Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 54 z 63 [ Posty: 1243 ] Przejdź na stronę Poprzednia 152 53 54 55 5663 Następna
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Cytuj:
Cytuj:
Co kupujesz teraz ? :)
Powiem ze już jest zaklepane coś 2011 też niebieski kolor :mrgreen:
Cytuj:
Ty ale drugiej Premiumki to ja nie mam żebyś kupił coś porządnego na podmiankę zaskoczyłeś trochę tą sprzedażą. Myślę że wybór jest oczywisty Range T Panie!
A szkoda, początkowo tyle co mi napsuła nerwów, tak teraz to złoty samochód. Z moją pracą mieści sie w 26-27 litrach, jedyne co przy niej robię to myję po trasie. Na range przyjdzie jeszcze czas, teraz jest za drogi...
Bo ta Premiumka to jak nowa dziewczyna. Najpierw zachwyt potem dotarcie się we wszystkich szczegółach a potem już tylko miłość i śniadanie do lóżka :P


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Bo ta Premiumka to jak nowa dziewczyna. Najpierw zachwyt potem dotarcie się we wszystkich szczegółach a potem już tylko miłość i śniadanie do lóżka :P
A po roku zauroczenie mija i otwierają Ci się oczy :lol: :wink:


i szybki rozwód! albo trzaskanie mebli... :)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Cytuj:
Kupiłeś ten wehikuł z WRA, z dużoo kabinoo ?
Dobrze nazwałeś "wehikuł" i to do przemieszczania się w czasie, w ogłoszeniu i w dowodzie rejestracyjnym wbite 2010, podniosłem maskę a tam zaznaczone grudzień 2008. Zadzwoniłem do serwisu i się okazało, że 47 tydzień 2008. Jak spytałem co to ma być to usłyszałem, że w 2008 zamontowano klimatyzację w tym dafie a w 2010 go wyprodukowali :lol: Po mth wyszło mi, że trasy międzynarodowe pokonywał z prędkością 33km/h :mrgreen: Facet upierał się, że 590 tyś km to oryginał, tachograf wymieniony... Ogólnie wizualnie piękny, zderzak odmalowany, opony plakiem wypsiukane, nowe nalepki 80 Anniversary, po odpaleniu z odmy i korka od oleju aż siwo na placu było.

Ociu... Dobrze mi przez telefon mówiłeś, Radom za blisko Daleszyc jest i szkoda czasu tam jechać.


Jabson, Mihu, fulcrum

Proszę mi się tu ze mnie nie śmiać !! Premiumka to kawał auta :mrgreen:

_________________
8)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Po mth wyszło mi, że trasy międzynarodowe pokonywał z prędkością 33km/h :mrgreen:
Patrz jaki dbany był! Kierowcy nie piłowali maszyny! :lol:

Musi być E5? Bo być może będę miał w najbliższym czasie na handel ładnego XF95.480 SSC w manualu z oryginalnym przelotem 1000000km z ostatniego roku produkcji (2006, więc tabelka viatolla jako E4).


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Cytuj:

Musi być E5? Bo być może będę miał w najbliższym czasie na handel ładnego XF95.480 SSC w manualu z oryginalnym przelotem 1000000km z ostatniego roku produkcji (2006, więc tabelka viatolla jako E4).
Juz kupiłem autko z 2011 Euro5 z niemieckiego serwisu po złotym kontrakcie z oryginalnym 650 tyś.

_________________
8)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Cytuj:
Cytuj:

Musi być E5? Bo być może będę miał w najbliższym czasie na handel ładnego XF95.480 SSC w manualu z oryginalnym przelotem 1000000km z ostatniego roku produkcji (2006, więc tabelka viatolla jako E4).
Juz kupiłem autko z 2011 Euro5 z niemieckiego serwisu po złotym kontrakcie z oryginalnym 650 tyś.
To z niecierpliwością czekam na prezentację! :wink:


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Łukasz toć ja się nie śmieje! Znam Premiumke na wylot i wiem co to auto potrafi i dlatego napisałem o niej jak o dobrej kochance :D mnie zadziwiała nie raz więc wiem, że niejedna Kania nie ma startu z tym autem ;) bedzie Merc coś czuję.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 lip 2009, 11:40
Posty: 219
GG: 0
Samochód: Volvo

Cytuj:
bedzie Merc coś czuję.
Oj jabson, kiepsko czytasz w myślach Łukasza :)

Będzie nie Merc a Jelc :wink:

Jelc


Dzisiaj o 15 ladowalem się w Grójcu w faureci. Jeśli mnie oczy nie mylą widziałem szalone maszyny i wiem gdzie mieszkasz. :D


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 wrz 2009, 14:36
Posty: 415
GG: 2487564
Lokalizacja: Wilkowice k. Bielska-Białej

Cytuj:
Cytuj:
bedzie Merc coś czuję.
Oj jabson, kiepsko czytasz w myślach Łukasza :)

Będzie nie Merc a Jelc :wink:

Jelc
Ani merc ani jelcz, cos lepszego :D
Zaskoczyles mnie pozytywnie tak szybkim rozwojem i wymiana taboru, ruszasz gdzies dalej czy nadal krajowka? Oby nowy trok sprawowal sie dobrze, w koncu marka zobowiazuje :D


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Zapewne Volvo :)

Wysłane z mojego D6603

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lut 2012, 22:26
Posty: 103
GG: 7563414

w Radomiu jest 2-3 handlarzy co maja ladne nie krecone auta.Wiem co mowie bo tu mieszkam.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Cytuj:
bedzie Merc coś czuję.
Plan był właśnie na Actrosa, Mihu zrobił mi wykład na temat Actrosa i wszystko było by ok gdybym znalazł w swoim budżecie przyzwoitego Mercedesa.
Cytuj:
To z niecierpliwością czekam na prezentację!
W piątek odbiorę to się pochwalę jeśli będzie czym
Cytuj:
Oj jabson, kiepsko czytasz w myślach Łukasza

Będzie nie Merc a Jelc
Dafa oglądałem, nawet 3 i wszystkie odpadły, kręcone, kopciły itp
Cytuj:
Dzisiaj o 15 ladowalem się w Grójcu w faureci. Jeśli mnie oczy nie mylą widziałem szalone maszyny i wiem gdzie mieszkasz.
W Grójcu to mogłeś widzieć już samą Magnumkę jak wracała z nowym właścicielem do nowego domu. Jestem z Białegostoku.
Cytuj:
Ani merc ani jelcz, cos lepszego
Zaskoczyles mnie pozytywnie tak szybkim rozwojem i wymiana taboru, ruszasz gdzies dalej czy nadal krajowka? Oby nowy trok sprawowal sie dobrze, w koncu marka zobowiazuje
Krajówka, gdzie mi na zagranice jechać, nie ta liga kierowcy
Cytuj:
Zapewne Volvo
Musi tak :D
Cytuj:
w Radomiu jest 2-3 handlarzy co maja ladne nie krecone auta.Wiem co mowie bo tu mieszkam.
Ten był akurat od "osoby prywatnej"

_________________
8)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Klaustrofobii dostaniesz we Volvo! ;) czekam na prezentację nowego nabytku. Volvo to jest Volvo marka uznana i porządna.


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Volvo, no i fajnie :)

A mogłeś kupić porządną pincete :mrgreen:

Ja Ci mówiłem jak jest, to już jest za blisko, a ludzie się szybko uczą z reguły złych rzeczy, obstawiam że plak był nawet na siodle :D

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lip 2008, 12:00
Posty: 255
GG: 705962
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław

Jest się czym pochwalić?

_________________
Pozdrawiam GRUBY131


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Jest jest ;) jest tak zafascynowany, że nie wysiada z auta [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lip 2008, 12:00
Posty: 255
GG: 705962
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław

Ok, w takim razie czekam na prezentacje! Oby nie za długo tylko 8)

_________________
Pozdrawiam GRUBY131


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

No to nadszedł czas na prezentację :

Obrazek

Volvo FH 500 2011 rok
Przebieg 652 tyś
Wyposażenie:
Klima postojowa Waeco, łóżko z regulowanym zagłówkiem, 6 felg Alcoa, lodówka, schowki nad górnym łóżkiem, 2 zbiorniki ok 1200 litrów, CB Alan 199 :mrgreen: chyba, że uda się ożywić Presidenta ojca. 4 x halogeny hella, 2 x trąbki hadley, czerwone obrysówki na spoilerach.

W tym tygodniu zrobiłem pierwszą trasę, 1800 km, komputer pokazał 27l/100 po tankowaniu wyszło 25l/100. Wyjazd 10 ton powrót ok 15 ton, trasa przez Rzeszów, Jasło, Barwinek.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Z trasy wróciłem na 2 zapasach z przodu bo felgi były uszkodzone i ktoś skleił je żywicą od środka, dodatkowo przy zdejmowaniu opon, okazało się, że 1 była sklejona gumą, także w poniedziałek wpadną nowe Dunlopy SP344 i udało się zdobyć jeszcze 2x Alcoa

Zapraszam :D

_________________
8)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 54 z 63 [ Posty: 1243 ] Przejdź na stronę Poprzednia 152 53 54 55 5663 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: