Post Wysłano: 07 kwie 2015, 22:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Biała była widziana 25,03,2015 w Bydgoszczy w hurtowni stali (tak mi się wydaje) wyglądała na dosyć zmęczoną :?
Siemka

Możliwe że była widziana :) Wiadomo nowa nie jest i pewnie do tego była uświniona :) Autem od miesiąca śmiga kierowca i jak na tą chwilę jest zadowolony :) Babinka już powoli dobija do dwóch baniek , ale w dalszym ciągu dzielnie walczy :)

Jak by co to poniżej jej stan wizualny na 21.03 :) :


Jeśli chodzi o Vkę to jak na tą chwilę nie okazała się skarbonką ku zmartwieniu coniektórych ... :)
Jeździ , zarabia , pali w normie i się nie psuję ... :)

poniżej kilka fotek z przed jakiś dwóch miesięcy :) , od tego czasu doszły jeszcze trąbki na bokach kabiny i owiewka na okno kierowcy :) )

W planach jak starczy czasu to wymalowanie między osiówek na niebiesko ( od str kierowcy leżą u plastikarza ) :) ,odświeżenie felg :) i obszycie wkońcu tych nieszczęsnych foteli :)

pozdro

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

_________________
https://t.me/pump_upp


Ostatnio zmieniony 08 kwie 2015, 9:26 przez DAKER, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 07 kwie 2015, 23:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2012, 9:15
Posty: 179
GG: 18174723
Lokalizacja: Ropczyce/Podkarpackie

Z V'ki udało się widzę wyciągnąć trochę tych koni 8)
Jakiś chip tuning był? :U
Trzeba przyznać, że pomimo kilometrów dość ładnie prezentuje się w niebiesko-białym malowaniu :)
Międzyosie w niebieskim kolorze będą wisienką na torcie :wink:


Post Wysłano: 08 kwie 2015, 0:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Z V'ki udało się widzę wyciągnąć trochę tych koni 8)
Jakiś chip tuning był? :U
Trzeba przyznać, że pomimo kilometrów dość ładnie prezentuje się w niebiesko-białym malowaniu :)
Międzyosie w niebieskim kolorze będą wisienką na torcie :wink:
Znaczkotuning + dwa magnetyzery i jeden ceramizer :) Myśle jeszcze nad białymi felgami z niebieskim rantem ale to się zobaczy czy starczy mi cierpliwości na to :)

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 08 kwie 2015, 9:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 paź 2009, 9:50
Posty: 103
GG: 0

Jakies wiesci o F-ce? :D


Post Wysłano: 08 kwie 2015, 11:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Jakies wiesci o F-ce? :D
Niestety brak

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 17 kwie 2015, 17:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

Czesc :)
Bardzo mi sie podoba ta niebiesko-biala 4ka, kiedys ktos w moim miescie mial w takim malowaniu ale z niskim dachem. Co do felg do niej pomysl nad niebieskimi z bialym rantem :wink:
Rob tak dalej z tymi autami.

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 01 maja 2015, 13:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2008, 22:56
Posty: 861
GG: 35025070
Samochód: S-U-P-E-R

Post Wysłano: 01 maja 2015, 15:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lis 2007, 15:02
Posty: 466
Lokalizacja: war-maz

Obok chyba Renowka kolegi z forum.

_________________
Nie rabotajesz, to i nie kuszajesz:)


Post Wysłano: 01 maja 2015, 16:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2009, 1:19
Posty: 206
GG: 0

Eee kolego, to Ty calkiem fajny srodek masz w tej niebieskiej Scanii. Nie spodziewalbym sie. ;) Podoba mi sie! Powodzenia w biznesach. :)


Post Wysłano: 05 maja 2015, 7:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 paź 2010, 17:16
Posty: 816

Wczoraj zaliczona mijanka z zieloną scania na obwodnicy piły,na wysokości wagi przed orlenem,jechała na wschód,ładnie wygląda ;)


Post Wysłano: 05 maja 2015, 10:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Siemka
Cytuj:
Czesc :)
Bardzo mi sie podoba ta niebiesko-biala 4ka, kiedys ktos w moim miescie mial w takim malowaniu ale z niskim dachem. Co do felg do niej pomysl nad niebieskimi z bialym rantem :wink:
Rob tak dalej z tymi autami.
Właśnie kiedyś mijałem identyczną podchaczoną pod wanne , miał nawet napis na dachu z nazwą byłej firmy z tym że nie zdążyłem doczytać jakiej firmy to jest malowanie ... :) Jak na tą chwilę zdążyłem tylko pomalować międzyośkę na niebiesko i felgi odmalować na srebrno , muszę się wkońcu zebrać za te koła w takiej koncepcji jak piszesz . Pozdro :)
Cytuj:
Niech temu Volvu ziemia lekką będzie ... :)
Cytuj:
Eee kolego, to Ty calkiem fajny srodek masz w tej niebieskiej Scanii. Nie spodziewalbym sie. ;) Podoba mi sie! Powodzenia w biznesach. :)
Co do środka wkońcu trafiłem na coś gotowego . Bo wiadomo ile pracy i czasu kosztuję coś takiego żeby to zrobić :) Tak jak pisałem potrzeba jeszcze trochę poprawek i będzie ok :) Pozdrawiam
Cytuj:
Wczoraj zaliczona mijanka z zieloną scania na obwodnicy piły,na wysokości wagi przed orlenem,jechała na wschód,ładnie wygląda ;)
Całkiem możliwe :) pozdro i dzięki :)

_________________
https://t.me/pump_upp


Post Wysłano: 06 maja 2015, 17:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 paź 2012, 13:08
Posty: 30
GG: 3485710
Samochód: brak

Widziałem fałe jest petrada - kiedy mały spot w celu zwiedzenia środka?


Post Wysłano: 21 maja 2015, 22:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lis 2011, 18:35
Posty: 41
GG: 2901452
Samochód: SCANIA
Lokalizacja: Toruń

Biała widziana wczoraj chyba na rozładunku po 17, w Pesa Bydgoszcz :wink:


Post Wysłano: 22 maja 2015, 23:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 paź 2009, 9:50
Posty: 103
GG: 0

A i ja Cię widziałem wczoraj na toruńskiej, skręcałeś w prawo w stronę fordońskiej. Chyba, że to nie Ty jeździsz białą? :D


Post Wysłano: 23 maja 2015, 16:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 maja 2011, 12:13
Posty: 398
GG: 8230849
Samochód: R420 X3 + 114L + 124L
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Siemka
Cytuj:
Widziałem fałe jest petrada - kiedy mały spot w celu zwiedzenia środka?
Ty lepiej wpinaj się w moją firanę co stoi i marnieje i dawaj do mnie na krajówkę :P bo aż żal tego dafiora jak tak stoi :)
Cytuj:
Biała widziana wczoraj chyba na rozładunku po 17, w Pesa Bydgoszcz :wink:
By się zgadzało :)nieopodal pewnie gdzieś też niebieska się kręciła :) pozdro
Cytuj:
A i ja Cię widziałem wczoraj na toruńskiej, skręcałeś w prawo w stronę fordońskiej. Chyba, że to nie Ty jeździsz białą? :D
A to widziałeś mojego drivera :) w przyszłym tyg mają przyjść tabliczki to już będzie wiadomo kto jest kto ... :) jak coś to ja ujeżdżam niebieską :)

_________________
https://t.me/pump_upp


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 46 z 51 [ Posty: 1012 ] Przejdź na stronę Poprzednia 144 45 46 47 4851 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: