Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Strona 56 z 63 [ Posty: 1243 ] Przejdź na stronę Poprzednia 154 55 56 57 5863 Następna
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1724
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Premiumka się źle spisywała że sprzedałeś ?
Szkoda że temat trochę ucichł bo pamiętam go od samego początku zawsze lubiłem przeglądać :D


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Cytuj:
Premiumka się źle spisywała że sprzedałeś ?
Szkoda że temat trochę ucichł bo pamiętam go od samego początku zawsze lubiłem przeglądać
Miała już swoje lata i przebieg. Z Anglii wrócił mój dobry kolega i chciał spróbować swoich sił na "swoim" to sprzedałem mu auto klasy Premium, hydraulikę dowiozłem z pod Sochaczewa i z moich obserwacji, Premiumka to pancerne auto, tyle co już przeszło na budowach to nawet Kanie mogą zazdrościć kondycji.

Obrazek

Marka: DAF XF 105.460
Rok produkcji: 2011
Przebieg: 550 tys. km
Wyposażenie: skrzynia automatyczna , postojowa klimatyzacja,
Naczepa : Schmitz s01 lub Schmitz Varios
Obsługiwane kierunki: krajówka.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
8)


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1724
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

No to teraz tabor masz zacny,szkoda że z Dafa nie jesteś tak zadowlony jak z Volva :wink:
Ale oba auta prezentują się elegancko :D


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Do Dafa trzeba się przyzwyczaić, wczoraj nim trochę pojeździłem, komfort mieszkania super, do jazdy osobiście wybieram Volvo. Jedyny plus to zadowolenie Marcina z przesiadki :mrgreen: Jutro w serwisie będą robić aktualizację oprogramowania, może skrzynia będzie bardziej "cywilizowana"

_________________
8)


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Łukasz a ten watażka z pomorskiego dał znak życia czy całkowicie kontakt umilkł? Do DAFa trzeba mieć cierpliwość. Automat w 105 jest dla mnie nie do zaakceptowania. W nowym modelu XF PrzemoBTC mówił, że jest już różnica. Zazdroszczę międzyosiek. Ale co płaskie to płaskie. :)

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Cytuj:
Do Dafa trzeba się przyzwyczaić, wczoraj nim trochę pojeździłem, komfort mieszkania super, do jazdy osobiście wybieram Volvo. Jedyny plus to zadowolenie Marcina z przesiadki :mrgreen: Jutro w serwisie będą robić aktualizację oprogramowania, może skrzynia będzie bardziej "cywilizowana"
Jak słaby to pewnie z czasem trzeba będzie spojrzeć na wtryski. Niech robią aktualizację, na pewno powinno być lepiej. Nawet może być tak, że ma najnowsze oprogramowanie, ale są jakieś błędy i będzie chodzić wolniej. Wtedy wgrywają jeszcze raz i zazwyczaj pomaga. A poza tym ona lubi łapać błędy od magnesu. Jakby co, mogę podrzucić Ci namiar do bardzo dobrych mechaników od Dafa w okolicach Ostrowi Maz.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Cytuj:
Jak słaby to pewnie z czasem trzeba będzie spojrzeć na wtryski.
Był na testach, temu ciągałem wywrotkę. Kierownik już w myślach liczył kasę za naprawę wtrysków a główny mechanik podregulował turbo i zawory i daf odżył, obroty przestały falować i spalanie też spadło. Dla mnie po Volvie każdy słabszy będzie mułowaty, nawet w serwisie mówią, że silnik Dafa jest mało elastyczny, a w połączeniu z automatem to już całkiem słabo. Po 30 tyś km oleju nie bierze, więc chyba sprawny.
Cytuj:
Łukasz a ten watażka z pomorskiego dał znak życia czy całkowicie kontakt umilkł?
Kontakt całkowicie umilkł, było wszystko umówione, termin, kasa, dostawa a wyszło jak wyszło. Także o podejściu do klienta Pana z Rumi mogę tyle powiedzieć, natomiast o jakości wykonania nic nie powiem bo zwyczajnie sobie olali zamówienie, a może dostarczają swoje wyroby tylko celebrytom z FB...

_________________
8)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2012, 10:46
Posty: 39
GG: 36605665
Lokalizacja: okolice Sochaczewa

Volvo mijane dzisiaj przed 8.00 na DK50 za Sochaczewem , miałem mrugać ale dopiero po napisach na naczepie byłem na 100 % pewien . Do następnego ;)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

To akurat ja jechałem, okazjonalnie ciągnąłem niebieską naczepę. Praktycznie co tydzień, 2 razy w tygodniu Volvo lub Daf jedzie tą trasą :wink:

_________________
8)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Co się dzieje, że sprzedajesz tabor?


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2009, 15:47
Posty: 513
GG: 5494410
Samochód: Renault Magnum

Gdy przejmowałem firmę po ojcu zrobiłem sobie kilka postanowień, będę jeździć do czasu ukończenia studiów, do 25 lat póki miałem ulgi w postaci zusu oraz do uzyskania odpowiedniego stanu konta lub jak uda mi się to rozwinąć to będę brnąć w to dalej.

Studia ukończyłem w czerwcu tego roku, 25 lat osiągnę 21 sierpnia, stan konta uznałem za odpowiedni do dalszego spokojnego życia na typowym etacie, co więcej otrzymałem interesującą ofertę pracy w Anglii, z której żal nie skorzystać. Co do rozwoju firmy, próbowałem ale nowi kierowcy, współpracownicy tak potrafili wykończyć, że straciłem już resztki chęci do prowadzenia własnej działalności. Obecnie są czasy pracownika, ale oczekiwania kierowców mają się nijak do umiejętności jakie są w stanie mi zaoferować ( Na takich trafiałem, wiem że gdzieś są prawdziwi kierowcy )

Samochody są w stanie idealnym, dlatego z czystym sumieniem mogę sprzedać je dla najlepszego kumpla i za jakiś czas spotkać się z nim bez obaw, że będzie mnie winić za swoją porażkę spowodowaną moimi autami.

To, że sprzedaję nie wynika z bankructwa, awarii czy braku pracy, powody opisałem wyżej.

Nie jest też powiedziane, że kategorycznie to zostawię, może się to skończyć redukcją taboru i będę dalej "pyrkać" Dafem czy Volvem.

Ostatecznie jestem w stanie zatrudnić jeszcze raz Kierowcę, który pokaże, że warto z nim współpracować i docenić jego starania. Z moim pierwszym kierowcą rozstaliśmy się w bardzo dobrej atmosferze, 2 tygodnie temu zawiozłem go do ślubu, mamy dalej kontakt mimo, że wyjechał z żoną do Warszawy.

Zapraszam do zakupów lub podjęcia ze mną współpracy.

_________________
8)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Masz Łukasz w głowie bardziej poukładane niż niejeden mądrala z tego forum który nic nie pokazał oprócz docinek pod czyimś adresem. Nasieniowód firmę będzie zakładał a Ty rezygnujesz ;) podziwiam Cię i szanuję na maksa Twoją decyzję. Można widzieć co to za etat w Anglii i czemu nie ma w Polsce takich ofert żeby normalni ludzie zostali w tym kraju?

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Gupio tak trochę, ale dajta linka bo woza potrzebuję...

Ehh, ludzie są jak sępy...

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

Kierownik wpisz na allegro Volvo FH, Białystok

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Jabson, Twoja Renówka też do sprzedania.

Link dla zainteresowanych:
http://allegro.pl/listing/user/listing. ... 89&order=m

To są właśnie uroki prowadzenia własnej firmy. Generalnie nie zrażałbym się problemami z kierowcami, być może nie trafiłeś jeszcze na właściwego. Tak czy inaczej, życzę Ci sukcesów.


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
Ostatecznie jestem w stanie zatrudnić jeszcze raz Kierowcę, który pokaże, że warto z nim współpracować i docenić jego starania.
Koleżko. Dobrze wiesz, że gdybym mógł się rozdzielić bądź byłbym w innej sytuacji jak teraz to chętnie bym tą robotę przytulił. A tak, tylko życzyć Ci mogę, żeby jakiś zwyczajny chłop co poważnie traktuje robotę się zjawił w twych progach i ruszyło do przodu.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Może po prostu zatrudnij Białorusina z doświadczeniem. Inni ludzie, inna mentalność, chęć do pracy a nie tylko wieczny płacz jak to jest u wielu naszych kierowców.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 cze 2016, 9:53
Posty: 8
Samochód: Volvo FH13 500 EEV
Lokalizacja: Białystok

Ja bym z chęcią przyszedł, tylko niestety sobota, niedziela studia.


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1724
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Szkoda bo Ja po cichu raczej liczyłem ,ze jeszcze rozkręcisz bardziej biznes :wink:


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2013, 10:45
Posty: 331
Samochód: 105.410

Wczoraj chwile po 6 rano widziane volvo na rondzie w piotrowicach dk50. Ja lecialem na kolbiel stralisem w tandemie. Pozdrawiam :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 56 z 63 [ Posty: 1243 ] Przejdź na stronę Poprzednia 154 55 56 57 5863 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: