Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 gru 2006, 10:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 gru 2006, 22:40
Posty: 87
Lokalizacja: Bisztynek

mam kilka pytań na temat tej ciężarówki np : komfort awaryjność i cena ???

_________________
Ciężarówki i Transport mój zawód , życie i pasja!

Co nas łączy? Miłość do Ciężarówek która nigdy sie nie skończy..


Tytuł:
Post Wysłano: 28 gru 2006, 14:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2006, 11:42
Posty: 358
GG: 175257427
Lokalizacja: Sweden

ja powiem tak: miałem na kursie CE właśnie MANa TGL krótkiego bardzo ... na egzaminie mam MANa TGLa 12.240 ... bardzo fajnie mi się nimi jeździ ... deska rozdzielcza w miarę czytelna ... jedne co mnie drażni to hamulec postojowy, bardzo "za" siedzeniem ... trzeba rękę mocno do tyłu wygiąć, żeby sobie nim operować ... skrzynia 8 biegowa chodzi bardzo precyzyjnie ... siedzonko może jakiś super regulacji nie ma ... no ale na polskie drogi starcza ...

z awaryjności ... po staniu na mrozie i włączeniu "długich" kilka razy strzeliły nam żarówki ....

a co do cenu to niestety nie pomogę ...

_________________
"... Life's simple, make choices, don't look back ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 28 gru 2006, 18:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2006, 15:14
Posty: 114
Lokalizacja: Tychy

Od pół roku jeżdze MANem TGL 12.210,a wczesniej jezdzilem IVECO EUROCARGO,wiec nie wiem jak sie ma MAN do innych ale IVECO wysiada przy nim pod każdym względem.Narazie dobijam do 60tys km i awaryjnosc jest żadna,kompletnie nic sie nie dzieje.Komfort jak na autko tej wielkosci jest bardzo duży,kabina sporych rozmiarów i wykonana z mysla o kierowcy,a nie o tym żeby była "nowoczesna".Łóżko szerokie,pod kabiną 2 duże schowki,fotel jest przy zakupie w trzech opcjach,kazdy znajdzie cos dla siebie,a reczny moim zdaniem jest tam gdzie ma być(zresztą cała kabina jest skopiowana z TGA,łacznie z deska rozdzielczą).Co do ceny to Ci nic nie powiem,bo to nie moja "broszka",szef kupił,a ja nie pytałem,ale to akurat sprawdzisz w kazdym serwisie.Powodzenia,jak cos to pytaj.

_________________
==========================================


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: