Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 22 gru 2006, 10:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 gru 2006, 0:14
Posty: 106

No mozesz dac namiar na ta stacje to daj. Ubojnia jest dokladnie na matke. Juz widze jak jedzie do Warszawy zrobic licencje :mrgreen:

[ Dodano: Pią, 22.12.2006, 9:40 ]
Cytuj:
nie spiesz sie z zakladaniem firmy otworzysz ja za 5 lat jak ojciec bedzie mogl sprzedac auta.
Juz szybciej zdejme ogranicznik, dodam lepsze turbiny, zmienie przelozenia w skrzyni i moscie tak zebym mogl [wycenzurowano] inspekcji :mrgreen:


Tytuł:
Post Wysłano: 24 gru 2006, 23:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 paź 2006, 18:25
Posty: 2

O to Polska wlasnie...:x
Cytuj:
Nie mamy samych ciezarowek, jeszcze 3 sprintery, T4, T5, Vw caddy, lublin, kie, 2 osobowki itp. Napisalem, ze stoja ciezarowki, ale tez nie tak doslownie, bo niektore codziennie jezdza, a niektore duzo stoja. itp itd.
No, ale jak bede swiadczyl dla niego uslugi to po 1. osoba ktora jezdzi w danym samochodzie musi dla mnie pracowac, a nie dla niego, po 2 ja nie mam zadnych znizek na OC, gdyby tak policzyc kazdy samochow to wyjdzie duza suma, po 3 te nowa auta sa wziete z dotacji uni, wiec przez 5 lat nie mozna ich sprzedac. Qrwa zawsze cos, zalozenie tej firmy bedzie bardziej skomplikowane niz sadzilem :(
:x :x


Tytuł:
Post Wysłano: 09 sty 2007, 19:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 gru 2006, 0:14
Posty: 106

Witam, nie chce zakladadac nowego tematu, a wiec tutaj zapytam.

Mam w sobote jechac z kolega mercedesem 814 (plandeka) bo taka duza piaskare (waga 2,5 tony, dlugosc 3 metry, szeroka 1,5 metra) dlugosc trasy okolo 800km. Jest taka mozliwosc, ze sprzedajacy ta piaskare wystawi fakture na wlasciciela samochodu, czyli na czas przejazdu, tak zeby inspekcja sie nie skumala, ze jest to dla kolegi. Ma byc na ta piaskarka na wlasciciela, bo ma tylko licencje na przewoz wlasny. Pytanie czy takie cos przejdzie?

i drugie pytanie, ile mniej wiecej mam go skasowac za km, tak zebym ja i on nie byl pokrzywdzony??

Pozdrawiam i dzieki za odp


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: