Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 21 sty 2007, 21:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sty 2007, 21:05
Posty: 1

Witam, mam kilka pytań. Zaczne od tego że jestem jeszcze młodym człowiekiem i mam zamiar w przyszłości otworzyć własną firmę przewozową. niestety niemam nikogo znajomego kto by miał o tym szersze pojecie dlatego chciałbym zaczerpnąć opini kogoś kto juz w tym siedzi od jakiegoś czasu.
1) czy moze orientujecie się jakie są stawki za przewozy towarow na ryknu krajowym czy płacone jest za km czy w inny sposob.
2) jak naliczana jest pensja kierowcow rowniez od km czy od godzin?
3)zastanawiam sie czy lepiej bylo by miec ciagnik i naczepe np do przewozu materiałów sypkich, czy np jakąś 4 osiowke? mysle wlasnie o przewozie taki rodzajow towarow , pracy przy budowie drog itp? czy jest to opłacalne?
4)i jeszcze jedno pytanie podobno opłacalne jest wynajmowanie koparek, lub koparko-ładowarek czy to prawda i czy zna ktos mniejwiecej koszty i przychody z takiej działalności?

Z góry dziękuje za odpowiedzi


Tytuł:
Post Wysłano: 29 sty 2007, 0:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2006, 9:04
Posty: 58
Lokalizacja: KIETRZ

podaj meaila to ci popisze :)


Tytuł:
Post Wysłano: 29 sty 2007, 1:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 gru 2006, 22:13
Posty: 71
GG: 0
Lokalizacja: Świętokrzyskie

jesli chcesz wozić materiały sypkie to przeważnie jest płacone za tono kilometry, czyli kilometry x tony x stawka. i tak to wygląda. pustych kilometrów nie płacą ( no chyba że znajdziesz jakaś super extra firme ) gdzie bedziesz jeździł jako podwykonawca


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: