Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 52 z 63 [ Posty: 1243 ] Przejdź na stronę Poprzednia 150 51 52 53 5463 Następna
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1727
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Siemano,czesto bywasz na śląsku bo moje rejony z tego co czytam ostatnio odwiedziles :)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Cytuj:
W kabinie to masz teraz gabinet jak u niemca hahaha. Ładny kolor skóry na podłodze. Jak szukałem takiego ale wygrał czarny.
No w końcu Pan Prezes, przedsiębiorca itp :mrgreen: Podobno to jest brązowy kolor z allegro.
Cytuj:
Siemano,czesto bywasz na śląsku bo moje rejony z tego co czytam ostatnio odwiedziles
Częstochowę to tłukłem przez ostatnie 7 tygodni, jak nie docelowo to przejazdem. W tym tygodniu na poniedziałek kurs do Łomży, a we wtorek gdzieś w Polskę okolice Strzegomia, więc nie wykluczone, że przejazdem zajadę do Częstochowy :wink: .

_________________
8)


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1727
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Ja cały tydzień z reguły kręcę się gdzieś po śląsku takze może kiedy się uda zjechać wreszcie


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Cytuj:
Ja cały tydzień z reguły kręcę się gdzieś po śląsku takze może kiedy się uda zjechać wreszcie
Już tak się zjeżdżamy chyba 5 rok jak nie lepiej :mrgreen: Chyba trzeba w osobówkę wskoczyć 8)

_________________
8)


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1727
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

:mrgreen: Dokładnie kolego tak jak mówisz hehe


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
W kabinie to masz teraz gabinet jak u niemca hahaha.
Bauer yebany :D To ci ładny prezent skombinowały. Brat-Kul to jednak robi konkret pokrowce na te siedzenia, siadło aż miło. :)

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Witam!

Kilka osób wysyłało do mnie na forum wiadomości i na fb z prośbą o kontynuację tematu więc "coś tam" dodam :D

W Renówce przebieg wynosi już 800 tyś km czyli od Maja przejechaliśmy razem szczęśliwie 50 tyś km. Z poważniejszych awarii to:
- czujnik doładowania turbiny
- zawór redukcyjny skrzyni biegów
- klocki hamulcowe przód
- żarówka prawa :mrgreen:

W zeszłym tygodniu założyłem nowe opony na przód Dunlop SP 344 385/55/22.5. Pierwsze wrażenia po trasie? Mam niżej do wysiadania i dokumentów nie noszę już w zębach bo mogę stanąć na kole 8) Przy profilu 65 nie miałem takiej możliwości.

Trochę zdjęć:
Z naczepą kolegi, po awarii Premiumki
Obrazek
Obrazek

Hydraulika dachu
Obrazek
Obrazek

Przymierzyłem halogeny, ale zdjąłem, jakieś małe się wydają:
Obrazek

Nowe opony:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Po sprzedaży mojego starego samochodu, kupiłem coś "poważnego"
Obrazek

Wspomnienia:
Obrazek
Obrazek

Zapraszam :D

_________________
8)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Chłopaku a jakby dać tej Twojej pięknej błękitnej królowej 4 halo w blendę?


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2138
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Obrazek
Coś jak tutaj - świetnie to wygląda :)

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Cytuj:
Chłopaku a jakby dać tej Twojej pięknej błękitnej królowej 4 halo w blendę?
Miałem 3 halogeny, które uratowały się z rozbitej, to na próbę założyłem je ale okazały się za małe. Może jakby były większe lub coś pomiędzy nimi... A za piękną królową dziękuję :mrgreen: Wczoraj umyłem, przeleciałem kolorowym smalcem i aż żal wyjeżdzać jutro :D
Cytuj:
Coś jak tutaj - świetnie to wygląda
Nie mogę zaprzeczyć, tylko raz już odkręcałem halogeny na bramkach pod Krakowem więc 6 odpada :wink:

_________________
8)


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3571
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Wg przepisów jeśli masz 6, każą zakryć 4, jeśli będą w jednej linii, ale od czego są zaślepki :mrgreen:

Nie ma co ukrywać, fajnie by to wyglądało :)
Isover w Gliwicach?

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2014, 18:40
Posty: 579
Samochód: Januszowa Magnolia
Lokalizacja: TOS

Cytuj:
Chłopaku a jakby dać tej Twojej pięknej błękitnej królowej 4 halo w blendę?
Oj lepiej nie, wtedy by paskudnie wyglądało. Trzeba przyznać, że auto ma mały przebieg jak na swój rocznik. Na szerokim Magnumki mają prezentację, wąski dla nich powinien być zabroniony :D Mojego namawiałem na szeroki, są kupione nówki 4 sztuki, ale jedne idą do ojca, a drugie weźmie ktoś inny. :evil:

_________________
Kto nie skacze ten z ITD!
Naczelny forumowy kierowca Magnumek.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Cytuj:
Wg przepisów jeśli masz 6, każą zakryć 4, jeśli będą w jednej linii, ale od czego są zaślepki

Nie ma co ukrywać, fajnie by to wyglądało
Isover w Gliwicach?
No mi policjant kazał odkręcać na miejscu lub dowód rekwiruje. Tak, Gliwice, 2 razy tam byłem. Zawsze po 5 h na parkingu 8)
Cytuj:
Oj lepiej nie, wtedy by paskudnie wyglądało. Trzeba przyznać, że auto ma mały przebieg jak na swój rocznik. Na szerokim Magnumki mają prezentację, wąski dla nich powinien być zabroniony Mojego namawiałem na szeroki, są kupione nówki 4 sztuki, ale jedne idą do ojca, a drugie weźmie ktoś inny.
Dopiero 9 lat ma, a stała ok 2 lat i w 2009 jak przyjechała z Holandii miala 260 tys. Na szerokim jeździ się całkiem dobrze, chociaż z moim doświadczeniem to i na kwadratowym bym pojechał i nie zauważył rożnicy :mrgreen:

_________________
8)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2009, 20:52
Posty: 1349
Lokalizacja: BIA

Renia elegancko się prezentuje, dobrze że koła się kręcą a auto zarabia, oby tak dalej. Fajnie że coś dodałeś w temacie. Chyba jedyne auto z "akalicy" ;) na forum.
Powodzenia !

Isover w Gliwicach świetna firma. Nie dość że pauza prawie wychodzi na parkingu i załadunek bokiem, ale dwa kliny obowiązkowo metalowe pod przednie koło :) I najważniejsza rzecz bez której nie wjedzie się na zakład to kamizelka koniecznie w kolorze chyba pomarańczowym jak dobrze pamiętam :lol: Widać, że w tym zakładzie BHPowcy muszą się wykazać :)

_________________
Uśmiech Paryża 420dci, Ferrari Stralis 450, Robur MP2 1841, JelczNL 106 460, Kania R 450, Kania NG R 450, Iveco Stralis MY16 480 ...


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3571
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Nie miałem osobiście okazji tam być i z tego co piszecie, nie chce już wjeżdzać na tą firmę :lol:
Ja ładowałem się na tych halach koło isovera, widać je na fotce u Łukasza...

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Cytuj:
Isover w Gliwicach świetna firma. Nie dość że pauza prawie wychodzi na parkingu i załadunek bokiem, ale dwa kliny obowiązkowo metalowe pod przednie koło I najważniejsza rzecz bez której nie wjedzie się na zakład to kamizelka koniecznie w kolorze chyba pomarańczowym jak dobrze pamiętam Widać, że w tym zakładzie BHPowcy muszą się wykazać
Pomarańczowa, a jak się nie ma to dają swoją na wjazd. Raz nawet nowe kliny dostałem :mrgreen: Co do BHPowców to ładowałem w Gliwicach z Meiko do firmy BASF w Środzie Śląskiej. Miałem paleciak na naczepie i jak cofnąłem pod rękaw to żeby wyciągnąć paleciaka musiałem zalożyć kask, buty, długie spodnie, kamizelkę, okulary i koszulę z długim rękawem 8)
Cytuj:
Nie miałem osobiście okazji tam być i z tego co piszecie, nie chce już wjeżdzać na tą firmę
Tam fajnie jest :D Na wyjazd z parkingu dają 3 minuty, gdzie po 4-5 h stania brakuje już powietrza, parking jest zabity ciężarówkami i przysyłają smsa Wjazd Isover godz 15:33 o 15:30 :mrgreen:

Jak byłem za drugim razem, stał ze mną kierowca, który chyba jeździł na stałe w Isoverze i mówi, że już 2 dzień czeka. Kierowca dużych rozmiarów, to lubi dobrze zjeść. Jak dostał smsa, że wjazd za 3 minuty to odpisał, że teraz ma lunch i proszę później :mrgreen: wjechał 12 godzin później 8)

_________________
8)


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Widzę zakupiłeś Bardzo Mały Wóz xD oby służył bo opinie o tym modelu różne w ciul. Z tym policjantem to już przesada. Ciule chodzą po ulicy czy inne pajace to się dopierdzieli do w sumie byle czego i dupe zawraca. A z tym Isover to zacytuje szwagra 'a idź pan w chvj daj mi ten sznur' to już czyste skur.syństwo w biały dzień... dobrze, że u nnie na tych meblach nie ma jeszcze takiego dziadostwa.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lis 2012, 23:56
Posty: 214
Samochód: Osobowy
Lokalizacja: Śląsk

Kiedyś często ładowałem tam krajówkę i było OK, wydaje mi się że dużo zależy od tego która spedycja zleca wyjazd. W zeszłym tygodniu dwa auta ładowały przerzuty magazynowe do NL, poniedziałek i wtorek, oba od przyjazdu do wyjazdu 2 godziny. Coś źle trafiliście :wink:

_________________
Moja flota


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 cze 2013, 22:42
Posty: 104

Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 wrz 2009, 14:36
Posty: 415
GG: 2487564
Lokalizacja: Wilkowice k. Bielska-Białej

Cytuj:
Wymiana na nowsze :P


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 52 z 63 [ Posty: 1243 ] Przejdź na stronę Poprzednia 150 51 52 53 5463 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: