Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 lut 2007, 14:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 10:45
Posty: 24
Lokalizacja: Kalisz

Czy mozecie mi powiedziec na jaki upust moge liczyc kupujac okolo 6.000 litrow ON miesiecznie? Czy wogole ktos bedzie chcial ze mna rozmawiac?
Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 22 lut 2007, 14:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sty 2007, 0:22
Posty: 398
Samochód: VO FH 440
Lokalizacja: NS

Oczywiśćie ze tak !! zorientuj sie na stacjach i szczegulnie u churtownikow
jest wiel firm ktore zajmuja sie zaopatrzeniem tylko firm. Transp. - maja
tylko cysterne z dystrybutorem i leja prosto do baku !
Kto pyta nie błądzi !! nikt kto jest zdrowy na umysle nie powie ze go to nie interesuje ...

PS.czy wczesniej prowadziles jakis biznes?

_________________
Rozliczenie i ewidencja czasu pracy kierowców - delegacje, noclegi, wynagrodzenie.
Odczyt kart kierowcy i tachografów cyfrowych

Nowy Sącz i okolice - Zapraszam :)
DPTacho.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 22 lut 2007, 14:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lut 2007, 21:45
Posty: 15
Lokalizacja: Wrocław

Najlepiej tak jak powiedział slimmm_ns zorientować się u hurtowników lub u firm gdzie sprzedaje się paliwo w większych ilościach. Na upust zawsze można liczyć


Tytuł:
Post Wysłano: 22 lut 2007, 14:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 10:45
Posty: 24
Lokalizacja: Kalisz

Dziekuje Panowie,
slimmm_ns nadal prowadze inna dzialalnosc ale zawsze kupowane przeze mnie ilsoci paliwa byly rzedu 200 litrow miesiecznie :oops:


Tytuł:
Post Wysłano: 22 lut 2007, 14:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sty 2007, 0:22
Posty: 398
Samochód: VO FH 440
Lokalizacja: NS

Spoko luz !! nie stresuj sie :) tak sie pytałem czy juz prowadziles poprostu jakas firme jaka kolwiek ,bo piszesz ze dostales transport w spadku
ale skoro prowadzisz juz jakas dzialalnosć gosp. to juz co nieco wiesz , bo jak by twoim pierwszy biznesem w spadku byla f. trans. to wspulczuje

A z tym paliwkiem to poszukaj w internecie np. http://www.pf.pl lub innych tym podobnyuch spisach zorientu jsie co dzial wokul ciebie i zawsze mozna negocjowac zreszta kto powiedzial zeby brac caly czas u jednego znak kilku i brac gdzie taniej :) a wogule to najlepiej na bazie zaopatrzyc sie w 3-4 mazuerki (beczusie 1000l.) i wtedy swieto jak wiesz ze ma drozec to
zapas robisz i juz jestes do przodu ;P

_________________
Rozliczenie i ewidencja czasu pracy kierowców - delegacje, noclegi, wynagrodzenie.
Odczyt kart kierowcy i tachografów cyfrowych

Nowy Sącz i okolice - Zapraszam :)
DPTacho.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 22 lut 2007, 15:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

Rafal_D jeżeli masz zamiar kupować te 600 l na miesiąc przez dłuższy czas to nawet nie możesz ale musisz się spytać o jakieś zniżki/rabaty. Napewno uda ci się dogadać z jakimś producentem.


Tytuł:
Post Wysłano: 22 lut 2007, 16:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

cena oleju napędowego kupowanego w ilości 50 000l/miesięcznie jest około 2,72-2,80 zł za l (w transporcie operuje się cenami netto).
podejrzewam, że dla Ciebie będzie będzie trochę więcej.
jednak gorąco odradzam hurtowników. nie dość, że większość jest nieuczciwa, dodatkowo ma kierowców - pomysłowych Dobromirów, którzy potrafią do zbiornika 12 000l wlać 13 000l.
ja korzystam tylko z Orlenu po wielu doświadczeniach z hurtownikami.

jeszcze o kupowania paliwa w większej ilości: będziesz musiał prowadzić dokładny rozchód, pamiętając że tego paliwa nie możesz ani nikomu dać, ani odsprzedać ponieważ na handel paliwem potrzebna jest licencja.


Ostatnio zmieniony 24 lut 2007, 7:32 przez Cyryl, łącznie zmieniany 2 razy.

Tytuł:
Post Wysłano: 24 lut 2007, 0:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2006, 9:04
Posty: 58
Lokalizacja: KIETRZ

kolego mysle ze przy takiej ilości mozesz rozmawiac o upuscie rzędu 5 gr zależy czy płacisz gotówka ale nie kartą czy termin , u mnie termin max 14 dni , jesli gotówka oczywiscie większy upust ale jest to tez zalezne od tego gdzie mieszkasz , nie możesz wymagac większych upustów na slasku gdzie cena paliwa to na dzień dzisiejsz jest 3.39 a np pod tczewem 3.57 . nie wozimy tez paliwa do klienta mimo ze mam warunki , pomaga to uniknąć nieporozumien typu zbiornik 1000 wlewa sie 1100, licznik jesli jest zalegalizowany to ok ale sa liczniki które wydają w tzw temp 15 st ale paliwo dostajesz w temp otoczenia długo by tłumaczyc ale wole takich sytucji uniakc bo współpraca ma sie układac dobrze a nie na odwrót , i raczej ja bym tankował na jednej stacji zawsze przy stałej współpracy możesz liczyc na coś więcej jak tylko upust na paliwo ,


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: