Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 lut 2007, 14:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 21:53
Posty: 1

Witam.
Mam na oku Scanię T112 wywrotkę 1989 roku z Holandii z automatyczną skrzynią biegów, dodatkowy napęd Robsona .Czy ktoś może coś powiedzieć na ten temat ? Warto ją kupić ? Czy są problemy z automatem ? Co sprawdzić przy kupnie ? Ogólnie proszę o wypowiedzi na ten temat.Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2007, 9:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lut 2007, 16:40
Posty: 20
Lokalizacja: Ełk

Moj sasiad ma taka Scanie i wsumie ona jest dobra :) caly czas jezdzi. Laduja na nia z 20T i idzie bez problemow w zime tez jest dobra!! Tylko ma jedna wade!! Wada polega na tym ze olej cieknie jak stoi rozgrzana!! Ale nie chca jej robic bo im to sie nie oplaca!! A sprawdz przy kupnie czy silnik jest Czysty i czy nie ma sladow cieknacego oleju.. Pozdrawiam :U

_________________
Jestem Panem bo jezdze Manem :)
Man --> Cieżaówka nie do zjeżdżenia :)


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2007, 11:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 gru 2006, 18:40
Posty: 125
GG: 3796803
Lokalizacja: Zgierz

Heh...w auta z 1889r trudno znalezc z czystym silnikiem :) Nie wiem czy automat bedzie odopowiedni pod wywrotke

Jezeli chodzi o scanie, to mialem stycznosc ze scania z podobnego rocznika i ci powiem ze jest bardzo wytrzymala i nawet po tylu latach moze nadawac sie jescze do jazdy


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lut 2007, 14:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2006, 17:21
Posty: 191
Lokalizacja: Zduńska Wola/łodzkie

a w jakim terenie będziesz jeżdził ?? bo jak budowy żwirownie to jak dla mnie automat będzie miał straszne spalanie.........

ja nie miałem styczności z tą scania akurat ale moim zdaniem automat nie nadaje sie w cięzki teren bo będzie auto trzymał cały czas na wysokich obrotach no i spalanie i grzanie silnika ........

chyba że jeżdziłbędziesz głownie głownie po szosie (np lekki teren budowy-trasa-skład budowlany )


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: