Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 lut 2007, 18:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2007, 17:54
Posty: 24

witam! mam zamiar sprowadzic z zachodu jakies autko tak do 100 tys zł ktore planuje puścic na miedzynarodówke! moje zapytanie jest ktory konik sprawdzil by sie najlepiej z firanka na podwójnej obsadzie, i wogóle ktore polecacie MAN, MAGNUM-ka, DAF, SCANIA. I jakim roczniku dostane te samochody na zachodzie w takiej cenie.pozdrawiam poczatkujący :))))

_________________
SZEROKOŚCI :))


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lut 2007, 13:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

Za 100.000 ciężko będzie znaleść coś nowszego w bardzo dobrym stanie. Polecał bym DAFa SSC lub MANa TGA XXLa. Jeżeli chcesz puszczać auto na trasy międzynarodowe, rzadził bym brać ciągniki o mocy przekraczającej 400 KM. Podaję ci kilka aukcji, z których ceny mogą być porównywale ze sprowadzeniem ciągnika zza zachodniej granicy.

Man TGA XXL 410 PLN 99 800
Man TGA XXL 460 PLN 97 000 **

** - Pojazd jest sprowadzony z Anglii, kierownica jest po prawej stronie.


(C) otomoto.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lut 2007, 14:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2006, 9:04
Posty: 58
Lokalizacja: KIETRZ

ja tez przed kupnem szukałem na zachodzie ciężarówki ale zawsze cos było nie tak jak nie cena to znowu auto było zajechane albo poprostu juz go nie było , usiadłem policzyłem i ... kupiłem auto w polsce na niemieckich numerach w kmimporcie teraz kupiłem tam drugie w zamian dostałem nową hydraulike i 6 nowych opon auta z 2003 roku many tga koszt 42 000 euro . Jesli masz czas na wycieczki po komisach lub innych firmach które tam handluja samochodami to ok ale policz ile taki wyjazd moze cie kosztowac i ile mozesz tym zaoszczędzić ja tylko wiem ze komplet opon ok 9 tys a nowa hydraulika 5 tys czyli przeliczając na euro ok 3600 netto do tego koszty wyjazdu i pobytu , czas , dla mnie rachunek był prosty skórka za wyprawke


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lut 2007, 18:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2007, 17:54
Posty: 24

kurcze no to mam dylemat!! slyszalem ze mańki sa bardzo dobre!! tylko tez slyszalem ze potrafia nieżle spalic! a co możecie powiedziec aby sprowadzic Renie magnumke cena calkiem niezla! i lepszy rocznik! ! moge juz dostac 2002r .znajomi kierowcy polecalja scakanke lub dafa! tylko cenowo tez stoja niezle. ok 40 tys wiecej, jak by nie bylo naczepa jak talala!

_________________
SZEROKOŚCI :))


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lut 2007, 12:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2006, 9:04
Posty: 58
Lokalizacja: KIETRZ

kolego spalanie mana tga 410 km to na pusto z naczepa wywrotka alu 25-26 ltr jak mu załadujesz do wszyscy twierdzą ze do 35 ltr ale jak zaladujesz full to bądz pewien ze i 40 łyknie . co do tego jaki samochód wybrac to kazdy bedzie zachwalał swoja marke kazdy ma swoje za i przeciw ja wybrałem many tga bo jezdziłem długo mercedesami ale man wydał mi sie cichszy i ekonomiczniejszy , ale ja np wybrałem samochód z mlodszego rocznika zeby za chwile nie robic remontów poprostu wsiadasz i jedziesz . powodzenia przy wyborze bo problem naprawde duzy


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lut 2007, 13:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2007, 17:54
Posty: 24

dzieki wielkie za info!! jak narazie zainteresowany jestem magnumka 2002 r. bo poprostu jest dużo tańsza ale licze sie z tym ze moga mnie czekac postoje na kanale! oby nie !!! ale to nei ma reguly! pozdawiam

_________________
SZEROKOŚCI :))


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lut 2007, 14:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2006, 9:04
Posty: 58
Lokalizacja: KIETRZ

http://www.ctckrakow.pl/ctc.php?str=oferta&id=1071

ZOBACZ U NICH ZAWSZE MAJA PARE AUT Z IMPORTU


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lut 2007, 14:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lut 2007, 15:52
Posty: 103
Lokalizacja: Lębork

Scania i Daf to raczej auta niezawodne. Nie polecam Mana za te pieniadze. U nas jezdzi TGA 460 XXL '01 r to ciagle sa z nim problemy jak nie z komputerem to teraz z turbina. Generalnie co 2-3 tyg musi zawitac na warsztat albo serwis. Czesto tez slyszalem takie opinie od kierowcow manow. Te mlodsze sa juz podobno mniej awaryjne. Na temat magnumki nie mam zdania, chociaz rozmawialem z kierowca renowki 02 rok, 750 000 km, i mowil, ze nic powaznego sie z nia nie dzieje. Sprawdz firme RANPOL kolo Jarocina maja komis i same Scanie z zachodu. podobno w dobrych cenach

_________________
scania to scania


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lut 2007, 14:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2006, 9:04
Posty: 58
Lokalizacja: KIETRZ

zgodze sie kolegą siwym i nie kupiłbym mana z 2000-2001 roku były raczej zrobione na próbe ( opinia znajomego z serwisu mana ) ale ja mam z 2003 i od listopada jazda bez problemu


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: