Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 wrz 2012, 22:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2009, 17:59
Posty: 147
Samochód: R500
Lokalizacja: DSR

Obiecana fota. Jakość nie powala bo robione zabytkiem. Pozdrawiam ;)

Obrazek


Post Wysłano: 08 paź 2012, 20:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2009, 17:59
Posty: 147
Samochód: R500
Lokalizacja: DSR

Dzisiaj widziany w Jaroszowie. Mrugnąłem światłami, pomachałem ;) Jechałem czerwonym volvem fm.


Post Wysłano: 09 paź 2012, 17:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2010, 12:11
Posty: 406
GG: 6451835
Samochód: Crafter
Lokalizacja: Strzegom/Jaroszów [DK5]

Cytuj:
Dzisiaj widziany w Jaroszowie. Mrugnąłem światłami, pomachałem ;) Jechałem czerwonym volvem fm.
Dzięki za info i za fotkę wyżej.
Dziś to zapewne tato gdzieś podróżował. Ładował się na jutro, do Brzegu. :)

Może zrobię małe podsumowanie, już miałem je robić kiedyś.

Po zakupie:

Obrazek Obrazek Obrazek

Odkąd u nas jest dostał 'nowy' silnik, najmocniejszy w tym modelu, praktycznie 'nowe' wnętrze i instalację, nowo wyspawaną pakę z lepszego i grubszego materiału, profesjonalna robota. :D Z czasem...

Obrazek

Malowanie. :wink: Miała być zmiana samochodu na coś większego, ale w sumie wyszło na remont Transita czego nie żałujemy. Teraz zyskał na charakterze i zapowiadają mu się długie lata pracy u nas, jeśli nie dożywocie.. kto wie jak to będzie za rok, dwa.

Obrazek

Pozdrawiam. :U

_________________
ford transit/volvo fh.


Post Wysłano: 20 paź 2012, 13:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2010, 12:11
Posty: 406
GG: 6451835
Samochód: Crafter
Lokalizacja: Strzegom/Jaroszów [DK5]

Bywa i tak..
Efekty wczorajszego wyjazdu do Myszkowa. :roll:



Obrazek
Obrazek Obrazek

_________________
ford transit/volvo fh.


Post Wysłano: 20 paź 2012, 17:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 cze 2012, 22:01
Posty: 28
Samochód: Jumper
Lokalizacja: Wrocław

Wypadek przy cofaniu?

Jak będziesz zderzak robił, to pomyśl też może o wymianie lamp tylnych (na przykład na te okrągłe, ze stopem, pozycją i kierunkiem, w holenderskim stylu), bo te transitowskie ani ładnie nie wyglądają, ani też raczej porządnie nie świecą :P


Post Wysłano: 21 paź 2012, 12:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2010, 12:11
Posty: 406
GG: 6451835
Samochód: Crafter
Lokalizacja: Strzegom/Jaroszów [DK5]

Cytuj:
Wypadek przy cofaniu?
Stłuczka.
Jechaliśmy sobie sznurem aut i przed nami zaczął robić się mały bałagan (czerwone światło w oddali i wszyscy nagle zaczęli gwałtownie hamować), więc tato również był zmuszony do dosyć gwałtownego manewru. Jednak pani za nami nie wykazała się refleksem i wyszło jak wyszło.
Cytuj:
Jak będziesz zderzak robił, to pomyśl też może o wymianie lamp tylnych (na przykład na te okrągłe, ze stopem, pozycją i kierunkiem, w holenderskim stylu), bo te transitowskie ani ładnie nie wyglądają, ani też raczej porządnie nie świecą :P
Tak, a później będą hejty, że dzieciakowi marzy się zrobić holenderskiego trucka z busa, który powinien już dawno być sprasowany. :twisted: A tak serio, to mamy teraz ważniejsze wydatki. Ale raptem kończy się sezon, więc będziemy coś myśleć nad dalszymi 'tjuningami'.

Pozdr.

_________________
ford transit/volvo fh.


Post Wysłano: 22 paź 2012, 19:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lip 2011, 11:24
Posty: 167
Samochód: osobowy

Ładnie się ta pani wkomponowała pod pakę :lol:
Jej wóz mocno ucierpiał, maske pewnie a więcej coś :?:
Chłodnica :?: Czy prędkość była na tyle mała że obyło się bez większych strat :?:


Post Wysłano: 22 paź 2012, 19:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2010, 12:11
Posty: 406
GG: 6451835
Samochód: Crafter
Lokalizacja: Strzegom/Jaroszów [DK5]

Cytuj:
Ładnie się ta pani wkomponowała pod pakę :lol:
Jej wóz mocno ucierpiał, maske pewnie a więcej coś :?:
Chłodnica :?: Czy prędkość była na tyle mała że obyło się bez większych strat :?:
Tak jak mówisz, te profile widoczne na małej fotce po lewej trochę jej narobiły bałaganu na masce. :wink: Jednak obyło się bez strat mechanicznych, nawet lampy całe. :)
Prędkość? Nie mam pojęcia. Na pewno <50km/h.

_________________
ford transit/volvo fh.


Post Wysłano: 03 maja 2013, 12:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sty 2012, 18:47
Posty: 354
GG: 10157934
Samochód: Fiat Ducato / DAF XF
Lokalizacja: Kobylin [PKR]

Co tam słychać? Belka już naprawiona? Jakiś aktual by się przydał. Trzymaj się ;)


Post Wysłano: 03 maja 2013, 16:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 gru 2008, 15:40
Posty: 172
GG: 13195351
Samochód: Opel Omega Ford Transit 2.4TD Jumbo
Lokalizacja: Kalisz

Apropo tylniej belki to przed remontem ciągałeś przyczepkę a teraz haka nie widzę no chyba że przy stłuczce odpadł :lol:
Przy Transicie zrobiliście kawał dobrej roboty, bardzo lubię takie drugie życie autka :D
Wiadomo że współczesne np. Transity są cichsze, wygodniejsze i większe ale jak patrze na firmowe TDCI to też uważam że chwilami lepiej dofinansowac dobre sprawdzone autko niż kupic w promocji TDCI z nie pewnych rąk i potem majątek w silnik wkładac :twisted:
Wracając do remontu to przypadki takie jak Twój lub Ducato Ardel95 idealnie się do tego nadają bo w dużym pognitym blaszaku robią się duże koszty blacharki i lakierowania :(
Co do silnika to ja jeżdżę nowszym TDDI 90km i domyślam się że w Twoim 2.5TD jest podobna dynamika wiec demon to to nie jest ale do spokojnej pracy w sam raz :D
Szerkości i Pozdro


Post Wysłano: 05 maja 2013, 13:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2012, 17:20
Posty: 56
Samochód: Iveco
Lokalizacja: SCI

Prawdopodobnie w piątek będę leciał w Twoje okolice to zatrzymam się zrobić fotki:) Prawdopodobnie pójdę na Barcz II do Strzegomie i do Międzyrzecza :)


Post Wysłano: 26 lip 2013, 23:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2010, 12:11
Posty: 406
GG: 6451835
Samochód: Crafter
Lokalizacja: Strzegom/Jaroszów [DK5]

Cześć,

wybaczcie długą nieobecność, ale zrzucam jakąś małą aktualkę zgodnie z życzeniami. :D


Obrazek

No cóż, Dziadek żyje i ma się dobrze, bezawaryjnie śmiga, choć w tym roku tras nie przypadło zbyt wiele (z dalszych to chyba raz tylko Częstochowa w tym roku, ogólnie to w granicach województwa), ale i tak nie ma za bardzo czasu na ogarnięcie podstawowych spraw, belka jak była wgnieciona tak jest, ale mechanicznie buja się bez zarzutu. Były inne wydatki, nowy samochód, itp. więc zbyt wiele przy nim nie robimy.. Śmiga w każdym razie. :D

pozdr.

_________________
ford transit/volvo fh.


Post Wysłano: 22 wrz 2013, 13:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sie 2012, 16:15
Posty: 124
GG: 6498883
Samochód: VW LT z lawetą
Lokalizacja: Szprotawa DK12

Witam, ganiałem po Strzegomiu wczoraj trochę i rozglądałem się za Transitem ale nigdzie nie mogłem go spotkać.
Swoją drogą bardzo dużo tam zakładów kamieniarskich więc konkurencje macie niezłą, przy wylocie na Świdnice jeden przy drugim i po drugiej stronie ulicy są. Mam nadzieje że kiedyś go spotkam. Pozdrawiam.

_________________
Busiarz
Volkswagen Audi Group


Post Wysłano: 25 sty 2014, 21:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sty 2011, 23:01
Posty: 296
Samochód: Scania 94 260
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Przejeżdżałem dzisiaj koło Ciebie za wcześnie było by wjeżdżać na kawę a śpieszyłem się rozładować :mrgreen:,maszyna dzielnie stała na posesji,to znak że ma się dobrze :wink: Swoją drogą to fajną u Was mają chłopaki nieoznakowaną Insignie :lol:

_________________
"And nothing else matters..."


Post Wysłano: 26 sty 2014, 14:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 gru 2008, 15:40
Posty: 172
GG: 13195351
Samochód: Opel Omega Ford Transit 2.4TD Jumbo
Lokalizacja: Kalisz

Cytuj:
Swoją drogą to fajną u Was mają chłopaki nieoznakowaną Insignie :lol:
Maciek jeśli czarna ta Insignia to i u Ciebie w Ostrowie też chłopaki taką mają, zresztą w Kaliszu też i na Sieradzu też to i pewnie w innych miejscach kraju się tego rozsiało :twisted:
Może wzięli w leasing bez Vat :lol:


Post Wysłano: 26 sty 2014, 15:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 wrz 2009, 14:36
Posty: 415
GG: 2487564
Lokalizacja: Wilkowice k. Bielska-Białej

Cytuj:
Cytuj:
Swoją drogą to fajną u Was mają chłopaki nieoznakowaną Insignie :lol:
Maciek jeśli czarna ta Insignia to i u Ciebie w Ostrowie też chłopaki taką mają, zresztą w Kaliszu też i na Sieradzu też to i pewnie w innych miejscach kraju się tego rozsiało :twisted:
Może wzięli w leasing bez Vat :lol:
W Bielsku-Białej, Pszczynie i Tychach chłopaki też dostali :D Nawet u nas na wsi dostali ale srebrną :lol: Może jakiś aktual Fodzika jak teraz wygląda?


Post Wysłano: 26 sty 2014, 16:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sty 2011, 23:01
Posty: 296
Samochód: Scania 94 260
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Cytuj:
Cytuj:
Swoją drogą to fajną u Was mają chłopaki nieoznakowaną Insignie :lol:
Maciek jeśli czarna ta Insignia to i u Ciebie w Ostrowie też chłopaki taką mają, zresztą w Kaliszu też i na Sieradzu też to i pewnie w innych miejscach kraju się tego rozsiało :twisted:
Może wzięli w leasing bez Vat :lol:
To mnie LisTruck zaskoczyłeś,bo z tego co wiem a mieszkam niedaleko komendy,to mamy srebrną Octavie i srebrnego Passata B6.Kalisz to akurat wiem,słyszałem że macie.. :mrgreen: BartekDSW wybacz za offa... :wink:

Darek z tego co widziałem jak zwolniłem,to przy Transicie nic nie zmienili chyba,wszystko jest na swoim miejscu :wink:

_________________
"And nothing else matters..."


Post Wysłano: 06 kwie 2014, 19:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2010, 12:11
Posty: 406
GG: 6451835
Samochód: Crafter
Lokalizacja: Strzegom/Jaroszów [DK5]

Jeździ i ma się dobrze, robote swoją robi i to się ceni. Bezawaryjnie, nie straszne mu żadne ciężary.. Niech ktoś powie, że Ford g**** wort to nie ma racji. :D Odkąd zdałem prawko to sam nim pomykam tu i tam, może i jest hałaśliwy ale gdzie ma dojechać, tam dojedzie.

Widzę panowiem, że mnie widywaliście, a ja tu chyba z rok czasu na forum nie byłem :oops: Jak jeszcze będziecie w moich okolicach to piszcie PW, postaram się już zaglądać regularnie.

_________________
ford transit/volvo fh.


Post Wysłano: 06 kwie 2014, 20:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 mar 2008, 22:05
Posty: 269
GG: 12975077
Samochód: Ford Transit '98
Lokalizacja: Biała Podlaska

Kurcze, 100 koni to musi zapier**lać!!! Ja śmigam takim, tylko że blaszka i 75 koni i mocy starcza, a co dopiero te 100 :) A że głośny? U mnie zawsze muzyka i szum klimatyzacji dwustrefowej korbotrnik zagłusza pracę silnika ;D

Powodzenia i szerokości :)

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora jedynie w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny!


Post Wysłano: 06 kwie 2014, 21:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Cytuj:
może i jest hałaśliwy ale gdzie ma dojechać, tam dojedzie.
Uważaj, żebyś tylko tych ludzi nie pobudził :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: