Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Wywrotka 8X4
Post Wysłano: 31 sty 2007, 20:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 sty 2007, 20:05
Posty: 3

Witam. Planuje zakup 4 osiowej wywrotki. I tu mam dylemat poniewaz slyszalem rożne zdania na temat IVECO i chcial bym się poradzić albo usłyszeć jakieś opinie od użytkowników tego samochodu chodzi dokladniej o modele z roku 1990 - 1995. Czy warto zainwestowac w to auto??? Jak sie sprawuje w cięzkich warunkach??? Z góry dziękuję za pomoc.


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lut 2007, 17:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lut 2007, 16:40
Posty: 20
Lokalizacja: Ełk

Kolego :) moj sasiad zajmuje sie tez wywrotkami :) ma takie IVECO i co sobota stoi na kanale.. I gdy jest zima to ciezaroweczka zamiast zarabiac to stoi bo ma z przodu 2 osie i ciezko mu krecic!! Oczywiscie z towarem idzie bez zarzutu!!


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lut 2007, 21:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2006, 18:42
Posty: 227
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA

NIom Iveca nie polecam pod wywrotke równierz Scani i Renówki najlepsze autko to MAN jest idealny do terenu VOLVO i MERC też nie wiele ustępuja ale najlepsze autko na wywrot to MAN, cena takich wywrotek jest dość wysoka ale lepiej kupić coś porządnego. Iveco z 1990 jest wmiare proste więc jak coś się zepsuje to łatwo naprawić ale z lat 1995 to już wyższa technologia więc tam różnie bywa. Zastanów się i kup lepiej jakiegoś Mana. Widze jak jest w okolicy przy Zakopiance jest tu dośc trudny teren i 60% aut to Man, są też z 4 Volva kilka merców a i 2 scanie nom i stara gwardia Stayer i Jelcz ale to 3osiowce.
POZDRAWIAM

_________________
Mój uśmiech jest bezcenny za wszystkie inne zapłacisz kartą VISA :):)
>>>>V8POWER<<<<
MOC JEST BOGIEM PRĘDKOŚĆ NAŁOGIEM QUATTRO ZABAWĄ A TURBO PODSTAWĄ


Tytuł:
Post Wysłano: 06 lut 2007, 23:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2006, 17:21
Posty: 191
Lokalizacja: Zduńska Wola/łodzkie

najlepszy pod wywrot 8x4 jest man na pewno zresztą ogólnie many to jedne z nielicznych zachodnich aut które są używane na naszych budowach .....fakt drogie są ale bardzo bezawaryjne

w mojej okolicy jeżdzi jeden IVECO eurotrakker 6x6 i bardzo dobrze sie sprawuje ale o 8x4 żadnych opini nie słyszałem i nie miałem doczynienia ........


Tytuł:
Post Wysłano: 07 lut 2007, 12:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Lepszy jest 8x6 lub 8x8 pod wywrotkę bo można wjechac w cięższy teren.8x4 tylko na drogi utwardzone :!:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: